Slabim cu rithual silhouette

  •  
    • 4 mesaje
    8 Ian 2014, 16:56
    2 4

    Tocmai am vazut-o pe Giulia Anghelescu ca a declarat cum ca a slabit cu ceaiul rithual silhouette.
    Asta dupa ce eu l-am incercat luna trecuta si am slabit. Ma bucur ca a recunoscut Giulia ca a slabit cu acest ceai, poate asa le ajuta si pe restu care vor sa slabeasca rapid si sanatos. Eu am slabit cu el 7 kg si nu m-am mai ingrasat. De fapt acest ceai e mai mult pentru detoxifierea organismului, elimina toate toxinele din organism si astfel organismul functioneaza la cote maxime. Suntem plini de toxine, de la atatea e-uri si mancaruri procesate. In Londra majoritatea hypermarketurilor sunt pline cu produse bio la preturi normale si la noi greu gasesti produse bio de calitate.
     
  •  
    • 5609 mesaje
    9 Ian 2014, 02:33
    6 2
    anarap said:
    Tocmai am vazut-o pe Giulia Anghelescu ca a declarat cum ca a slabit cu ceaiul rithual silhouette.
    Asta dupa ce eu l-am incercat luna trecuta si am slabit. Ma bucur ca a recunoscut Giulia ca a slabit cu acest ceai, poate asa le ajuta si pe restu care vor sa slabeasca rapid si sanatos. Eu am slabit cu el 7 kg si nu m-am mai ingrasat. De fapt acest ceai e mai mult pentru detoxifierea organismului, elimina toate toxinele din organism si astfel organismul functioneaza la cote maxime. Suntem plini de toxine, de la atatea e-uri si mancaruri procesate. In Londra majoritatea hypermarketurilor sunt pline cu produse bio la preturi normale si la noi greu gasesti produse bio de calitate.
     

     
    In primul rand nu stiu cine este Giulia Anghelescu si nici nu-mi pasa.
    Ce doresc eu sa spun este ca, vei slabii cu ceaiul ala daca nu mananci nimic altceva decat acel ceai, ceea ce nu-i sanatos!
    Ai spus ca ai inceput cura acum 1 luna si ca ai dat 7 kg jos ...si nu le-ai mai pus la loc.
    Deci, daca ai inceput cura acum 1 luna, cand aveai timp sa le si pui la loc?
    De aici trag concluzia ca mesajul tau este pura reclama. 

    Poti manca si foarte sanatos cu produse de la piata, cumpara de la tarani direct: fructe, legume, pasari, oua, sunt mai sanatoase ca cele de prin supermaketuri.
    Invata sa manaci sanatos si cu masura nu vei avea nevoie de ceaiuri pline de chimicale ca sa slabesti. Nu ococi saa de gimnastica, daca ai  profesie sedentara,  iar daca nu-ti permiti cumpara-ti o coarda si apuca-te de sarituri in casa, juma de ora pe zi iti arde toate caloriile in plus, si nu-i nevoie sa cheltui pe ceaiuri sofisticate. 
     

  •  
    • 4 mesaje
    4 Feb 2014, 18:54
    5 1
    Daca nu stii despre ce vorbesc si nici nu te intereseaza pentru ce te bagi in seama?
    Spre surprinderea ta sa stii ca am mancat chiar bine cat timp am baut ceaiul, insa am mancat alimente sanatoase cu mai putine calorii! Eu recomand ceaiul pentru ca l-am incercat si stiu ca  ingredientele din compozitia lui sunt bio, nu contine chimicale si m-a scapat de kg in plus! Tu nu l-ai incercat si spui multe lucruri despre el care nu sunt adevarate, asa ca se vede clar care vorbeste aiurea. Nu inteleg de unde moda asta de a spune parerea despre un produs pe care nici macar nu l-ai vazut vreodata. Poti sa spui ce vrei tu despre ceai, insa nu-mi intoarce mie vorbele ca la Ploiesti. Daca zic ca e bun, e bun! 
  •  
    • 2 mesaje
    14 Mar 2014, 21:59
    4 1
    Maricon said:
    anarap said:
    Tocmai am vazut-o pe Giulia Anghelescu ca a declarat cum ca a slabit cu ceaiul rithual silhouette.
    Asta dupa ce eu l-am incercat luna trecuta si am slabit. Ma bucur ca a recunoscut Giulia ca a slabit cu acest ceai, poate asa le ajuta si pe restu care vor sa slabeasca rapid si sanatos. Eu am slabit cu el 7 kg si nu m-am mai ingrasat. De fapt acest ceai e mai mult pentru detoxifierea organismului, elimina toate toxinele din organism si astfel organismul functioneaza la cote maxime. Suntem plini de toxine, de la atatea e-uri si mancaruri procesate. In Londra majoritatea hypermarketurilor sunt pline cu produse bio la preturi normale si la noi greu gasesti produse bio de calitate.
     

     
    In primul rand nu stiu cine este Giulia Anghelescu si nici nu-mi pasa.
    Ce doresc eu sa spun este ca, vei slabii cu ceaiul ala daca nu mananci nimic altceva decat acel ceai, ceea ce nu-i sanatos!
    Ai spus ca ai inceput cura acum 1 luna si ca ai dat 7 kg jos ...si nu le-ai mai pus la loc.
    Deci, daca ai inceput cura acum 1 luna, cand aveai timp sa le si pui la loc?
    De aici trag concluzia ca mesajul tau este pura reclama. 

    Poti manca si foarte sanatos cu produse de la piata, cumpara de la tarani direct: fructe, legume, pasari, oua, sunt mai sanatoase ca cele de prin supermaketuri.
    Invata sa manaci sanatos si cu masura nu vei avea nevoie de ceaiuri pline de chimicale ca sa slabesti. Nu ococi saa de gimnastica, daca ai  profesie sedentara,  iar daca nu-ti permiti cumpara-ti o coarda si apuca-te de sarituri in casa, juma de ora pe zi iti arde toate caloriile in plus, si nu-i nevoie sa cheltui pe ceaiuri sofisticate. 
     

     

  •  
    • 2 mesaje
    14 Mar 2014, 22:04
    2 0
    Spune-mi si mie te rog de unde ti ai luat ceaiul ritual silhouette ?de aici din Londra ?i
  •  
    • 1 mesaje
    20 Mar 2014, 11:57
    3 0
    Am dat un search despre acest doctor..... si nimic.. nu exista in presa franceza, ba mai mult acesta este pseudonimul unei scriitoare canadiene. Cam ciudat, am gasit articole doar in presa romana, adica in niste tabloide dubioase...
  •  
    • 1 mesaje
    25 Mar 2014, 13:06
    1 0
    Tu vrei sa gasesti informatii despre doctorii care au creat aceste produse? Cam greu...Si eu am cautat la ivatherm si nu am gasit nimic. Sunt multe persoane importante din spate despre care nu gasesti informatii pe google, nu sunt persoane publice. Legat de produsele rithual, eu am incercat rithual derm trei luni si am scapat de petele vechi de la acnee si tenul meu arata mutl mai bine. De celelalte produse nu stiu...
  •  
    • 2 mesaje
    1 Apr 2014, 22:33
    3 0
    Am cumpărat si eu ceaiurile de la rithual de slabit.... O sa revin dupa o saptamana ....
  •  
    • 2 mesaje
    4 Apr 2014, 23:59
    5 0
    Astazi a fost a treia zi.... Nu am slabit deloc , dar nici pofta de mâncare nu mai am deloc. ....
  •  
    • 3 mesaje
    10 Apr 2014, 13:02
    5 0
    Beau ceaiurile acestea rithual silhouette de o saptamana si pana acum am slabit 3 kg. Nu tin dieta, nu pot sa tin dieta, tocmai de aceea am cumparat ceaiuri. Avand in vedere ca nu tin dieta si am slabit 3 kg doar pentru faptul ca le-am baut eu zic ca e mai mult decat bine. Parca mi s-a diminuat pofta de mancare si nu mai am burta.
  •  
    • 3 mesaje
    20 Mai 2014, 13:53
    3 2
    fetelor ..sa va spun sfatul meu..eu am cumparat acum aprox. 1 luna ceaiurile silhouette ,inclusive buste si derm ...si....sunt sincera ca nu e totul real si multe dintre voi mai vb si "prostii" eu dupa 2cutii de silhouette a cate 2 formule am slabit 6 kg si asta nu pt ceai ..ci pt k am fost mai stricta la mancare si la programul meu ..va asigur k e totul o mare prostie si unele dintre voi mintiti cu nerusinare ..dar ma rog nu toate avem acelasi metabolism, cat despre derm si buste ..o prostie si mai mare tenul meu arata la fel iar bustul scade deoarece am dat cateva kg jos ..deci ..minciuni!!! si tin sa va spun k nu eram vreo grasuna ,doar k am nascut si ajunsesem la 73 kg si fara AMBITIE care conteaza cel mai mult ..BAFTA FETELOR
  •  
    • 3 mesaje
    20 Mai 2014, 13:57
    3 0
    am uitat sa va spun k am cheltuit apro.800 lei pt to t" pachetul" si sunt sincer dazamagita, fetelor..mancati sanatos,faceti sala sau aerobic sau ce considerati voi si veti reusii cu siguranta
  •  
    • 3 mesaje
    20 Mai 2014, 13:57
    1 1
    am uitat sa va spun k am cheltuit apro.800 lei pt to t" pachetul" si sunt sincer dazamagita, fetelor..mancati sanatos,faceti sala sau aerobic sau ce considerati voi si veti reusii cu siguranta
  •  
    • 3 mesaje
    26 Mai 2014, 12:28
    3 1
    Elyza22 si eu le-am baut aproape o luna si am slabit 7 kg si da recunosc ca m-au ajutat. Am mancat sanatos cat timp am baut ceaiurile dar si inainte la fel de sanatos mancam si nu slabeam un gram. Si tu cu siguranta ai slabit 6 kg ca ai baut ceaiurile. De ce nu ai slabit inainte 6kg si fix cand ai baut ceaiurile ai slabit 6kg. Nu vreau sa fiu rea dar eu am fost foarte multumita de eficienta lor avand in vedere ca in trecut am incercat tot felul de pastile si ceaiuri fara rezultate. 
  •  
    • 3 mesaje
    26 Mai 2014, 12:29
    2 1
    M-am uitat acum si am vazut ca tot pachetul costa 259 lei. Nu 800 lei.
  •  
    • 1 mesaje
    13 Oct 2014, 18:09
    4 1
    Buna, am inceput şi eu sa beau ceaiul Rithual Silhouette, am 55 kg si 1.58, sper sa reuşesc sa slabesc macar 5 kg, vroiam sa ştiu ce alimente sunt permise..voi ce ati mancat si cat ati slabit cu acest ceai?
  •  
    • 1 mesaje
    27 Oct 2014, 11:44
    5 0
    Pastile de slabit - http://bit.ly/18Ci4WI
    Am inceput sa iau Acai Berry acum 2 luni de zile, si am slabit deja 16 kilograme.
  •  
    • 1 mesaje
    7 Sep 2017, 08:19
    0 0
    Buna evelor!! Am îndrăznit in sfarsit, dupa ce v-am tot citit sfaturile pro si contra anumitor produse pentru slabit, sa ma alatur voua in continua dezbatere despre acest subiect. In legatura cu rithual silhouette inca nu am o parere, abia l-am comandat, asa ca efectele... peste o săptămână. Dar am incercat rithual derm... am fost uimita pur si simplu... e... magnific, sau cel puţin pt mine a fost... Nu ii fac reclama, dar eu am fost încântata de acest produs,mentionez ca am 39 de ani,nu am avut niciodată vre-o problema deosebita cu tenul sau acnee,dar acest produs a facut exact ce spune. Trebuie sa intelegem ca indiferent despre ce vb, fie dieta, fie tratamente de orice fel, nu la toata lumea au acelaşi efect. Am cumpărat acelasi produs dsi pt cumnata mea care sufera de o dermatita acuta.... Piele extrem de crapata si aspra.... Din pacate pt ea efectul a fost minim.... Desi este recomandat si in aceste cazuri, la ea nu a avut efect. Asa ca trebuie sa intelegem ca ce are afect la unele, e total inutil pt altele. Sper sa revin cu o veste buna despre ceaiul celor de la rithual. Va voi scrie indiferent de rezultate. Sa aveti zile frumoase si pline de "victorii "