Campania Persil Expert Gel

  •  
    9 Feb 2014, 15:23
    0 0
    Ai aflat de BUZZStore? Este comunitatea liderilor de opinie ce primesc GRATUIT acasa spre testare cele mai noi produse si servicii si astfel pot sa-si exprime parerile sincere despre acestea in discutii cu prietenii sau pe retelele de socializare. Inscrie-te utilizand acest link http://buzzers.ro/invite/f2c2b36afd454905868ce3ff25352c30 si: ... esti mereu la curent cu ce e nou ... esti primul care incearca noutatile in grupul tau de prieteni ... parerea ta conteaza pentru dezvoltatorii de produse si servicii ... esti recompensat pentru fidelitate
  •  
    9 Feb 2014, 15:26
    0 0
    Ieri am primit unul din coletele campaniei Persil, si pot spune ca sunt foarte incantata de ce am gasit in colet , abia astept sa-l si testez. Vino si tu pe www.buzzstore.ro si bucuarate de fiecare campanie
  •  
    • 1 mesaje
    12 Feb 2014, 09:05
    0 0
    Da si eu sunt foarte incantata de Campania BuzzStore Persil, am tot folisit pliculete pentru diverse pete si sunt tare multumita sa o tineti tot asa!
  •  
    • 10 mesaje
    13 Feb 2014, 00:23
    0 0
    L-am folosit si eu la niste haine foarte murdare si am fost multumita de rezultate. Am economisit timp pentru ca nu am mai folosit programul de prespalare si nici Vanish, am ales temperatura de spalare la 20 de grade si hainele au iesit curate. In plus hainele bebelusului meu au mirosit extraordinar dupa spalare si nu a mai fost nevoie sa folosesc balsam.
  •  
    • 1 mesaje
    17 Feb 2014, 23:58
    0 0
    BuzzStore e un site unde te inscrii si poti primi produse acasa spre testare.Chiar eu sunt una din norocosi ce au primit Persil Exprert Gel.Produs foarte bun,chiar si la 20g spala fara problem,greu de crezut?incearca'l si tu si te vei convinge de calitatea lui exceptionala.
    Pentru a te afla si tu printer norocosi ce primesc acasa produse spre testare te poti inscribe pe site.Nimic mai simplu de atat printr-ul simplu click la link-ul http://buzzers.ro/invite/02f59e5775a1f0279d326968f75dac3a
    Vino si tu in comunitate BuzzStore
  •  
    • 2 mesaje
    18 Feb 2014, 14:26
    0 0
    Si eu sunt Buzzer in cadrul campaniei de testare de produse gratuite oferite de BUZZStore, am primit coletul, am testat Persil Expert Gel si sunt fff incantata de acest detergent lichid cu care am spalat chiar si la o temperatura de 30 de grade si rezultatul este exceptional. Recomand acest detergent cu toata increderea.
  •  
    • 44 mesaje
    24 Feb 2014, 19:57
    0 0
    Campaniile astea sunt un mare fffffassssssss ca numai cativa participanti primesc produsele , doar cei care au facut publicitate  
  •  
    25 Feb 2014, 13:54
    0 0
    L-am testat si mi-a placut! il recomand, este foarte bun si miroase foarte bine....
  •  
    • 4 mesaje
    20 Mar 2014, 13:22
    0 0
    L-am testat si e foarte bun si parfumat.