Sala pentru fetele slabe

  •  
    • 16 mesaje
    25 Feb 2014, 11:54
    0 2
    Buna,scuze daca nu am postat unde trebuie,am o intrebare,daca as merge la sala as putea pune ceva kg pe mine?Nu vreau sa pun grasime pentru ca nu imi place celulita etc. Am 1,59 cm si 42 kg,sunt prea slaba.Am decis sa merg saptamana asta la sala dar inainte vreau sa ma documentez daca am ce cauta acolo sau probabil va rade toata lumea de mine?M-ar ajuta sa pun ceva kg pe mine?Mentionez ca mananc foarte mult,nu tin cont de ora,mananc si noaptea,am cate 5 -6 mese pe zii plus rontait noaptea,sanatoasa sunt nu am nimic toti doctorii spun  ca asa sunt,am arderile prea accelerate.Deci m-ar ajuta sala?sau sa nu merg ca ma fac de rusine?Va multumesc
  •  
    • 571 mesaje
    2 Mar 2014, 18:59
    1 0
    Sala nu este doar pentru grasi sau doar pentru slabi. La sala mergi sa faci miscare. Face bine pt oricine. Deci da poti sa mergi. O sa fi surprinsa cand o sa vezi mai multe slabe decat ggrasute
  •  
    • 4346 mesaje
    4 Mar 2014, 17:39
    2 0
    la sala nu se merge doar daca vrei sa slabesti ci si pt intretinere, tonifiere si masa musculara deci daca vrei sa pui cateva kg in plus pe tine ..atunci poti incerca un program prin care pui masa musculara si nu grasime. Ideal ar fi sa lucrezi cu un antrenor personal ca sa ai si rezultate cat mai bune.
  •  
    • 3816 mesaje
    5 Mar 2014, 21:06
    2 2
    1,59 si 42 de kile si esti prea slaba?
    Wow