Adevarul despre slabit!

  •  
    • 5 mesaje
    2 Feb 2014, 17:49
    0 0
    Ma lupt cu kilogramele de ani de zile. 
    Am incercat sa evit tot ce este extrem de daunator pentru sanatate  - diete exterm de hipocalorice, pastile care dauneaza iremediabil ficatului etc. precum si tot ce apre absurd precum impachetarile cu ciocolata. 
    Din cand in cand, am mai cazut in pacat. 
    Am mai incercat pe ici pe colo cate un arzator de grasimi, alte pastilute, o dieta dukan etc. 
    Stim toate probabil daca nu pe propria piele, de la prietene ce inseamna o dieta hipocalorica, ce inseamna o dieta dezechilibrata gen dukan - da rezulatele sunt minunate, insa daca nu poti sustine dienta pe termen lung, efectul yo yo este inevitabil. 
    Nimic nu a dat rezultate, ba dimpotriva ...
    Sa fim seriosi si serioase s isa ne gandim logic: daca ar functiona pastilele, impachetarile si dietele minune am arata toate asa cum am dori. 
    De ce s-ar mai duce vedetele la sala si si-ar lua antrenori personali?  
    In realitate, cred ca nu e cazul sa ne mai  mintim.   In realitate, este vorba doar despre miscare, un regim sanatos cu mese regulate si nimic altceva. Este calea aparent cea mai grea, dar cea mai sigura. 
    Eu mi-am schimbat stilul de viata cu ajutor si am inceput sa slabesc, mai incet dar mai sigur. 
    Acum m-am decis sa urmez aceasta cale cu orice pret, poate ma apuc singura poate ma inscriu la u nprogram de slabit cu dieta cu tot gen
    www.serbanblebea.ro   
    http://serbanblebea.ro
    Succes!
    Acest mesaj a fost editat de către Geanina04: 15 Feb 2014, 19:00