produse slabire

  •  
    • 3 mesaje
    24 Iun 2015, 15:15
    0 0
    Eu am folosit un ceai din plante medicinale, Fital Plus de la Herbaway, pentru a accelera metabolismul si a imbunatati digestia.
  •  
    • 292 mesaje
    25 Iun 2015, 19:32
    0 0
    Toate pastilele orcât de bune ar fi ele(asta daca nu sunt daunatoare) au nevoie de o dieta si sport. Singura am slabit folosind suplimente dar daca stai sa te indopi cu tot felul de pastile si mananci sau ai acelasi stil de viata probabil visezi la prea multe.
  •  
    • 38 mesaje
    7 Iul 2015, 13:03
    0 0
    Conteaza foarte mult dieta si exercitiile fizice.  Fara ele nu ne putem astepta sa slabim cine stie cat. 
  •  
    • 1 mesaje
    7 Iul 2015, 23:53
    0 0
    In link-urile de mai jos este prezentat primul program din lume pentru controlarea greutatii conceput GENETIC! Afla adevarul despre cura de slabire si care este solutia pentru a-ti modela corpul intr-un mod sanatos, tratand cauza problemei si nu efectul! Pentru mai multe detalii, contactati-ma pe adresa de email v.cercel@gmail.com

    https://www.youtube.com/watch?v=XI37S-FmswM
    https://www.youtube.com/watch?v=dy90LnuPq3k
  •  
    • 23 mesaje
    10 Aug 2015, 13:31
    0 0
    Viteza cu care se slabeste depinde enorm de mult de metabolismul fiecarei persoane in parte. Daca ai un metabolism bun si kilogramele le poti da mai usor. Faza e ca trebuie sa existe o accelerare a metabolismului, pentru ca arderile sa fie mai intense. Accelerarea asta a metabolismului poate fi obtinuta si in urma unei cure cu produse pentru slabit.
  •  
    • 24 mesaje
    10 Dec 2015, 10:20
    0 0
    Daca se fac exercitii fizice se slabeste oricum. Conteaza constanta cu care le faci, intensitatea si durata in timp. De obicei exercitiile astea trebuiesc facute permanent.

  •  
    • 38 mesaje
    14 Iul 2016, 10:42
    0 0
    Slabitul trebuie sa fie o preocupare principala daca stii ca ai probleme cu kilogramele in plus. Preocuparea asta cu slabitul trebuie sa includa si schimbarea stilului de viata.

  •  
    • 36 mesaje
    31 Oct 2016, 10:40
    0 0
    African mango 900 folosit careva pentru scaderea in greutate?
  •  
    • 19 mesaje
    31 Oct 2016, 14:05
    0 0
    Pentru scaderea in greutate nutritionistul e sfant. Ca el iti face intai niste analize (daca e doctor de-adevaratelea) si in functie de tine si de datele tale corporale si de sanatate iti face recomandari. Si pentru un alt stil de viata si pentru o dieta personalizata si pentru eventuale produse sau suplimente de la farmacie. Spitalul Ponderas este specializat tocmai in boli metabolice si tot ce tine de slabit. Si au acolo tone de nutritionisti. Plus ca tot acolo se fac si toate investigatiile.
  •  
    • 18 mesaje
    29 Nov 2016, 10:09
    0 0
    Nu am folosit african mango 900 de nici un fel de altfel, pt ca sunt multe produse cu mango pentru slabit.
    Intr-adevar si nutritionistul are rolul lui bine definit dar si exercitiile fizice sunt obligatorii.

  •  
    • 64 mesaje
    27 Dec 2016, 12:20
    0 0
    Nutritionistul e cel mai indicat in astfel de cazuri, pt ca el stie cel mai bine sa recomande pentru slabit.
  •  
    • 9 mesaje
    28 Dec 2016, 18:28
    0 0
    eu am baut ceai de mango si alte fructe exotice. nu ca au proprietati, dar mi-e foame, fie mananc fructe, fie beau ceaiuri; bauturile calde pacalesc foamea.
  •  
    • 33 mesaje
    27 Feb 2017, 11:18
    0 0
    ionelasi said:Nu am folosit african mango 900 de nici un fel de altfel, pt ca sunt multe produse cu mango pentru slabit.
    Intr-adevar si nutritionistul are rolul lui bine definit dar si exercitiile fizice sunt obligatorii.

     Cred ca si ceaiurile sunt foarte bune pentru slabit cu conditia sa se faca foarte mult sport si sa se manance doar alimente cu valoare calorica mare.

     

  •  
    • 74 mesaje
    16 Mar 2017, 10:23
    0 0
    ionutma said:African mango 900 folosit careva pentru scaderea in greutate?

     Mai sunt si alte extracte de plante care merg bine pentru slabit cum ar fi: fructele de acai, lamaia,ardeiu iute, extractul de portocala s.a.m.d

  •  
    • 13 mesaje
    7 Apr 2017, 10:47
    0 0
    ionutma said:African mango 900 folosit careva pentru scaderea in greutate?

     Nu am luat dar am auzit cuvinte bune  despre produsele pe baza de  fruct de mango. Oare daca mananci mango slabesti?
     

  •  
    • 5 mesaje
    12 Mai 2017, 10:34
    0 0
    dorelpo said:Daca se fac exercitii fizice se slabeste oricum. Conteaza constanta cu care le faci, intensitatea si durata in timp. De obicei exercitiile astea trebuiesc facute permanent.

     Clar exercitiile sunt responsabile pentru scaderea in greutate. La asta se mai adauga si alimentatia care trebuie sa fie una saraca in calorii.


  •  
    • 7 mesaje
    22 Mai 2017, 09:21
    0 0
    Cred ca inainte de toate ar trebui sa adoptam un stil de viata sanatos, fara alimente acide gen fast food si alte alimente procesate din comert, fara sucuri si alte asemenea bauturi. O cura cu apa alcalina ajuta la detoxifierea organismului si la echilibrarea acestuia. Am baut timp de cateva luni apa alcalina Calipso, am facut multa miscare, am mers pe jos cam 2 ore zilnic, am mancat in special legume si cereale si efectele nu au intarziat sa apara.
  •  
    • 64 mesaje
    11 Iul 2017, 12:12
    0 0
    ramonaserban said:
    ionutma said:African mango 900 folosit careva pentru scaderea in greutate?

     Nu am luat dar am auzit cuvinte bune  despre produsele pe baza de  fruct de mango. Oare daca mananci mango slabesti?
     

     De regula sunt bune produsele pe baza de mango, dar nu prea stii ce sa mai alegi de pe piata pentru ca sunt foarte multe produse.

  •  
    • 28 mesaje
    24 Iul 2017, 18:46
    0 0
    Inainte de orice discutie despre slabit trebuie sa va cunoasteti indicele de masa corporala. E un calculator aici: https://bariatrie.ro/chirurgia-bariatrica/preoperator/calculator-bmi-indice-masa-corporala/. Apoi discutia poate continua despre diete, sport, produse sau proceduri chirurgicale.
  •  
    • 74 mesaje
    23 Aug 2017, 10:38
    0 0
    Raspbery ketone 700 si ala poate ajuta la arderea grasimilor!