slabesti cu otet de mere si mere?

  •  
    • 290 mesaje
    28 Ian 2010, 23:42
    14 2
    te-ai trezit si tu sa vorbesti...in primul rand ne dadeam niste sfaturi si la urma urmei e viata fiecaruia da daca vreau sa beau o sticla de otet o data o beau care e problema ta ?dupa cum am precizat si eu mai sus consider ca nu este sanatos sa bei otet dar pentru cine vrea si poate sa continue si eu beau din cand in cand macar noi cele de aici facem ceva pentru a arata bine ne straduim facem sacrificii ceea ce frustratele de genul tau nu stiu ,stiu doar sa frecventeze fastfood-urile si sa bage in ele si apoi cand vad una care arata bine isi baga unghia in gat si fac comentarii ca alea ar fi pitipoance sau cine stie ce alte expresii dintr-astea de doi bani cand ele stau in nesimtirea lor si in grasimea lor...eu admir persoanele care fac ceva pentru a arata bine stiu ce inseamna sa te sacrifici sa te abtii de la mancare e cel mai greu lucru plus sport plus multe alte sacrificii....
  •  
    • 304 mesaje
    28 Ian 2010, 23:49
    2 14
    Si daca nu erai pro otet de mere de ce te umflii asa in pene?
    Si stai linistita,frecventez fastfoodurile si pizzeriile si am 52 de kg la 1.68.
    Asa ca nu stiu care e mai frustrata dintre noi.
  •  
    • 22 mesaje
    3 Feb 2010, 14:12
    11 0
    buna,ma scuzati!eu sunt noua pe forum si eu sunt in cautarea dietei usoare si eficiente .......da ma intrebam daca arati asa bine cum spui tu ce cauti pe acest forum.......????????????????
  •  
    • 304 mesaje
    3 Feb 2010, 14:32
    5 13
    Chiar tre' sa iti dau tie explicatii?
  •  
    • 304 mesaje
    3 Feb 2010, 14:33
    2 14
    Aa si PS: vezi ca acolo sus langa dieta este un chenar in care scrie foum eva si selecteaza
    Acolo o sa vezi ca mai sunt si alte sectiuni.
    Deci,nu numai balenutzele au voie aici Daca chiar vrei sa o luam asa..
  •  
    • 22 mesaje
    3 Feb 2010, 14:53
    0 1
    cine imi spune si mie de unde pot sa cumpar otet de mere natural biologic.....?
  •  
    • 2323 mesaje
    3 Feb 2010, 17:35
    4 0
    Eu am încercat o singură dată să beau oţet de mere. Am pus o lingură de oţet la o cană cu apă şi apoi...uh! ah! m-a acrit de tot! Aş fi mâncat 10 lămâi una după alta numai să nu fiu nevoită să repet experienţa
  •  
    • 22 mesaje
    3 Feb 2010, 18:27
    0 1
    bine bine e naspa la gust da macar da rezultate????????
  •  
    • 304 mesaje
    3 Feb 2010, 19:02
    3 15
    Da sigur...veti fi toate supermodele de la otetul de mere.
    Puneti mana si faceti sport si nu mai bagati in voi ca inecatele.
    Ca imi mai permit eu o pizza pe saptamana,asta e altceva. In rest fac si eu sport si mananc cumpatat.
    Dar... visati in continuare ca de la otetul de mere veti avea cel putin 90-60-90.
  •  
    • 22 mesaje
    3 Feb 2010, 19:45
    10 1
    auzi draga unele poate mananca de zece ori mai putin decat tine si muncesc activ chiar si 14 ore pe zi si tot se ingrasa asa ca lasa tu abureala ......
  •  
    • 22 mesaje
    3 Feb 2010, 19:51
    5 0
    si daca cineva vrea sa incerce si otetul de mere ce treaba au uni....fiecare bea si mananca ce vrea si ce crede de cuviinta.pe acest forum daca nu gresesc majoritatea cer un sfat si cauta sustinere in cea ce fac.asa ca fetelor hai so disperam pe (scharta)si mai spuneti ceva.....






    9
  •  
    • 304 mesaje
    3 Feb 2010, 20:24
    2 14
    Imi pare rau sa te dezamagesc "draga" dar chiar te inseli
    Si in plus nu ma intereseaza ce spui tu sau alte domnite care se iau de mine pe aici. Voi oricum ramaneti niste frustrate care se agata de miracole pt a slabi SI PE CARE VA DOARE ADEVARUL..
    Si nu te obosi sa-mi raspunzi ca oricum nu mai citesc
  •  
    • 22 mesaje
    3 Feb 2010, 21:37
    0 1
    drga cacica -aura nu mai scri de mult..........tu luai otetul nediluat te rog raspunde!!!!!!!!!!!!!
  •  
    • 1 mesaje
    16 Mar 2010, 11:52
    6 0
    ete.scartz nu cred ca este cazul sa fi rautacioasa. Fiecare dintre noi este in masura sa ia decizii vis-a-vis de ceea ce vrea sa faca cu viata si corpul ei, toate in egala masura avem dreptul sa incercam tot ce vrem pentru a fi frumoase, nu cred ca este cazul sa comentezi tu cu atat mai mult ca nu ai probleme cu greutatea. Fetelor nu plecati urechea si mergeti inainte cu capul sus (daca ai ceva kg in plus si nu esti persoana care mananci continu ai toata sansa sa ajungi cum iti doresti, cu putina ambitie si o dieta, plus miscare zilnica).
  •  
    • 5 mesaje
    1 Feb 2011, 11:36
    6 0

    va multumesc celor care m au sustinut....fiecare face ce vrea pe propria ei raspundere..eu doar v am zis ceea ce am facut eu si doarem sa va povestec nu sa starnesc certuri intre voi....!!!

    si sa stiti ca cel mai important e un sprijin moral ....va pwp si mai ast intrebari

    p.s.scuze ca am rasp asa tarziu dar am avut o perioada in care am fost ocupata va pupat pe toate mai ales pe acelea care m au sutinut :*

  •  
    • 25 mesaje
    5 Feb 2011, 21:48
    3 1
    Buna fetelor , are vreo importanta daca bem otetul de mere inainte de masa sau dupa ce servim masa ?.....ptr ca nu am inteles f bine ....unii afirma si in alte articole despre diete ca se bea inainte de masa ....altii nu specifica .....voi fetelor cum ati incercat ca sa dea totusi rezultate ?....multumesc !
  •  
    • 232 mesaje
    6 Feb 2011, 19:03
    1 1
    cunosc o fata care o avut probleme grave cu stomacul de la otet. sunt curioasa daca voi ati avut ceva probleme?
  •  
    • 5 mesaje
    10 Feb 2011, 09:35
    4 0
    eu nu am avut sincer...dar sa stiti ca e mai bine sa vorbiti cu un medic...eu am vb dar dupa..sincer una mia zis ca chiar e bn sa bei otet(o asistenta)....un asistent a zis ca nu e ok ....deci nici eu nu stiu ce sa mai cred....aaa am obs o intrebare daca il luam diluat....?da il luam cu o cana de apa,e fff imp sa bea multa apa...va poop si daca mai aveti intrebari va raspund...
  •  
    • 149 mesaje
    10 Feb 2011, 12:03
    0 2
    slabesti pana te ia boala....te imbolnavesti de stomac evident...faci o gastrita de mai mare frumusetea ! cu merele sunt de acord, insa cu otetul...nu !
  •  
    • 260 mesaje
    13 Feb 2011, 10:16
    1 2
    Nici eu nu sunt de acord cu otetul de mere, nu riscati cu sanatatea voastra!