Ajutor! Cum sa scap de gandacii de bucatarie!

  •  
    • 2 mesaje
    21 Apr 2018, 10:21
    2 7
    Hhh
    Acest mesaj a fost editat de către DeratizareDDD: 22 Aug 2018, 10:47
  •  
    • 1 mesaje
    27 Apr 2018, 08:02
    1 4
    Buna ziua,puteti sa ma ajutati cu gandaci de bucatarie ca nu mai scap de ei va rog?
  •  
    • 1 mesaje
    8 Mai 2018, 15:41
    3 5
    Buna, eu am avut mult timp probleme cu gandaci si cu soareci si am ezolvat problema cu un aparat cu ultrasunete care functioneaza in ambele cazuri. Acesta este modelu care il am eu si il recomand http://onetopshop.ro/duo-pro-pest-repeller-aparat-ultrasunete-anti-soareci-sobolani
  •  
    • 2 mesaje
    22 Aug 2018, 10:44
    1 0
    Hhh
  •  
    • 4 mesaje
    6 Sep 2018, 14:32
    0 1
    Cu anumite solutii de eliminare a gandacilor.
  •  
    • 2 mesaje
    24 Sep 2018, 23:25
    1 1
    gabrielamirela28 said:La farmacia veterinara ceri Regesc insecticid cu 2fiole ori 5 ml de la Glissando garden, avizat de Min sănătății. Nu are miros,are instructiuni. Torni cele2 fiole in 2 l apa într_ un flacon cu dop găurit, stropești pe la colturi si toate muchiile casei doar pe jos,ar trebui sa nu speli pe jos 2 luni dar eu am spălat si apoi iar am dat cu soluție. A costat doar 11 lei,in Oradea,deci totivecinii își pot permite,la fel sa faceți pe scara si in pivniță. Un set mi_ a ajuns in ap de 4 cam. Zece ani nu am mai avut gândaciapoi au aapărut vreo doi si iar am făcut in sept 2014 ,si la mine e ok. Sper sa ajute pe toată lumea !

     

  •  
    • 2 mesaje
    24 Sep 2018, 23:28
    4 1
    Buna seara. Stau in Oradea, respectiv zona Rogerius. Sunt înnebunita de gandacii acestia. Nu i mai suport, am incercat si inca incercam solutii cu spray. O săptămână dupa ce dam cu spray este ok...dupa apar iar.problema este ca stau la parter. Vecinii de la 1 au facut dezinsecție si au facut dezinsecție si la subsol,practic, suntem la mijloc, daca va rog,un remediu imi puteti da? Începe sa mi fie frica de ei.