Am si eu o nelamurire....va rog sa ma ajutati cat mai urgent...e

  •  
    • 3816 mesaje
    15 Ian 2014, 14:41
    0 0
    Mai Morenita, vaz ca nu cetisi ce/ti spusai.
    Chiar daca vraciu ti-ar zice ca ramasasi grea cu fecioru tau, tu intelegi ca pastila aia de a doua zi e otrava si ai sanse foarte mari sa-ti iasa pruncu cu betesug?
    Eu de asta mi-as face Probleme, nu ca e alba sau neagra
  •  
    • 1890 mesaje
    15 Ian 2014, 15:51
    6 0
    Sunt de acord cu idrys care spunea de ce mai sta iubitul tau cu tine. Pai, sa fiu BARBAT, adica nu purtator de nadragi si aparat de facut pipi, nici cu genunchiul nu m-as mai uita la o astfel de femeie care, la bautura, si-o trage cu cine ii iese in cale! Cine ii garanteaza ca nu va repeta figura? Si, vorba lui mizdis, mai e intrebarea daca bebele e un produs biologic bun tinand cont ca e facut la betie (ambii parteneri erau beti!) si apoi mama a luat pastila de a doua zi. Indiferent ce zice anda-27 si clerul sint pentru avort in conditiile astea.
  •  
    • 114 mesaje
    15 Ian 2014, 17:54
    0 0
    Joplin...eu ma refeream la cazul de fata,la un caz normal,la o fata cu situatie normala,nu la cei ce traiesc prin canale sau nu mai stiu ce.
  •  
    • 8217 mesaje
    15 Ian 2014, 18:07
    0 0
    dulc1k25 said:Joplin...eu ma refeream la cazul de fata,la un caz normal,la o fata cu situatie normala,nu la cei ce traiesc prin canale sau nu mai stiu ce.

     

    tu pe ce lume traiesti?

     

    lectura pt acasa, poate te trezesti putin:

     

    http://www.ziare.com/articole/copii+saraci

     

    http://www.romedic.ro/sarcina-la-varsta-adolescenta-0C1304

     

    http://www.desprecopii.com/info-id-1561-nm-Sarcina-in-adolescenta-riscuri-si-realitati-medicale.htm

     

     

     

  •  
    • 1 mesaje
    16 Ian 2014, 04:16
    0 0
    Dupa ce iei pastila de a doua zi,ramai foarte usor gravida!deci ai sanse sa fie cu iubitul.
  •  
    • 5609 mesaje
    16 Ian 2014, 04:52
    1 0
    scorpion112 said:Sunt de acord cu idrys care spunea de ce mai sta iubitul tau cu tine. Pai, sa fiu BARBAT, adica nu purtator de nadragi si aparat de facut pipi, nici cu genunchiul nu m-as mai uita la o astfel de femeie care, la bautura, si-o trage cu cine ii iese in cale! Cine ii garanteaza ca nu va repeta figura? Si, vorba lui mizdis, mai e intrebarea daca bebele e un produs biologic bun tinand cont ca e facut la betie (ambii parteneri erau beti!) si apoi mama a luat pastila de a doua zi. Indiferent ce zice anda-27 si clerul sint pentru avort in conditiile astea.

     
    Asta ar trebuii cu adevarat sa o ingrijoreze pe fata.
    Ca-i alb sau negru ce mai conteaza, il vrea si nu mai are importanta. Dar cat de sanatos  va fi?
    Cine iti garanteaza ca dupa betie si bomba aia hormonala  unde ai sangerat deja pt 2 zile, vei naste un copil sanatos la trup sau mental?!


  •  
    • 10065 mesaje
    4 Mar 2014, 23:01
    0 0
    Mai sa fie, foarte interesant .
    Cum si-o face omul cu mina lui, nici Danut (dracu) nu i-o face.
    Cel mai afectat din toata povestea, va fi pruncul din pacate. Grozav cit poate costa o "greseala" (in termen blind).
    In ce priveste relatia ... ma numar printre cei de nu dau sanse .
  •  
    • 4419 mesaje
    4 Mar 2014, 23:07
    0 0
    Nu avem cum sa mai aflam, pt ca a disparut de pe Eva.ro. A speriat-o Anda
  •  
    • 10065 mesaje
    4 Mar 2014, 23:33
    0 0
    Ah ... si eu care eram curios de moarte sa aflu de-i alb sau negru ...