Oana Radu a slabit cu pastile

  •  
    • 2 mesaje
    1 Apr 2014, 21:18
    43 41
    Dupa ce am aflat ca Oana Radu a slabit cu pastile, bineinteles ca m-am decis sa le cumpar si eu. Ma chinui de doi ani sa slabesc 10 kg, am incercat si celebra dieta dukan care mi-a facut mai mult rau decat bine. Cu dieta dukan am slabit 2 kg in 2 saptamani, insa m-am constipat si m-am simtit foarte rau, de aceea am renuntat. Am comandat pastilele shape de la anastasia valter, le iau in fiecare zi de o saptamana si efectele sunt bune, nu mai am pofta de mancare si am slabit 3kg.  Vreau sa va spun ca nu tin dieta, dar am grija la ceea ce mananc si nu mananc dupa 7 seara.  Inainte sa cumpar aceste pastile am studiat in detaliu produsul si m-am asigurat ca nu sunt un pericol pentru organism. Vad ca sunt eficiente si nu au efecte adverse si daca o tin tot asa in curand o sa ajung si eu la silueta pe care mi-o doresc de ceva timp. O sa revin dupa trei saptamani sa va spun rezultatul final. Succes si voua!
  •  
    • 114 mesaje
    2 Apr 2014, 07:44
    22 19
    off, kg astea... tot timpul dau batai de cap! inainte sa iti arunci banii asa, sa vedem... bei cafea? daca da, ok... pastilele alea, nu-s "minunea pe pamant"... au ceva ingrediente, care intr-adevar cu dukan, ar evita constipatia (extract de frunze de ceai verde)... insaaa, aproape aceleasi ingrediente sunt intr-un ceai, de la Fares, "Silueta perfecta-purificare si drenaj"... ii lipseste ananasul si inca 1 ingredient.. eu cred ca e ok, l-am folosit, e in regula, nu e rau si costa 4,00 lei nu 200 lei ca si pastilele... eu zic sa mai incerci dukan, combinat cu ceai, cafea si ceva antiadipos... eu azi incep dukan, pana acum foloseam doar ceai, dar astept o schimbare mai drastica si ceva mai rapida... sper sa tina si sa te ajute si pe tine!
  •  
    • 2 mesaje
    2 Apr 2014, 14:03
    18 12
    Xella pe mine chiar ma ajuta aceste pastile,plus ca nu mai am pofta de mancare. Nu este acelasi lucru ca si ceaiul verde pe care l-am baut atata timp, sunt mai multe ingrediente care ajuta. Referitor la dieta dukan, chiar sunt curioasa cat timp poti sa o tii, pentru ca mi se pare total nesanatoasa. Succes draga mea si sa ma tii la curent. Iti doresc o silueta de vis! te pup
  •  
    • 89 mesaje
    2 Apr 2014, 14:30
    16 12
    eu am slabit cu dukan anul trecut 12 kg in doua luni, in combinatie cu putin sport, mers pe role, cu putin masaj anticelulitic. intradevar, si eu ma constipam,dar asta pt ca nu am baut suficiente lichide.La inceputul dietei e recomandat sa incepi sa iei si vitamine pt a nu te simti asa lipsita de energie. Din punctul meu de vedere dieta dukan este cea mai buna, functioneaza pt toata lumea daca o tii corect.
  •  
    • 4346 mesaje
    2 Apr 2014, 17:12
    19 6
    AminaR said:Dupa ce am aflat ca Oana Radu a slabit cu pastile, bineinteles ca m-am decis sa le cumpar si eu. Ma chinui de doi ani sa slabesc 10 kg, am incercat si celebra dieta dukan care mi-a facut mai mult rau decat bine. Cu dieta dukan am slabit 2 kg in 2 saptamani, insa m-am constipat si m-am simtit foarte rau, de aceea am renuntat. Am comandat pastilele shape de la anastasia valter, le iau in fiecare zi de o saptamana si efectele sunt bune, nu mai am pofta de mancare si am slabit 3kg.  Vreau sa va spun ca nu tin dieta, dar am grija la ceea ce mananc si nu mananc dupa 7 seara.  Inainte sa cumpar aceste pastile am studiat in detaliu produsul si m-am asigurat ca nu sunt un pericol pentru organism. Vad ca sunt eficiente si nu au efecte adverse si daca o tin tot asa in curand o sa ajung si eu la silueta pe care mi-o doresc de ceva timp. O sa revin dupa trei saptamani sa va spun rezultatul final. Succes si voua!

     

    Aiurea..nimeni nu slabeste atat doar cu pastile. Daca ar fi asa n ar mai exista oameni obezi...toata lumea ar manca numai shaorme, ar baga o pastila pe gat si gata!. Fata aia a facut sport intensiv cate 2 ore pe zi  si a mancat doar proteine ,  fructe si legume, a eliminat carbohidratii total!

    Si evident ca la cat a slabit, normal ca i s a facut o oferta sa faca reclama la produse de slabit...ca dor n o face pe gratis!

    Acum fiecare e liber sa creada in ceva..unii in zane si basme... altii in pastile minune!


    Acest mesaj a fost editat de către anda22-7: 2 Apr 2014, 17:27
  •  
    • 248 mesaje
    4 Apr 2014, 12:24
    15 6
    mi se par o prostie pastilele. Poate te ajuta sa slabesti, dar iti afecteaza alte organe pe alta parte si nu cred ca vrei asta. parerea mea, e ca daca iei tratamentpentru slabit dupa ureche, inseamna ca nu ai pic de respect pentru sanatatea ta. Mergi la un nutritionist, fa-ti niste analize, ti se va da ceva special pentru tine si nu , nu vor fi pastile! Eu am o prietena care a apelat la o clinica de specialitate numita Kilostop. E doar un exemplu ca a fost ea si stiu cum a evoluat de cand a apelat la ei, insa sunt foarte multe clinici de nutritie dispuse sa te ajute. Scuze ca am fost un pic mai dura si bafta!
  •  
    • 1 mesaje
    10 Apr 2014, 13:49
    15 14
    Vad ca fiecare isi da cu parerea pe aici...Iau pastile anastasiavaltershape de trei saptamani si am slabit. Am tinut diferite diete, ba chiar am avut o perioada cand am mers la sala si cantaream mai mult, probabil din cauza ca mi se marea masa musculara. Cred ca este o mare prostie sa tii dieta, cel mai indicat este sa ne alimentam sanatos, sa facem miscare zilnic si sa luam suplimente care ne grabesc arderile. Inainte sa incerc pastilele anastasiavalter nu credeam in suplimente naturale, acum cred si vad ca intr-adevar ajuta! De trei saptamani incerc sa mananc cat mai sanatos, nici nu mai am pofta de mancare, nu mai am pofte si pot respecta un mod de viata sanatos.
    Pastilele mi-au diminuat pofta de mancare si mi-au grabit arderile pentru ca am slabit 6 kg in 3 saptamani, pentru mine inseamna enorm. Avand in vedere ca inainte eram impotriva suplimentelor pentru slabit, desi nu le incercam, am ajuns la concluzia ca acea bariera pe care mi-o impuneam era doar o scuza si inca un motiv pentru care sa nu slabesc. Mereu gaseam scuze si singura imi provocam frustrari. Nu stateam sa analizez ca un antibiotic sau un alt medicament puternic pentru dureri pe care il foloseam era mult mai periculos decat niste plante din compozitia unor suplimente pentru slabit. Tin minte ca instructorul pe care il aveam la sala imi recomanda sa beau ceaiuri din plante sa elimin apa si toxinele din organism pentru ca acelea erau o bariera pentru a elimina kg in plus. Bineinteles ca nu am baut, am crezut si am mers pe principiu ca nu au cum sa te ajute niste ierburi. Mentalitate creata in timp de media prin scandalul lui Mutu, desi Mutu nu folosise pastile din plante, Mutu folosise pastile cu anfetamina, chinezesti si eu am inteles ca toate pastilele pentru slabit au aceeasi compozitie. Plus ca se mediatizeaza faptul ca natura nu poate vindeca aproape nimic si ca trebuie sa alergam la medic sa ne dea pastile din farmacii...Pe bune? In primul rand acele pastile chimice ne distrug, pe o parte vindeca o durere si pe alta distruge ceva in organism. Gresit! Acum realizez!  Natura vindeca si ajuta de cand ne stim noi insa noi nu mai punem valoare pe natura! Este foarte important sa citim eticheta inainte sa cumparam un produs, ca acel produs sa fie 100% natural.I-am scris si Oanei Radu pe facebook ca ii multumesc ca a facut publica reteta slabirii sale spectaculoase, daca nu as fi vazut-o pe ea cat a slabit nu as fi cumparat pastilele si as fi ramas cu aceeasi mentalitate. 
  •  
    • 1 mesaje
    24 Apr 2014, 13:00
    20 6
    Eu i-am trimis mesaj privat Oanei pe facebook sa o intreb daca a slabit cu pastilele anastasia valter shape si mi-a raspuns in felul acesta: Da draguta, am slabit cu pastilele anastasia valter shape si cu o dieta hiperproteica. Pastilele m-au ajutat sa slabesc rapid si sa nu mai am pofta de mancare.
  •  
    • 4346 mesaje
    22 Mai 2014, 08:11
    32 15
    din moment ce are contract cu firma respectiva..oricum nu putea sa ti zica altceva..indiferent ca ai intrebat o in privat sau nu!!!
  •  
    • 43 mesaje
    27 Mar 2015, 16:49
    5 4
    M-am tot chinui ceva timp sa dau jos burtica (am nascut acum 6 luni). Merg la sala de 4 ori pe saptamana, mananc cat pot de sanatos si am fost si la nutritionist. Cu toate astea, nu reuseam sa scap de surplusul de kilograme . Pana la urma am incercat si Pagosten, un produs pe care am vazut ca il folosesc si vedete precum Dana Savuica, care ajuta cu fluctuatiile de greutate si mentinerea unui metabolism echilibrat. Mie mi se pare ca chiar m-a ajutat, chiar nu mai imi vine sa mananc atat de des si la ore nepotrivite, nu mai am asa o senzatie de foame tot timpul. Eu zic ca merita, intr-adevar nu e un produs de slabit, ca cele care te agita, dar ajuta foarte mult sa-ti tii kilogramele in frau.
  •  
    • 1 mesaje
    2 Apr 2015, 10:21
    11 6
    Am inceput sa iau pastilele acum 9 zile,nu m-am pus pe cantar ,astept sa termin prima cutie ,insa ceea ce pot spune este ca nu mai am pofta de mancare,ma simt foarte bine dupa ele,adica nu au nicio contraindicatie !!!va anunt dupa ce voi termina pastilele pe o luna!!!1
  •  
    • 292 mesaje
    6 Apr 2015, 13:38
    8 3
    Ar trebui sa te consulti cu un doctor pentru a primi mai multe sfaturi in legatura cu suplimentele pe care doresti sa le folosesti . Suplimentele nu actioneaza pentru toate organismele la fel, este bine de retinut
  •  
    • 1 mesaje
    9 Apr 2015, 15:16
    16 7
    buna ,as dori si eu sa tin aceasta dieta,poate sa imi spuna cineva cate pastile sa iau pe zi-una sau doua-merci
  •  
    • 3 mesaje
    18 Apr 2015, 22:21
    16 3
    Fetelor incercati Adipex Retard! pentru cine a incercat, stie despre ce vorbesc. Slabire garantata. Lipsa pofta de mancare zile intregi. Numai sete si super booster de energie! Se gasesc foarte greu la noi! Pentru detalii mail la da_bist@yahoo.com. ! Kiss 
  •  
    • 292 mesaje
    6 Iul 2015, 18:14
    7 0
    Cred ca ar fi mai bine sa va interesati ce ingrediente contine suplimentul dorit și sa va consultati cu un dermatolog pentru a afla daca intr-adevar nu afecteaza organismul. Eu am slabit cu suplimente 16 kg dar am cunoscut persoane care au folosit acelasi supliment si nu au slabit.
  •  
    • 495 mesaje
    7 Iul 2015, 02:23
    12 5
    Câtă naivitate și ignoranta...Pai bine, poate slăbești. Dar poți lua pastilele alea o viață? Poți sa ramai la greutatea aia dacă tu nu rezolvi cauza pentru care tu iei în greutate??? De ce sunteți atât de naive? Nimic nu se obține fără efort.Rezolvarea problemei tot la voi e.Ori mâncați nesănătos, ori aveți o foame emotiva, ori probleme de sănătate.
    90 % din medicamentele de pe piața sunt fabricate doar pentru a va lua banii.Nu mai puneți botul la publicitate, soluția tot la voi este.
  •  
    • 4 mesaje
    16 Iul 2015, 13:55
    10 5
    Geniale pastile!!! Am castigat la o extragere o cutie de A.V. ... Daca tot sunt gratis, hai sa le incerc (mai ales ca ma pricopsisem la mare cu vreo 2 kg in plus - deh, meniu de vacanta, cu tot ce era "interzis", stropit si cu cate o bere!). Am plecat de la 78.6 kg, le-am luat cu regularitate, mi-am continuat regimul alimentar (adica vreo 1300-1400 calorii zilnic) , am baut si undeva la vreo 1.25-1.5 litri de apa zilnic (in general beau sub 1 litru - compensez cu multe legume si fructe proaspete)...
    Ei, si dupa primele 10 zile - sus pe cantar! Pe bune?! Cantaream fix 80 kg!!!!! Am schimbat cantarul - al doilea imi arata ceva mai bine, adica 79.8... Probabil pierdusem 200 g suind si coborand de pe cantar ....
    Am renuntat la pastile, la excesul de apa,  m-am reintors la dieta Rina (e mai ok decat Dukan) si iata-ma dupa alte 10 zile la 77,2.
    Deci la Oana a functionat dieta hiperproteica, nu pastila!
    Asa ca daca vreti slabire - dieta, nu pastile! Succes!


    Acest mesaj a fost editat de către lucia_thea: 16 Iul 2015, 14:36
  •  
    • 2 mesaje
    8 Aug 2015, 15:39
    16 3
    Am citit comentariile voastre si vad ca sunt trei tabere aici: cele care au slabit, cele care nu cred si cele care nu au slabit.
    Din fericire eu fac parte din tabara fetelor care au reusit sa slabeasca cu aceste pastile.  Nu consider ca am fost naiva ca am ales sa ma folosesc de un supliment alimentar, 100% natural, ca sa slabesc. La mine de exemplu organismul era incetinit de la atatea diete incepute si neterminate... Aveam zile cand mancam foarte putin si pur si simplu nu se misca acul la cantar. Nu am fost foarte grasa, am avut 64 kilgrame si problema era ca nu ma simteam bine in pielea mea cu acele kilograme. Cand am comandat pastilele mi-au trimis in colet si dieta Oanei Radu dar nu am tinut-o si am preferat sa mananc putin si sanatos, asa cum eram invatata. Am slabit cu aceste pastile 9 kilograme in 4 saptamani. Probabil va intrebati daca am reusit sa ma mentin dupa. Da, sunt la greutatea de 55 kg de aproximativ 2 luni si tin sa mentionez ca nu fac sport si nu am facut nici in perioada in care am slabit. Niciodata nu mi-a placut sportul si stiu foarte bine cat e de sanatos Cam asta a fost experienta mea.
  •  
    • 15 mesaje
    6 Sep 2015, 16:12
    6 6
    Eu am reusit in doua saptamani sa slabesc 1.5 kg cu acest produs: http://bit.ly/1O4RqcV Initial am vrut sa il trimit inapoi si sa imi dea banii inapoi dar s-a dovedit foarte bun, ceea ce m-a uimit pentru ca eu nu cred ca unele reclame si produse.. Poate mai ajuta si pe altcineva.
  •  
    • 2 mesaje
    8 Oct 2015, 22:35
    28 14
    Buna. Eu iau aceste pastile de 6zile si am dat jos 4kg.