Din dragoste de bebelusi

  •  
    • 4419 mesaje
    16 Mar 2014, 22:06
    1 0
    Pe langa cei care au stricat topicul, ar trebui sa mai posteze Anda si cu Bitar...

     
  •  
    • 16187 mesaje
    16 Mar 2014, 22:08
    4 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 1615 mesaje
    16 Mar 2014, 22:08
    0 2
    ana_ilil said:
    Adriadi said:E-rica, fac si io ca ala: Ciuc, inca una si ma duc!

    Trebuie sa-i dau replica, atat timp cat ma ameninta sa n-o enervez.

    Hahaha, io sunt cea care are ceva cu ea!
    Inca o dovada ca am zis bine, ce am zis mai sus.

    Pai, fumeie, ana_ilil "draga", tu fusesi cea care te luasi de postarea mea, nicidecum io de a ta!
    Postarile mele care te vizau fusera doar replici la ceea ce sustineai cand ma citai, ca de altfel si cea de acum.
    Si stai linistita, nu ma sperii io cu una, cu doua!
    Si cu asta am incheiat citatul.

    E-rica, preia transmisia!

    te cam f...  grija de persoana mea! ia du-te tu cu berea ta cat cuprinde in padurile canadei..

     

  •  
    • 4419 mesaje
    16 Mar 2014, 22:11
    0 0
    Milady_me said:
    Hope93 said:Pe langa cei care au stricat topicul, ar trebui sa mai posteze Anda si cu Bitar...

     

     

    Şi Fly

    Ptiu, ptiu.

     
    Mylady, cred ca deja o avem printre noi  Fetita asta nu renunta asa usor

    Plus ca nu avea cum sa paraseasca eva.ro, mai ales ca am zis ca pe 24 martie o serbam pe forum, face fata 20 de ani.  

  •  
    • 1615 mesaje
    16 Mar 2014, 22:14
    0 0
    ca SA ZIC ASA.... cata lume i-a urat de bine bebelusului?
    trebuie tot timpul sa fie cineva cumva?
  •  
    • 4724 mesaje
    16 Mar 2014, 22:14
    0 2
    adorya said:
    ponta said:
    e_rica said:Ignore-ul ramane valabil, dar nu ma pot abtine de la o intrebare retorica: totusi, cat de dobitoaca, cat de neagra in suflet sa fii sa strici un asemenea topic? Cat? Pentru restul lumii, doar o rugaminte: Hai, pe bune, sa n-o mai bagam in seama deloc, ca e pacat de topic...

     

    Cum sa intrebi mai nesimtito " cat de dobitoaca, cat de neagra in suflet sa fii sa strici un asemenea topic?"cand tu spui ca ai ingurgitat pastilele pisicilor  ...Io stau si ma gandesc ce-au patit copii tai , stand cu pastilele de pisici langa cap ..

    Da-ti seama la bautura breeee ... exemplaro

     

    Mai ponta,mamico, ai nascut si tu de curand si noi nu stim? Nu te simti in plus pe topicul asta?

     

    Sa sti dragutza !! ex nevastamea dupa nastere dorea s'o ajut mereu , deci !! musai sa fiu pe topic ...

    Stati linistite ... Copii cresc si ve-ti putea dezvolta noi teori .. Dar neveste-mi nu'i placea sa asculte sfaturi de la babe invechite , crezi tu ca prospetele mamici asculta la voi ?'))

  •  
    • 4503 mesaje
    16 Mar 2014, 22:15
    5 0
    io bag seama ca sentimente.ro ala e degeaba, nici oo lipsa nu ajuta ca n-are cu ce... so, despre copii, pe mine ma ia depresia numai cand ma gandesc, d'aia nici nu fac si dar cine are sa le traiasca

    la categoria boacane si de-o parte si de alta:
    - la 1,5 ani am dat pe gat un pahar de vin maricel lasat de un adult la nivelul meu, bun a fost, alcoolica am ajuns;
    - la 4 - 5 ani am dormit 2 zile ca am mancat ceva pastile cu o vecina, d'aia nu mai dorm
    - la 5 -6 ani nu mai auzeam, aveam o boaba de fasole intr-o ureche si una de porumb in cealalta, dovada, m-am tampit

    si pamfletar ha? cu numar ascuns ca altfel nu pricep
  •  
    • 682 mesaje
    16 Mar 2014, 22:17
    2 0
    ponta said:
    adorya said:
    ponta said:
    e_rica said:Ignore-ul ramane valabil, dar nu ma pot abtine de la o intrebare retorica: totusi, cat de dobitoaca, cat de neagra in suflet sa fii sa strici un asemenea topic? Cat? Pentru restul lumii, doar o rugaminte: Hai, pe bune, sa n-o mai bagam in seama deloc, ca e pacat de topic...

     

    Cum sa intrebi mai nesimtito " cat de dobitoaca, cat de neagra in suflet sa fii sa strici un asemenea topic?"cand tu spui ca ai ingurgitat pastilele pisicilor  ...Io stau si ma gandesc ce-au patit copii tai , stand cu pastilele de pisici langa cap ..

    Da-ti seama la bautura breeee ... exemplaro

     

    Mai ponta,mamico, ai nascut si tu de curand si noi nu stim? Nu te simti in plus pe topicul asta?

     

    Sa sti dragutza !! ex nevastamea dupa nastere dorea s'o ajut mereu , deci !! musai sa fiu pe topic ...

    Stati linistite ... Copii cresc si ve-ti putea dezvolta noi teori .. Dar neveste-mi nu'i placea sa asculte sfaturi de la babe invechite , crezi tu ca prospetele mamici asculta la voi ?'))

     

    Chiar daca proaspetele mamici nu asculta la noi, in nici un caz nu suntem babe invechite,cum poate iti place tie sa crezi !!!

  •  
    • 5862 mesaje
    16 Mar 2014, 22:19
    2 0
    io pe la 3 ani am dat pe gat un pahar cu sampanie. ce dracu', era revelion si trebuia sa sarbatoresc! ziceau ai mei ca am ras ca o curca-n lemne vreo cateva ore. asa fac si acum la bautura
  •  
    • 4455 mesaje
    16 Mar 2014, 22:20
    1 0
    Ponta, treci frumos si sezi capra. Nu conteaza de care, atat timp cat e in forma necuvantatoare.
  •  
    • 682 mesaje
    16 Mar 2014, 22:20
    0 0
    Gretchen said:io pe la 3 ani am dat pe gat un pahar cu sampanie. ce dracu', era revelion si trebuia sa sarbatoresc! ziceau ai mei ca am ras ca o curca-n lemne vreo cateva ore. asa fac si acum la bautura

     

    )))

     

  •  
    • 4724 mesaje
    16 Mar 2014, 22:21
    0 1
    Mara77 said:io bag seama ca sentimente.ro ala e degeaba, nici oo lipsa nu ajuta ca n-are cu ce... so, despre copii, pe mine ma ia depresia numai cand ma gandesc, d'aia nici nu fac si dar cine are sa le traiasca

    la categoria boacane si de-o parte si de alta:
    - la 1,5 ani am dat pe gat un pahar de vin maricel lasat de un adult la nivelul meu, bun a fost, alcoolica am ajuns;
    - la 4 - 5 ani am dormit 2 zile ca am mancat ceva pastile cu o vecina, d'aia nu mai dorm
    - la 5 -6 ani nu mai auzeam, aveam o boaba de fasole intr-o ureche si una de porumb in cealalta, dovada, m-am tampit

    si pamfletar ha? cu numar ascuns ca altfel nu pricep

     

    Date'n *zda ma-ti de panfletara ce glume ai ? Ia cautate'n cur ,mai ai cojile de nuca pe care statea'i ?

  •  
    • 5862 mesaje
    16 Mar 2014, 22:24
    3 0
    ah, iar cand am invatat sa merg de-a busilea, mergeam doar cu spatele. cred ca tot de la alcool mi se tragea
    Acest mesaj a fost editat de către Gretchen: 16 Mar 2014, 22:25
  •  
    • 4419 mesaje
    16 Mar 2014, 22:25
    0 0
    Primele lectii

    http://www.youtube.com/watch?v=k_djNtvUfW0
  •  
    • 7469 mesaje
    16 Mar 2014, 22:27
    1 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 8217 mesaje
    16 Mar 2014, 22:29
    2 0
    Eu am prins o foarfeca candva. Pana au remarcat ai mei, fata de masa si doua perne nu mai aveau colturile standard.
    Nu mi-am scos ochii, dar tot am nevoie de ochelari.
    Acest mesaj a fost editat de către AmeliEva: 16 Mar 2014, 22:29
  •  
    • 4724 mesaje
    16 Mar 2014, 22:29
    0 0
    adorya said:
    ponta said:
    adorya said:
    ponta said:
    e_rica said:Ignore-ul ramane valabil, dar nu ma pot abtine de la o intrebare retorica: totusi, cat de dobitoaca, cat de neagra in suflet sa fii sa strici un asemenea topic? Cat? Pentru restul lumii, doar o rugaminte: Hai, pe bune, sa n-o mai bagam in seama deloc, ca e pacat de topic...

     

    Cum sa intrebi mai nesimtito " cat de dobitoaca, cat de neagra in suflet sa fii sa strici un asemenea topic?"cand tu spui ca ai ingurgitat pastilele pisicilor  ...Io stau si ma gandesc ce-au patit copii tai , stand cu pastilele de pisici langa cap ..

    Da-ti seama la bautura breeee ... exemplaro

     

    Mai ponta,mamico, ai nascut si tu de curand si noi nu stim? Nu te simti in plus pe topicul asta?

     

    Sa sti dragutza !! ex nevastamea dupa nastere dorea s'o ajut mereu , deci !! musai sa fiu pe topic ...

    Stati linistite ... Copii cresc si ve-ti putea dezvolta noi teori .. Dar neveste-mi nu'i placea sa asculte sfaturi de la babe invechite , crezi tu ca prospetele mamici asculta la voi ?'))

     

    Chiar daca proaspetele mamici nu asculta la noi, in nici un caz nu suntem babe invechite,cum poate iti place tie sa crezi !!!

     
    scuze ! eu ce spun , vreau sa spun ! nu ca as crede , ca nu cred ... Urmatoru copil , il voi boteza precum voi toate  la un loc ...  recentele mamici sa fie sanatoase si fericite langa bebei lor ... sper ca se distreza au nevoie de pozivitivism nu pareri despre cum sa-si creasca copii

  •  
    • 5862 mesaje
    16 Mar 2014, 22:30
    3 0
    frat'meu in schimb era un artist. scotea kk din scutece si se apuca de opere artistice pe pereti. inca se mai delibereaza daca a si mancat sau nu, ca era suspect de colorat pe la gurita
  •  
    • 8217 mesaje
    16 Mar 2014, 22:32
    0 0
    Gretchen, are bafta, noroc in viata?
  •  
    • 7469 mesaje
    16 Mar 2014, 22:32
    2 0
    Mesaj şters de administrator
    Acest mesaj a fost editat de către Deleted Member: 16 Mar 2014, 22:34