produse slabire

  •  
    • 7 mesaje
    7 Sep 2017, 11:13
    0 0
    Ca sa slabesti trebuie sa respecti tot felulde formule cu aportul de carbohidrati, de lipide, glucide si alte chestiuni din acestea. Nu e usor, dar asta nu inseamna ca nu trebuie incercat.

  •  
    • 23 mesaje
    20 Sep 2017, 11:55
    0 0
    Stimulentele astea pentru arderea grasimilor si pentru accelerarea metabolismului pot ajuta cu conditia sa se faca foarte multa miscare. Eu am facut intr-un timp cura cu triapidix 300 dar am facut si mult sport si am tinut si o dieta adecvata pentru ca altfel nu as fi ajuns la rezultate prea bune.

  •  
    • 38 mesaje
    9 Oct 2017, 13:47
    0 0
    Produsele pentru eliminarea kilogramelor in plus sunt utile si daca se face un program foarte bun de exercitii si daca se urmareste un program alimentar bine pus la punct , fara grasimi si fara dulciuri.

  •  
    • 31 mesaje
    16 Oct 2017, 11:12
    0 0
    laris10 said:Stimulentele astea pentru arderea grasimilor si pentru accelerarea metabolismului pot ajuta cu conditia sa se faca foarte multa miscare. Eu am facut intr-un timp cura cu triapidix 300 dar am facut si mult sport si am tinut si o dieta adecvata pentru ca altfel nu as fi ajuns la rezultate prea bune.

     Doar daca folosim suplimente nu este deloc de ajuns ca sa slabim. Este nevoie mai mult de atat. E nevoie de exercitii pe  care sa le facem in fiecare zi, e nevoie de un regim alimentar bine pus la punct care sa ne ajute sa eliminam kilogramele pe care le avem intr-un mod sanatos si intr-un timp mai rapid.


  •  
    • 170 mesaje
    23 Nov 2017, 10:38
    0 0
    Daca vrei sa slabesti, iti recomand sa slabesti folosind produse naturiste, poti sa vezi aici niste articole despre aceste metode de slabit: http://www.sfaturisanatate.com/pentru-slabit
  •  
    • 8 mesaje
    30 Nov 2017, 12:28
    0 0
    Cumpar cutii cu diverse termene de expirare.
    Ofer pret foarte bun
    Telefon : 0738278464
    Cer si ofer seriozitate.
  •  
    • 28 mesaje
    22 Dec 2017, 00:32
    0 0
    Vreti sa slabiti si nu reusiti printr-o dieta simpla si putin sport? Atunci e calr, aveti nevoie de un medic si de un sfat avizat. La noi in Bucuresti exista singurul spital centru dee xcelenta din sud-estul Europei care s eocupa de problemele celor care vor sa slaneasca. Acolo cred ca este solutia adevarata. Si puteti incepe prin a va face un test pe site-ul lor: https://www.bariatrie.ro/chirurgia-bariatrica/preoperator/calculator-bmi-indice-masa-corporala/
  •  
    • 9 mesaje
    8 Ian 2018, 10:18
    0 0
    Eu nu sunt de acord cu niciun fel de suplimente pentru slabit. Pana la suplimente cred ca trebuie sa mancam mai putin si sa facem miscare. Trebuie aduse in alimentatie cat mai multe fructe si legume, sa avem in vedere cum detoxifiem organismul. Se spunea intr-o postare de apa alcalina, da este vorba de apa cu ph mai mare, cam peste 8 care ajuta la echilibrarea si detoxifierea organismului. Eu beau aquatique si Calipso
  •  
    • 31 mesaje
    22 Ian 2018, 10:46
    0 0
    Si ceaiurile de slabit pot sa ajute la eliminarea kilogramelor care sunt in plus. Daca au in compozitie ceai verde atunci si rezultatele pot sa fie mai rapide si mai eficiente. Putem slabi eficient, cu conditia sa ne facem un program bine pus la punct si sa respectam anumite reguli cu strictete. Daca ne abatem de la acele reguli riscam sa ne facem rau si sa nu slabim asa cum ne dorim.

  •  
    • 28 mesaje
    26 Feb 2018, 19:46
    0 0
    Asa cum am mai spus: mancatul putin ajuta la slabit. In principiu. Mancatul supravegheat de un medic nutritionist, dupa ce ti-a facut mai multe analizte ajuta si mai mult. Bineintelesc, in ambele cazuri este vorba despre cat ai nevoie sa slabesti. Ca pentru 5-10 kilograme te ajuta si "postul negru" , dar asta nu garanteaza ca nu te ingrasi la loc. Pentru 10-20 de kg te ajuta nutritionsitul si, daca pastrezi legatura cu el si ai inteles tot ce te-a sfatuit, poate ai noroc sa nu te mai ingrasi. Daca trebuie sa slabesti mai mult de 30-40 de kilograme...si atunci ai deja un diabet incipient si probleme cu inima din cauza obezitatii, atunci doar bisturiul doctorilor de la Spitalul Ponderas te mai ajuta si iti si garanteaza ca nu te mai ingrasi la loc...
  •  
    • 31 mesaje
    12 Apr 2018, 10:09
    0 0
    laris10 said:Stimulentele astea pentru arderea grasimilor si pentru accelerarea metabolismului pot ajuta cu conditia sa se faca foarte multa miscare. Eu am facut intr-un timp cura cu triapidix 300 dar am facut si mult sport si am tinut si o dieta adecvata pentru ca altfel nu as fi ajuns la rezultate prea bune.

     Cel mai bine e sa facem miscare, sa alergam in fiecare zi , sa  facem sport. Apoi foarte mult conteaza sa consumam alimente care fac bine organismului nostru si care  nu  au grasimi ce se depun. O mare parte din ecuatia  alimentatie-sort-suplimente o are alimentatia. Daca respectam corect normele de alimentatie necesare in procesul de slabire cu siguranta vom slabi.

  •  
    • 1 mesaje
    17 Apr 2018, 13:11
    0 0
    Secretul slabirii este strict dieta. Poti face 'nspe mii de exercitii sport fara nici un folos daca nu le acompaniezi cu o dieta sanatoasa. Inceputul este foarte greu, dar eu, personal, am inceput sa scot putin cate putin din alimentele nocive cu multe grasimi sau zaharuri. Iti recomand sa scoti dulciurile, painea, fainoasele si sucurile acidulate din rutina si sa incepi cu lucruri mai sanatoase, precum cafea verde, tot felul de ceaiuri( in special cel verde), mai multe legume etc. Eu recomand cafeaua verde la Contego care mi se pare extrem de gustoasa(o poti gasi aici:https://www.contegocafe.ro/magazin/cafea/cafea-verde/). Capul sus si spor la slabit!
  •  
    • 36 mesaje
    14 Mai 2018, 11:06
    0 0
    Pentru slabit un produs foarte ok e si gojy berry 500. Produsele pe baza de gojy berry au fost dintotdeauna folosite in diete din cauza faptului ca sunt niste arzatoare excelente de grasime.

  •  
    • 50 mesaje
    19 Iun 2018, 10:07
    0 0
    Scaderea in greutate se poate obtine si daca se folosesc remedii alternative care a ajute la asa ceva. Remediile pe baza de plante au avantajul ca nu provoaca efecte adverse sau dependenta. Oricum foarte mult conteaza si dieta noastra sau sportul pe care il facem. O dieta adecvata inseamna cat mai putine grasimi si alimente care sa contina toxine. Alimentele sunt primordiale, sportul ajutand mai mult la pastrarea sanatatii organismului si pentru muschi.

  •  
    • 5 mesaje
    8 Iul 2018, 12:02
    0 0
    Pastile de slabit - http://hespac.com/slimro.htm
    Am inceput sa iau Thermacuts acum 2 luni de zile, si am slabit deja 12 kilograme.
    Acest mesaj a fost editat de către plobess: 26 Sep 2018, 12:28
  •  
    • 74 mesaje
    13 Aug 2018, 10:31
    0 0
    Prin exercitii fizice zilnice facute corect si printr-o alimentatie echilibrata, fara grasimi, prea mult dulce si calorii in exces se poate scadea in greutate. Important e sa nu iti doresti ca rezultatele sa apara imediat deoarece e extrem de greu de obtinut acest lucru si daca nu se reuseste o sa apara dezamagirea si descurajarea.

  •  
    • 11 mesaje
    12 Sep 2018, 13:21
    0 0
    Incearca o dieta si mult sport!
  •  
    • 64 mesaje
    19 Oct 2018, 10:55
    0 0
    ionutma said:Pentru slabit un produs foarte ok e si gojy berry 500. Produsele pe baza de gojy berry au fost dintotdeauna folosite in diete din cauza faptului ca sunt niste arzatoare excelente de grasime.

    Daca mananc doar fructe gojy berry  are acelasi efect?


     

  •  
    • 39 mesaje
    5 Dec 2018, 10:38
    0 0
    Vând Regenon 25 mg
    Cutie 6o capsule
    Prospect in limba romană
    Expira in 2020
    Tel 0774966313
    250+ transport prin curier
  •  
    • 64 mesaje
    18 Dec 2018, 13:00
    0 0
    Ce efecte secundare are produsul Regenon? Are contraindicatii acest produs?