O viata fara viitor?

  •  
    • 3 mesaje
    16 Nov 2013, 13:58
    0 0
     Am o istorie in spate...mai pe scurt sunt divortata, am 2 copii, fata de 15 ani iar baiatul la sfarsitul lunii ianuarie implineste 9 ani. Dupa divort am custodia doar a baiatului deoarece am avut neplacerea sa-mi fie luata fata de tatal sau .Dupa o perioada de aproape un an de la divort am intrat  in relatie cu un barbat langa care am avut parte de f multe evenimente atat placute cat si mai putin placute.....Sunt acum mai mult ca oricand dezorientata pentru ca intentionez sa-l parasesc definitiv dar nu vreau sa am remuscari. Comportamentul lui este atat coleric cat si violent cand nu iese ca el....verbal nu mai spun...indur asta de 2 ani si 8 luni.Ce fac cu viata mea daca am ajuns sa traiesc langa un barbat fara caracter care imi spune ca ma iubeste dar de fapt cand sunt cu copilul nu vrea sa-i mai fiu prin preajma?Ce fac atunci cand acesta este cu fiul lui vrea intimitate?Care este logica cand imi spune ca nu vrea sa ne despartim daca el ma prefera doar cand sunt singura si copilul meu este plecat de langa mine? Imi suporta copilul doar in cursul saptamanii dar la mine acasa nu la el...la el vrea sa fiu cand sunt singura...Va dati seama ce este in mintea mea? Am recurs la acest forum ca sa fiu ajutata...(am rupt orice legatura cu cei din jurul meu si m-am dedicat lui...nu mai am pe nimeni ...viata mea se rezuma la serviciu, casa si iesiri in prezenta lui). Unde ma situez? In lumea celor fara nimic in cap?
  •  
    • 1 mesaje
    8 Mai 2014, 10:03
    0 0
    buna. eu zic sa-l lasi. daca te iubeste, te accepta cu copil, daca nu, adio. e egoist, te vrea doar pt el. sunt barbati, slava Domnului, gasesti pe altul. meriti sa fii fericita. capul sus. ai servici, n-ai de ce sa depinzi de el.
  •  
    • 687 mesaje
    12 Mai 2014, 13:41
    1 0
    N-o sa-ti fie niciodata bine cu el. Nu traumatiza copilul, nu fi o mama egoista. Exista undeva, candva, cineva, care eun om bun.
  •  
    • 5609 mesaje
    18 Iun 2014, 14:07
    2 0
    fiuliana said: Am o istorie in spate...mai pe scurt sunt divortata, am 2 copii, fata de 15 ani iar baiatul la sfarsitul lunii ianuarie implineste 9 ani. Dupa divort am custodia doar a baiatului deoarece am avut neplacerea sa-mi fie luata fata de tatal sau .Dupa o perioada de aproape un an de la divort am intrat  in relatie cu un barbat langa care am avut parte de f multe evenimente atat placute cat si mai putin placute.....Sunt acum mai mult ca oricand dezorientata pentru ca intentionez sa-l parasesc definitiv dar nu vreau sa am remuscari. Comportamentul lui este atat coleric cat si violent cand nu iese ca el....verbal nu mai spun...indur asta de 2 ani si 8 luni.Ce fac cu viata mea daca am ajuns sa traiesc langa un barbat fara caracter care imi spune ca ma iubeste dar de fapt cand sunt cu copilul nu vrea sa-i mai fiu prin preajma?Ce fac atunci cand acesta este cu fiul lui vrea intimitate?Care este logica cand imi spune ca nu vrea sa ne despartim daca el ma prefera doar cand sunt singura si copilul meu este plecat de langa mine? Imi suporta copilul doar in cursul saptamanii dar la mine acasa nu la el...la el vrea sa fiu cand sunt singura...Va dati seama ce este in mintea mea? Am recurs la acest forum ca sa fiu ajutata...(am rupt orice legatura cu cei din jurul meu si m-am dedicat lui...nu mai am pe nimeni ...viata mea se rezuma la serviciu, casa si iesiri in prezenta lui). Unde ma situez? In lumea celor fara nimic in cap?

     
    Nu pot sa te inteleg si pace! Ti-a luat 2 ani si 8 luni sa stai lanaga un animal?
    De ce nu l-ai parasit dupa prima iesire violenta?
    CE te-a retinut langa un om cu temperament coleric?
    Sexul cu el?
    Este chiar atat de bun incat ti-a luat peste 2 ani sa te gandesti sa-l parasesti?
    Sincer, chiar nu te pot intelege!
    Cum poti s ate lasi calcata in picioare si umilita doar pentru sex?
    Ca din ce ai scris despre el, doar conculzia asta am tras-o...ca se bucura doar de tine si nici nu voia sa-ti vada copilul prin preajma.
     Pacat, te-ai injosit si umilit la un animal.

    Eu i-as fi tras de la prima iesire un sut in dos si nu m-ar mai fi vazut pe veci.
    Tu stai inca pe ganduri daca sa-l parasesti?
    Chiar nu stii ca mai sunt si alti barbati pe lume?
    Chiar a ramas asta singurul de pe pamant?
     

  •  
    • 687 mesaje
    27 Iun 2014, 13:49
    0 0
    Ce-o fi facut, n-a mai dat niciun semn?
  •  
    • 5609 mesaje
    2 Iul 2014, 10:19
    0 0
    dupa cat am sapunit-o noi aici, nu cred ca se mai intoarce  
     
  •  
    • 55 mesaje
    10 Iul 2014, 17:00
    0 0
    Chiar merita toate reprosurile primite , doar nu a ramas tara asta intr-un singur barbat .Unele femei nu se simpt bine singure sta intr-o reletie bonlava doar de dragul de a avea pe cineva langa ele .
  •  
    • 2115 mesaje
    19 Mai 2017, 19:06
    0 2
    trusk_urg said:Chiar merita toate reprosurile primite , doar nu a ramas tara asta intr-un singur barbat .Unele femei nu se simpt bine singure sta intr-o reletie bonlava doar de dragul de a avea pe cineva langa ele .

     Draga, dupa poza esti din zona mea,  asa-I?
    A drac' gramatica! 


    Acest mesaj a fost editat de către white_storm2: 20 Mai 2017, 08:35
  •  
    • 12208 mesaje
    19 Mai 2017, 20:52
    0 1
    Stormy ce faci, dezgropi arhiva ???
  •  
    • 2115 mesaje
    19 Mai 2017, 22:10
    0 2
    gabriela42 said:Stormy ce faci, dezgropi arhiva ???

     Ioo??? Pfff!!!
    Bati campii, draga mea! Adminul zapaceste lucrurile, oricum pe mine ma doare la basca!


    Acest mesaj a fost editat de către white_storm2: 19 Mai 2017, 22:13
  •  
    • 12208 mesaje
    20 Mai 2017, 14:09
    0 3
    NU BAT CAMPII, asa apar datele postarilor ...!
  •  
    • 2115 mesaje
    21 Mai 2017, 18:37
    0 2
    gabriela42 said:NU BAT CAMPII, asa apar datele postarilor ...!

     Dear, toti batem campii pe forum, nimic nou sub soare.
     Mi s-a parut cunoscuta figura, cata vreme iti pui imaginea la avatar... te poti astepta sa te recunoasca cineva.
    Asta, daca este a ta...