Grupul de lucru cu influentele astrale

  •  
    • 12208 mesaje
    19 Aug 2014, 22:23
    0 0
    ce umor poti sa detii mai omule ....
  •  
    • 157 mesaje
    27 Aug 2014, 13:09
    0 0
    Oferta  promotionala La inceput de ciclu Lunar, in zile potrivite pentru declararea intentiilor,
     

    27-28 august 2014

    reducere 20%
    la inscrierea pentru un an in grupul de lucru cu influentele astrale.

    http://astromercur.ro/index.php/program-comunitate-astrologie

    Spor maxim intre timp
  •  
    • 456 mesaje
    27 Aug 2014, 21:50
    0 0
    ankM said:Oferta  promotionala La inceput de ciclu Lunar, in zile potrivite pentru declararea intentiilor,
     

    27-28 august 2014

    reducere 20%
    la inscrierea pentru un an in grupul de lucru cu influentele astrale.

    http://astromercur.ro/index.php/program-comunitate-astrologie

    Spor maxim intre timp

     

     

    doamna anka, intreb si io, ca pe restu' forumului ori se cearta ca chiorii ori ataca in valuri ca hienele, cum adica "grup de lucru"?

    adica stam in  fund in cerc , ne tinem de mana si  asteptam asa vreo raza de la mercur sa ne pice-n gura??

  •  
    • 157 mesaje
    27 Aug 2014, 22:45
    0 0
    igivan said:
    ankM said:Oferta  promotionala La inceput de ciclu Lunar, in zile potrivite pentru declararea intentiilor,
     

    27-28 august 2014

    reducere 20%
    la inscrierea pentru un an in grupul de lucru cu influentele astrale.

    http://astromercur.ro/index.php/program-comunitate-astrologie

    Spor maxim intre timp

     

     

    doamna anka, intreb si io, ca pe restu' forumului ori se cearta ca chiorii ori ataca in valuri ca hienele, cum adica "grup de lucru"?

    adica stam in  fund in cerc , ne tinem de mana si  asteptam asa vreo raza de la mercur sa ne pice-n gura??

     

    Este descris modul de lucru si ce inseamna acest grup pe pagina indicata.

  •  
    • 456 mesaje
    28 Aug 2014, 15:25
    0 0
    doamna anka, am rasfoit pagina pana am inegrit-o la colturi, da' tot nu am gasit ceva clar care sa spune ce facem in acele grupe.
    adica stam si ne uitam la luna in grup? in timpul asta tot spunem "vine raza...nu vine raza....vine raza!"
    mi-e foarte neclar ce inseamna grup de lucru.
    cand te duci la un film, stai pe scaun si ti se expun niste imagini miscatoare. in functie de om, razi sau plangi.
    cand te duci la un ghiseu sa ceri un formular, stii ca vei fi tratat ca o carpa. dar stii.
    cand te duci la o maseuza exotica, stii ca o sa primesti un masaj in timp ce mananci kiwi.
    cand se spiraleaza cei de la misa, se spiraleaza in cerc.
    cand te duci la un psiholog, stai pe o canapea si-i torni gogosi despre copilarie.
    ce inseamna "grup de lucru"???
    Acest mesaj a fost editat de către igivan: 28 Aug 2014, 15:26
  •  
    • 157 mesaje
    28 Aug 2014, 18:28
    0 0
    igivan said:doamna anka, am rasfoit pagina pana am inegrit-o la colturi, da' tot nu am gasit ceva clar care sa spune ce facem in acele grupe.
    adica stam si ne uitam la luna in grup? in timpul asta tot spunem "vine raza...nu vine raza....vine raza!"
    mi-e foarte neclar ce inseamna grup de lucru.
    cand te duci la un film, stai pe scaun si ti se expun niste imagini miscatoare. in functie de om, razi sau plangi.
    cand te duci la un ghiseu sa ceri un formular, stii ca vei fi tratat ca o carpa. dar stii.
    cand te duci la o maseuza exotica, stii ca o sa primesti un masaj in timp ce mananci kiwi.
    cand se spiraleaza cei de la misa, se spiraleaza in cerc.
    cand te duci la un psiholog, stai pe o canapea si-i torni gogosi despre copilarie.
    ce inseamna "grup de lucru"???

     

     

    Acest subiect este pentru cei care sunt interesati de interactiunea cu influentele astrale.

    Pentru acestia este important sa intelegem ce sunt si cum functioneaza influentele astrale, pentru a le putea folosi constient.

    Eu nu mi-am propus sa conving pe nimeni de nimic.

    Deci nu voi demonstra aici existenta sau importanta influentelor astrale.

    Cei care sunt interesati interactioneaza cu informatia.

    Cei care nu sunt interesati, mi se pare potrivit sa-i lase pe cei interesati sa lucreze.

     

    Reiau aici parte din informatiile de pe pagina :

     

    In cadrul acestui grup, folosim un buletin energetic al influentelor astrale.

    Este vorba despre a “lucra cu sine”, despre lucru individual.

     

    Grupul este constituit on-line – deci interactionam prin mesaje, conferinta on-line si discutii in Forum. Materialele sunt arhivate pe pagina grupului.

    Poti face parte din grup o luna, cate luni vrei, un an, cati ani vrei, nu exista serii sau module, este vorba despre o analiza continua a contextului astral pe care o poti folosi cand si cat vrei, insotita de explicarea modului in care poate fi folosit contextul astral – este un mod de lucru care nu are nici o legatura cu “horoscopul” din presa.

     

    Buletinul poate fi transpus intr-un mod de lucru personal, particularizat pe problemele personale de catre fiecare membru.  Modul de lucru poate fi adaptat de catre fiecare dintre noi, la  experientele de viata personale.

    Folosim algoritmi potriviti fiecarei perioade, in functie de contextul astral, pentru a dirija energiile dupa cum alegem, fiecare, intervenind astfel constient in procesul de materializare.

     

    Detalii pentru inscriere :

    http://astromercur.ro/index.php/program-comunitate-astrologie

     

    Pretul pentru participarea la grup pentru o luna este de 17 lei.

    Deci poate fi testat sistemul de lucru.

    Existe varianta de inscriere pe un an, de 188 lei, care are reducere (11 luni in loc de 12) si care asigura o consultatie gratuita (al carei pret este 150 lei) pe baza de programare.

    De asemenea membrii grupului au reducere de 15% la orice comanda pe perioada in care fac parte din grup.

     

    Cred ca e foarte clar

    Daca totusi nu este, ne mai putem lamuri – asta daca suntem seriosi, pentru ca daca nu suntem seriosi inseamna ca pierdem timpul, cu totii.

    Spor maxim intre timp!

     

  •  
    • 456 mesaje
    28 Aug 2014, 21:14
    0 0
    ankM said:
    igivan said:

    In cadrul acestui grup, folosim un buletin energetic al influentelor astrale.

    Este vorba despre a “lucra cu sine”, despre lucru individual.

     

     

     pai ori este grup ori lucram individual?

  •  
    • 157 mesaje
    8 Sep 2014, 19:05
    0 0

    Pana la echinoctiul de toamna (inclusiv 23 septembrie 2014) poate fi folosita, gratuit, platforma grupului de lucru cu influentele astrale de pe site-ul  Astro Mercur - www.astromercur.ro

     

    Pentru a primi instructiuni de folosire si pentru a vi se crea un cont de utilizator, trimiteti un mesaj cu subiectul “platforma grup” la adresa grup@astromercur.ro

     

    Veti putea accesa toate materialele de pe platforma grupului :

    -          Buletinele energetice saptamanale.

    -          Inregistrarile audio.

    -          Forumul.

    Intre timp, folositi-va Lumina

    Spor si succes !


    Acest mesaj a fost editat de către ankM: 16 Sep 2014, 12:37
  •  
    • 456 mesaje
    8 Sep 2014, 20:14
    1 0
    ankM said:

    Pana la echinoctiul de toamna (inclusiv 23 septembrie 2014) poate fi folosita, gratuit, platforma grupului de lucru cu influentele astrale de pe site-ul  Astro Mercur (www.astromercur.r.

     

    Pentru a primi instructiuni de folosire si pentru a vi se crea un cont de utilizator, trimiteti un mesaj cu subiectul “platforma grup” la adresa grup@astromercur.ro

     

    Veti putea accesa toate materialele de pe platforma grupului :

    -          Buletinele energetice saptamanale.

    -          Inregistrarile audio.

    -          Forumul.

    Intre timp, folositi-va Lumina

    Spor si succes !

     

     

    doamna anka, mi-o fost doar de dumneavoastra.

    daca-mi spunea-ti "folositi-va forta" sa-mi trag palme de nu ziceam ca-s in razboiul stelelor si-mi scoteam sabia cu laser de la naftalina.

  •  
    • 817 mesaje
    15 Sep 2014, 17:44
    1 0
    doamna anka, unde sfera mea sunteti?
  •  
    • 817 mesaje
    1 Oct 2014, 22:05
    0 0
    incepe sa-mi fie dor de doamna anka si de grupul ei de lucru.
  •  
    • 4346 mesaje
    1 Oct 2014, 22:11
    0 0
    navigi said:incepe sa-mi fie dor de doamna anka si de grupul ei de lucru.

     
    acum aduna banii de la fraieri..pardon...de la Grup! 

  •  
    • 817 mesaje
    1 Oct 2014, 22:16
    0 0
    anda22-7 said:
    navigi said:incepe sa-mi fie dor de doamna anka si de grupul ei de lucru.

     
    acum aduna banii de la fraieri..pardon...de la Grup! 

     

    pisi mic, unde ti-au umblat degetelele alea!!?

  •  
    • 157 mesaje
    30 Dec 2014, 13:28
    0 0

    Ce facem cu 2015 ?

     

    In ultimii ani am facut alegeri (daca am facut) care ne-au asezat mai bine pe drumul nostru.

    Sau poate chiar am ales alt drum, unii dintre noi.

    Anul 2015 ne va testa increderea in alegerile noastre.

    Haosul din jurul nostru ne va bruia mintea astfel ca, noi ne vom asculta inima si ne vom regasi gandurile si convingerile proprii. Le vom recunoaste si le vom reconfirma adevarul si valoarea personala.

    Despre anul astrologic, 2015 :

     

    http://astromercur.blogspot.ro/2014/12/ce-facem-cu-2015.html 

     

    Intre timp, folositi-va Lumina

    Spor si succes !

    Va invitam in comunitatea Astro Mercur (www.astromercur.r

  •  
    • 3765 mesaje
    31 Dec 2014, 14:53
    0 0
    ankM said:

    Ce facem cu 2015 ?

     

    In ultimii ani am facut alegeri (daca am facut) care ne-au asezat mai bine pe drumul nostru.

    Sau poate chiar am ales alt drum, unii dintre noi.

    Anul 2015 ne va testa increderea in alegerile noastre.

    Haosul din jurul nostru ne va bruia mintea astfel ca, noi ne vom asculta inima si ne vom regasi gandurile si convingerile proprii.

     

     

    tanti anca, da-le-n doamne iarta-ma  de previziuni generale si sa ne imbratisam de o frumoasa urare : sa ai un an nou mai frumos . ti pup. La multi ani!

  •  
    • 157 mesaje
    19 Ian 2015, 23:53
    0 0
    igivansenior said:
    ankM said:

    Ce facem cu 2015 ?

     

    In ultimii ani am facut alegeri (daca am facut) care ne-au asezat mai bine pe drumul nostru.

    Sau poate chiar am ales alt drum, unii dintre noi.

    Anul 2015 ne va testa increderea in alegerile noastre.

    Haosul din jurul nostru ne va bruia mintea astfel ca, noi ne vom asculta inima si ne vom regasi gandurile si convingerile proprii.

     

     

    tanti anca, da-le-n doamne iarta-ma  de previziuni generale si sa ne imbratisam de o frumoasa urare : sa ai un an nou mai frumos . ti pup. La multi ani!

     La multi ani, frumosi si sanatosi

    Acestea nu sunt previziuni. Astrologia inseamna mult mai mult decat previziuni. Daca intelegi mecanismul formarii influentelor astrale (atat cat a fost el descifrat, desigur) si daca intelegi cum poate fi folosit, descoperi de fapt un joc foarte interesant.

    Spor maxim !!!

  •  
    • 157 mesaje
    2 Apr 2015, 13:27
    0 0

    Cum folosim eclipsa de Luna ?

     

    Sambata se formeaza Luna Plina si va fi si eclipsa totala de Luna, care nu va fi vizibila din tara noastra - doar din Asia, America si partea de vest a Australiei.

    Traim cu totii o perioada in care  lucram din plin la (re)organizarea propriului spatiu energetic.

    Suntem foarte activi si/sau foarte bulversati.

    La nivel foarte profund negociem planul si strategia pentru mersul pe drum in continuare.

    La suprafata ne straduim sa intelegem, cand de fapt ar putea fi potrivit sa percepem, cat mai mult si cat mai clar posibil, acum.

    Luna Plina (la pachet cu eclipsa) genereaza o energie constructiva, un impuls pentru evolutie.

    Chiar daca suna foarte teoretic, vom constata cat de practic si concret poate fi.

    Avem acum sustinere astrala pentru “a creste”.

    O folosim si crestem frumos.

     

    http://astromercur.blogspot.ro/2015/04/ce-facem-astazi-cum-folosim-eclipsa-de.html

     

    Intre timp, si mai ales acum, FOLOSITI-VA Lumina   - aceasta nu este o lozinca.

    Spor si succes !

    Va invitam in comunitatea Astro Mercur - grup de dezvoltare personala prin lucrul constient cu influentele astrale : www.astromercur.ro


    Acest mesaj a fost editat de către ankM: 2 Apr 2015, 13:29
  •  
    • 3765 mesaje
    3 Apr 2015, 14:44
    0 0
    ankM said:

    Cum folosim eclipsa de Luna ?

     

    Sambata se formeaza Luna Plina 

     

    buna ziua Ankusor!!

    e luna aia sangerie?

  •  
    • 157 mesaje
    3 Apr 2015, 23:56
    0 0
    igivansenior said:
    ankM said:

    Cum folosim eclipsa de Luna ?

     

    Sambata se formeaza Luna Plina 

     

    buna ziua Ankusor!!

    e luna aia sangerie?

     

    Da, doar ca, de fapt,  nu prea e sangerie ...

  •  
    • 3765 mesaje
    4 Apr 2015, 10:39
    0 0
    ceva recomandari de luna sangerie?? protectie, usturoi, zeama de varza??