ma apuc de facut posete si genti din piele !

  •  
    • 71 mesaje
    15 Sep 2013, 10:03
    4 0
    am cautat prin oras si preturile  gentilor din piele naturala sunt f f fridicate , am gasit plicuri din piele de la 300 lei  nu mai spun de alte genti si nu vorbesc de marci consacrate. 
     asa ca am decis sa -mi fac singura posetele , incep cu ceva usor , cu mai putine cusaturi si vad ce iese ,

    problema mea este unde gasesc intaritura pentru posete . 
     am desfacut gentile vechi sa vad exact ce si cum si pe langa piele au o intaritura de carton + captuseala . 
     dar carton???????? nu-mi suna bine .  o intaritura din material ceva nu gasesc ?



  •  
    • 270 mesaje
    15 Sep 2013, 12:57
    1 6


     e greu. eu zic sa te lasi de sportul asta. oricum n-o sa-ti iasa ca alea din magazin. din pacate singur nu prea poti sa faci asa ceva. 


    Acest mesaj a fost editat de către jlvera: 15 Sep 2013, 12:57
  •  
    • 4107 mesaje
    15 Sep 2013, 15:12
    2 1
    Ideea mi se pare foarte buna! Am o prietena in tara care face asta de o viata si o face foarte bine si la preturi absolut rezonabile. Daca te intereseaza , iti dau in privat informatii detaliate, are profil fb si puteti intra in vorba, sa-ti dea informatiile de care ai nevoie. Cumva ar trebui sa si vezi cum face...Bafta!
  •  
    • 1890 mesaje
    21 Oct 2013, 10:53
    0 0
    ella.g said:
     dar carton???????? nu-mi suna bine .  o intaritura din material ceva nu gasesc ?
    Eu ma gandesc sa pui, in loc de carton, film de radiografie. N-o fi bun? Trimite si o poza sa vedem cum ti-au iesit gentile.
  •  
    • 1069 mesaje
    23 Oct 2013, 12:24
    0 0
    Din păcate, nu te pot ajuta că n-am priceperi în acest domeniu, am trecut pe aici cât să-ţi urez succes, mi se pare fain ce vrei să faci. După prima geantă făcută, arată-ne şi nouă ce ţi-a ieşit, sunt sigură că ai iscusinţe care cer a fi puse-n valoare. Baftă!
  •  
    • 13597 mesaje
    23 Oct 2013, 13:27
    4 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 1 mesaje
    15 Nov 2013, 14:34
    2 0
    Genti din piele gasiti si pe www.kataleea.ro, modelele se schimba in fiecare luna si sunt in tendinte!
  •  
    • 1 mesaje
    6 Dec 2013, 18:59
    0 1
    Buna dragele mele! Mi-am luat o geanta foarte frumoasa si la un pret super fata de ceea ce gasim in comert de pe un site www.evelinestore.ro! Incercati si voi!
  •  
    • 5609 mesaje
    8 Dec 2013, 13:21
    0 0
    ella.g said:  am cautat prin oras si preturile  gentilor din piele naturala sunt f f fridicate , am gasit plicuri din piele de la 300 lei  nu mai spun de alte genti si nu vorbesc de marci consacrate. 
     asa ca am decis sa -mi fac singura posetele , incep cu ceva usor , cu mai putine cusaturi si vad ce iese ,

    problema mea este unde gasesc intaritura pentru posete . 
     am desfacut gentile vechi sa vad exact ce si cum si pe langa piele au o intaritura de carton + captuseala . 
     dar carton???????? nu-mi suna bine .  o intaritura din material ceva nu gasesc ?

    si au trecut 3 luni de atunci...o fi facut ceva cu gentile alea?

    Ori este f ocupata cu vanzarile...ori s-a razgandit si s-a apucat de altceva... o mai revenii ?
     

  •  
    • 30 mesaje
    15 Dec 2013, 20:59
    0 0
    Asos,Topshop,Kurt Geiger,River Island numai aici

    http://mercador.ro/oferte/user/gDW9/
  •  
    • 5 mesaje
    19 Sep 2014, 11:57
    0 0
    Eu mi-am cumparat o geanta din piele foarte frumoasa de pe http://www.manier.ro/ .De putin timp am descoperit acest site, insa modelele sunt frumoase si la pret ok. Din cate am citit pe un forum, modelele de pe acest site sunt fabricate in acelasi loc cu armani, gucci, doar ca ele nu sunt stantate.
  •  
    • 5609 mesaje
    25 Sep 2014, 01:44
    0 0
    alesina said:Eu mi-am cumparat o geanta din piele foarte frumoasa de pe http://www.manier.ro/ .De putin timp am descoperit acest site, insa modelele sunt frumoase si la pret ok. Din cate am citit pe un forum, modelele de pe acest site sunt fabricate in acelasi loc cu armani, gucci, doar ca ele nu sunt stantate.

     
    adica pe aceeasi strada, nu? 
    Nu-ti fa probleme, ca nu-s fabricate de aceeasi care fac Gucci sau Armani, pentru ca nu au voie sa strice reputatia celor 2 colosi ai modei.
    Reclama de-ai vazut-o tu...este probabil scrisa de vecinul lor, care are si el vreun atelier micut si face posete...

  •  
    • 11561 mesaje
    25 Sep 2014, 14:53
    0 0
    Din ce fel de piele , o vrea sa le faca???
  •  
    • 2 mesaje
    27 Feb 2015, 08:28
    0 0
    alesina said:Eu mi-am cumparat o geanta din piele foarte frumoasa de pe http://www.manier.ro/ .De putin timp am descoperit acest site, insa modelele sunt frumoase si la pret ok. Din cate am citit pe un forum, modelele de pe acest site sunt fabricate in acelasi loc cu armani, gucci, doar ca ele nu sunt stantate.

     
    Sunt cam scumpe si acolo....


    Acest mesaj a fost editat de către jewel_girl: 27 Feb 2015, 08:30