slabesti cu otet de mere si mere?

  •  
    • 5 mesaje
    18 Feb 2011, 15:08
    1 3
    fiecare face ceea ce vrea....asa ca nu va dati voi cu pareri daca sunteti de acord sau nu....important sa fii sanatos si sa te simti si bine in piela ta..eu doar v am spus cum am slabit eu...ideal ar fi sa apelati la un medic!!!
  •  
    • 232 mesaje
    19 Feb 2011, 16:09
    1 0
    normal, aici este un loc in care fiecare vorbeste despre experientele proprii. fiecare e liber sa incerce ce vrea.
  •  
    • 5 mesaje
    19 Feb 2011, 21:44
    2 0

    multumesc pentru sustinatori....va salut si va doresc succes in toate...mai ales la slabit la cele care doresc asta :*

  •  
    • 750 mesaje
    20 Feb 2011, 00:39
    1 0
    nu cred ca este o alegere buna slabitul cu otet parerea mea...poate ar trebui sa incercati altceva, sa va ganditi la alte posibilitati de a slabi.
  •  
    • 232 mesaje
    20 Feb 2011, 12:45
    0 1
    eu am auzit de alt truc pentru slabit, miere cu scortisoara. a incercat cineva?
  •  
    • 1 mesaje
    5 Aug 2011, 00:24
    0 0
    cutesuzy,nu stiu daca mai frecventezi acest forum,dar o sa-ti raspund la intrebare.Anul trecut am incercat trucul cu mierea si scortisoara...m-a tinut o luna(dupa un timp iti vine sa vomiti de la gust),dar cu sport si cu mancarica mai putin am reusti sa dau 5 kg jos.Nu sunt foarte sigura daca acest truc m-a ajutat sau poate am lucrat eu mai mult,cert este ca kg s-au dus.
  •  
    • 7 mesaje
    26 Ian 2012, 13:34
    3 0
     

    Dupa sarcina am ramas cu 20 de kg in plus.Am incercat sa slabesc cu diferite diete precum supa de varza ,dieta daneza si mi-am facut mai mult rau,deoarece am dureri mari de stomac si nu suport sa mai mananc nici fructele pe stomacul gol,probabil am o mica gastrita
    Bineinteles ca am luat tot felul de pastile de slabit de la zein,slim&fit,acai,duo slim s.m.d. ,de la care am avut reactii adverse si nu am slabit ,doar cu zein am slabit 2kg intr-o luna si asta pentru ca nu prea am mancat eu in rest stateam numai la buda de la ele.
    Acum sunt intr-un proces de slabire de 3 saptamani ,iau un sirop care se numeste Fyt form syrup ,cu care a slabit si Mama Natura Roxana Ionescu .In astea trei saptamani am slabit 5kg,mananc trei mese pe zi si seara u iau cina mai tarziu de 7.Acum mi-am mai comandat 2 sticle de sirop ,care o sa-mi ajunga maine.Pentru inceput mi-am cumparat doar una care mi-a ajuns 20 de zile sa vad daca da rezultate.Ideea este ca acest sirop se asimileaza rapid de catre organism si rezultatele apar imediat,pe cand pastilele pentru slabit se asimileaza mai greu in organism si  rezultatele apar  greu! Nu are nici reactii adverse.Mai am de luptat cu 15kg,tineti-mi pumnii!

  •  
    • 1 mesaje
    27 Ian 2012, 15:58
    1 0
    adriana5 said: 

    Dupa sarcina am ramas cu 20 de kg in plus.Am incercat sa slabesc cu diferite diete precum supa de varza ,dieta daneza si mi-am facut mai mult rau,deoarece am dureri mari de stomac si nu suport sa mai mananc nici fructele pe stomacul gol,probabil am o mica gastrita
    Bineinteles ca am luat tot felul de pastile de slabit de la zein,slim&fit,acai,duo slim s.m.d. ,de la care am avut reactii adverse si nu am slabit ,doar cu zein am slabit 2kg intr-o luna si asta pentru ca nu prea am mancat eu in rest stateam numai la buda de la ele.
    Acum sunt intr-un proces de slabire de 3 saptamani ,iau un sirop care se numeste Fyt form syrup ,cu care a slabit si Mama Natura Roxana Ionescu .In astea trei saptamani am slabit 5kg,mananc trei mese pe zi si seara u iau cina mai tarziu de 7.Acum mi-am mai comandat 2 sticle de sirop ,care o sa-mi ajunga maine.Pentru inceput mi-am cumparat doar una care mi-a ajuns 20 de zile sa vad daca da rezultate.Ideea este ca acest sirop se asimileaza rapid de catre organism si rezultatele apar imediat,pe cand pastilele pentru slabit se asimileaza mai greu in organism si  rezultatele apar  greu! Nu are nici reactii adverse.Mai am de luptat cu 15kg,tineti-mi pumnii!

     

  •  
    8 Mar 2012, 14:24
    0 4

    Imbratiseaza primavara apeland la cele mai tentante pachete si produse pentru o slabire armonioasa, echilibrata si sanatoasa. www.slabut.ro te ajuta sa intampini sezonul cald depasind problema greutatii corporale excesive, dobandind o silueta atragatoare! Rezultatele vor fi cu adevarat uimitoare!
    www.slabut.ro   0730.410.783