Cul recuperam barbatul varsator?

  •  
    • 59 mesaje
    11 Aug 2013, 15:28
    2 2
    Am nevoie de cateva sfaturi pt a recupera ex-ul meu un varsator si cum il tinem langa noi?
  •  
    • 8 mesaje
    22 Sep 2013, 20:58
    4 1
    Barbatul Varsator este cel mai complex si misterios barbat din tot zodiacul, nu exista o formula pentru a-l defini. Cand se indragosteste cu adevarat o face pentru totdeauna. Nici timpul, nici distanta nu-l pot face s-o uite pe aleasa inimii. Daca vrei sa-l (re)cuceresti, in niciun caz nu trebuie sa-l cauti tu! Asta nu-l va face decat sa se indeparteze de tine. Trebuie sa stie ca te gandesti la el si ca il doresti, dar nu il contacta, oricat iti va fi de greu. Daca el te doreste, o va face el. Trebuie doar sa ai rabdare. Barbatul Varsator este atras de femeile jucause, tinere la suflet, vesele, frumoase pe dinauntru cat si pe dinafara. Il plictisesc teribil femeile serioase, banale sau plangacioase. Sufletul meu pereche este un Varsator adevarat ce nu inceteaza sa ma fascineze! Eu sunt nascuta in zodia Berbecului, iar Berbecii si Varsatorii fac niste cupluri minunate. Intre noi exista o legatura sufleteasca foarte stransa, ii simt fiecare emotie oricat ar fi de departe de mine, iar cand suntem impreuna nu ne putem dezlipi unul de altul!
  •  
    • 16 mesaje
    25 Feb 2015, 16:45
    2 0
    Despre excentricul Varsator, detalii aici: http://www.astrum.ro/zodiile-calitati-si-defecte/
  •  
    • 64 mesaje
    25 Mar 2015, 20:11
    0 0
    Daca si barbatul Varsator e ca femeia din aceasi zodie?ti spun ca e foarte greu daca tu ai gresit, i-ai inselat asteptarile sau a avut incredere in tine si l-ai dezamagit. Se poate, dar o sa mai aiba incredere foarte greu.Si de uitat?nu va uita niciodata daca l-ai ranit. Da-i siguranta, arata-i devotament, nu-l controla, nu-l sufoca. Iti spun din perspectiva femeii varsator. .
  •  
    • 10065 mesaje
    25 Mar 2015, 22:29
    0 0
    madabz said:Daca si barbatul Varsator e ca femeia din aceasi zodie?ti spun ca e foarte greu daca tu ai gresit, i-ai inselat asteptarile sau a avut incredere in tine si l-ai dezamagit. Se poate, dar o sa mai aiba incredere foarte greu.Si de uitat?nu va uita niciodata daca l-ai ranit. Da-i siguranta, arata-i devotament, nu-l controla, nu-l sufoca. Iti spun din perspectiva femeii varsator. .

     

    Valeiii ..

     

    Chiar asa suparacioase e varsatoarele ?

     

  •  
    • 64 mesaje
    26 Mar 2015, 20:20
    0 0
    Nu stiu altii cum sunt.... Eu da ))) Am mai cunoscut persoane in varsator si sunt cam la fel
  •  
    • 10065 mesaje
    26 Mar 2015, 23:53
    0 0
    madabz said:Nu stiu altii cum sunt.... Eu da ))) Am mai cunoscut persoane in varsator si sunt cam la fel

     

    Ei ha ... cu voi nu-i de gluma, varsatoarelor ..  

     

    Ca nu uitati de a-ti fost ranite am inteles, dar de iertat iertati ? 

     

    Sau va cuprinde setea razbunarii ...

     

     

  •  
    • 44 mesaje
    6 Nov 2018, 15:13
    0 0
    Gasesti pe zodiacool.ro detalii despre caracterul varsatorilor si cum sunt ei in dragoste. Poate te ajuta daca esti sigura ca il vrei inapoi. Parerea mea este ca depinde si de ce nu mai sunteti impreuna, e cam greu la ei sa isi recapete increderea in persoane si sa se intoarca in trecut. In schimb daca iubesc, orice e posibil. Bafta
    https://www.zodiacool.ro/zodii/zodiac-european/varsator