Crema minune?

  •  
    • 2 mesaje
    26 Sep 2014, 09:01
    0 1
    navigi said:
    annamaria10 said:Buna fetelor, am aflat recent despre un produs pentru intinerirea tenului si am vazut rezultatele la o doamna care il foloseste de cateva luni si arata super. RENU 28 se numeste, in America este foarte cunoscut, recent a ajuns si in Europa iar acum se poate comanda si in Romania. Se poate comanda de pe www.alicetrupina.teamasea.com
    Ati auzit despre el? L-a mai folosit careva?

     

     

    asa e.

     o doamna cu varsta undeva pe la 70, cu pilea zbarcita si lasata, s-a dat cu crema asta timp de o luna si a intinerit. acum arata de 69!

    am vazut pe un site un filmulet cu ea. chiar minune!

     

  •  
    • 2 mesaje
    26 Sep 2014, 09:09
    0 0
    Folosesc RENU 28 este un gel care contine molecule de semnalizare redox , perfect compatibile cu orice fiinta vie , sustine regenerarea celulara , care este vitala pentru un tesut sanatos!
    Am 51 ani si tenul meu arata din ce in ce mai bine! mai ales gatul si ochii.Gelul se poate folosi pe orice parte a pielii corpului , calmeaza instant orice iritatie, vindeca f repede orice problema a pielii, amelioreaza bolile grave de piele!
  •  
    • 6 mesaje
    29 Oct 2014, 21:55
    0 0
    Buna seara!
    Vreau sa va prezint o gama de cosmetice anti-aging si reparatoare fara bisturiu. Gama Luminesce are la baza tehnologie unica in lume cu factori de crestere a celulelor stem adipoase din propriul organism. Sunt produse care produc rezultate pozitive dupa prima aplicare. Pe mine m-au convins de la prima aplicare si m-au si determinat sa intru in afacerea Jeunesse. Pe acest link www.onlyoung.jeunesseglobal.com veti gasi mai multe informatii si datele de contact pt orice alta informatie. O seara frumoas!

  •  
    • 18 mesaje
    22 Nov 2014, 18:58
    1 0
    Cremele de la fereto sunt senzationale, eu folosesc crema de ochi care elimina cearcanele si ridurile, plus crema hydra mat zziua si hydra sensitive seara. Cine le-a incercat stie despre ce vorbesc.
  •  
    • 292 mesaje
    27 Nov 2014, 20:23
    0 0
    Am auzit ca sunt oferte foarte bune pentru aceasta crema pe acest site :

    http://centruldepromotii.com/frumusete/lagrend-50/
  •  
    • 12208 mesaje
    27 Nov 2014, 21:27
    3 0
    IMirelaeu said:Am auzit ca sunt oferte foarte bune pentru aceasta crema pe acest site :

    http://centruldepromotii.com/frumusete/lagrend-50/

     este un bulshit ....garantat , si daca o inapoiezi nu iti vezi banii  inapoi ....am citit foarte multe intamplari de genul asta ..

  •  
    • 14 mesaje
    29 Ian 2015, 14:16
    0 0
    cam scumpa crema asta SimonaSt )
  •  
    • 127 mesaje
    17 Nov 2016, 09:34
    0 0

    Am incercat pana acum diverse crème, de la firme cunoscute, dar cea mai eficienta s-a dovedit a fi crema de fata antirid MielExpertise de la BottegaVerde.ro. Este o crema ce poate fi folosita atat pe timpul zilei cat si pe timpul noptii; revitalizeaza pielea si o face sa fie mai luminoasa. Are rolul de a stimula producerea naturala de colagen, pielea devenind mai elastica. Recomand! Bonus: am primit de la ei, cadou la orice comanda, un sapun parfumat cu struguri rosii care s-a dovedit foarte prietenos cu ph-ul pielii mele. 

  •  
    • 20 mesaje
    3 Ian 2017, 15:04
    0 0
    Pentru mine cremele nu au functionat, am si o varsta ceva mai inaintata (50 de ani), dar nu mi-e teama sa recunosc caci acum cand imi prezint varsta ceilalti rad si-mi spun ca glumesc. In urma discutiei cu dermatologul acesta mi-a recomandat Teosyal Deep Lines, special conceput pentru riduri mai adanci. Rezultatul este incredibil, ridurile au fost umplute si chiar si cele mai profunde au fost diminuate. Tenul meu are un aspect foarte natural, si-a recapatat elasticitatea.
  •  
    • 170 mesaje
    12 Dec 2017, 10:07
    1 1
    Buna, eu mi-am luat de aici o crema de la Pevonia si mi-a placut foarte mult. https://www.beautyoneshop.ro/cosmetice-corporale-303