Ce parere aveti despre munca la domiciliu?

  •  
    • 87 mesaje
    26 Ian 2015, 12:08
    0 2
    Aplicatia AdKoin o primesc gratis partenerii WGM,,cu id- ul si parola de acolo se poate descărca.
  •  
    • 87 mesaje
    28 Ian 2015, 14:08
    0 1
    Găsiți aici despre ADKOIN : worldgn.eu/ro/forum/
  •  
    • 87 mesaje
    28 Ian 2015, 14:19
    0 1
    Prezentare IN DIRECT deseară despre AdKoin si alte câștiguri ale firmei,la ora 20. Link: www.nciobanu.videowebmeet.com. pe calculator sau laptop. In căsuță cu numele va scrieți numele_ orașul_inv_Gabriela_Oradea.apoi dați Next pe paginile de reglaj pana la Prezent video. Logati- va înainte cu câteva minute sa nu pierdeți începutul,vorbește in direct.Daca aveți întrebări după prezentare îmi faceți apel si va sun eu. 0741202065.
  •  
    • 87 mesaje
    29 Ian 2015, 06:52
    2 1
    Se pot face bani din postari pe youtube.daca ai un film foarte vizionat,primești bani făcândun contract. Doua variante: unii au postat ceva haios de ddistracție ,nici nu s- au așteptat la câștiguri,asta pt cine are si noroc, sau îțideschizi un canal cu mai multe filme de a tale pe un anumit subiect,iîți formezi in timp o clientela care le urmăreștesi care creste continuu. DDădea cineva exemplu la 1000 vizionari _7$, deci la 1 milion ai 7 mii $. Bineînțelesca pe filmuletele tale se pplaseazăreclame. Poti iîncerca mai multe variante de filme si subiecte pana reușești,poate câștigi chiar cu care te aștepți mai puțin . La treaba, spor la bani!.
  •  
    • 12 mesaje
    9 Feb 2015, 18:04
    0 1
    Buna tuturor!
    Suntem in cautare de operatori PC online. Proiectul este extrem de serios si se cauta persoane la fel de serioase. Nu iti trebuie experienta , deoarece vei face un curs de instruire la inceput. Plata castigurilor realizate se face pe baza de contract. Se lucreaza online. Detalii mai multe puteti primi daca trimiteti un email cu textul "info" la adresa de email n.alexandraileana@yahoo.com
  •  
    • 5609 mesaje
    18 Mar 2015, 09:14
    5 1
    microjob said:

    Cautam operator PC (part-time) pt. analiza/rezolvare chestionare

     

    Recrutam colaboratori persoane serioase si responsabile pentru analiza si rezolvare chestionare online. Se lucreaza comod de la birou sau domiciliu, programul este flexibil part-time. Castig 20$-40$/sapt. (daca sunteti o fire activa). Pentru inregistrare accesati linkul: http://qr.net/inregistrare In cazul in care aveti nalamuriri nu ezitati sa ne contactati. Dovada de plata: http://qr.net/dovadaplata2015

    Oferim si solicitam seriozitate!

     
    Wow, dar ii umpleti de bani pe bietii oameni cu 80lei/saptamana ( 320lei/luna)... asta inainte de impozitare sau dupa?
    Ciudat! De ce nus e da numele unui site aici si se pun chestii ajutatoare care te duc unde trebuie? oare ce se ascunde in spatele acestor linkuri?

    Am cautat si am gasit! Reclama ta apartine site-ului: www.viespar.ro  

    Inainte sa va inscrieti, oameni buni, documentati-va!
    Cititi cu atentie inainte informatiile de dedesubt:

    http://bdbnews.ro/editorial/197-cum-s-i-vinzi-datele-personale-pe-degeaba-viespar-ro-face-scam-eap-ori-mitocreal-.html

    http://www.pantoc.ro/diverse/viespar-ro-iluzii-pentru-o-piata-credula-si-inocenta/
     

  •  
    • 5609 mesaje
    29 Mar 2015, 02:55
    3 1
    Florine, dar tu faci videochat?
    De unde stii cat de bine se plateste?
    Ia scoate tu la interval un ordin de plata  sau un statment bancar sa vedem cat castigi din munca asta pe care o promovezi!
    Sau tu esti doar pestele, iesit sa racolezi ceva prospatura? 
  •  
    • 12 mesaje
    8 Apr 2015, 15:09
    1 0
    Atât timp cât vei continua să susţii în mintea ta imaginea schimbărilor pozitive pe care ţi le doreşti, acestea vor continua să se petreacă în viaţa ta. Asta scrie celebrul Bob Proctor în cartea ”Te-ai născut bogat”. Căutăm urgent colaboratori part-time care vor să câștige bani în timpul liber, într-un proiect unic la nivel mondial. Oferim contract de comision. Pentru mai multe detalii, trimiteți mesajul PROIECT la adresa de email n.alexandraileana@yahoo.com
  •  
    • 1 mesaje
    23 Apr 2015, 10:22
    0 0
    O sursa de venit sigura si verificata.Se poate.Trebuie doar rabdare si perseverenta
    https://www.paidverts.com/ref/lovelyrose76
  •  
    • 5609 mesaje
    23 Apr 2015, 13:15
    7 2
    lovelyrose said:O sursa de venit sigura si verificata.Se poate.Trebuie doar rabdare si perseverenta
    https://www.paidverts.com/ref/lovelyrose76

     
    daca ne pui aici un ordin de plata sa ne arati ca tu ai incasat bani adevarati, nu am nici o problema sa ma inscriu, dar tare imi este teama ca este o alta pacaleala sau scam, ca sa ti se foloseasca datele personale!

  •  
    • 5609 mesaje
    26 Apr 2015, 02:05
    8 1
    Cum dau toti bir cu fugitii cand ii pui sa dovedeasca ca au incasat bani pe care afirma ca-i castiga de pe site-urile cu pricina

    Ce alta dovada mai clara vreti, decat ca-i pacaleala ?!
  •  
    • 1 mesaje
    6 Aug 2015, 18:43
    0 1
      Buna,eu am gasit o metoda minunata de a face bani fara efort mare.De exemplu inainte incercam pe saituri unde trebuia sa indeplinesc o sarcina anumita si eram platita pentru asta insa sarcinile erau grele si prea prost platite ,acum insa am gasit un sait minunat unde sarcinile sunt foarte usoare si detaliate .Eu acum fac cite 10 $ pe zi daca vreau si nu imi este lene.Dar daca esti mai sirguincios ca mine poti face si mai mult.   
    Tot ce trebuie sa faci e sa intri pe link iti faci cont si faci bani. 

    http://www.viespar.ro/?reff=5acd7c278e96d6cf4d59a8abc6743126
    Succes!    
  •  
    • 5609 mesaje
    24 Aug 2015, 09:23
    5 0
    Nu folositi site-ul viespar.ro!
    Sunteti avertizati ca este un site "Low Trust Rating. This Site May Not Be Safe to Use"

    sursa:
    http://www.scamadviser.com/is-viespar.ro-safe.html
  •  
    • 1 mesaje
    7 Iun 2016, 14:08
    1 0
    Maricon, cand faci o verificare pe scamadviser citeste toate informatiile pe care ti le ofera site-ul. Ti-au dat review pe viespar.ro ca este Low Trust Rating pe singurul motiv ca este pe teritoriul Romaniei. Din punctul meu de vedere asta nu este un argument. Iar in cazul acestui site este singurul.
    In orice caz, mi-am facut cont de 2 zile pe acest site. Am primit $5 in cont pentru ca sunt utilizator nou si functioneaza cam asa:
    1. Creezi cont -> confirmi contul
    2. Imediat dupa ce te-ai logat pe site iti apare o lista cu task-uri iar in stanga ai suma de bani pe care o primesti pentru task-ul respectiv.
    3. Apesi pe task si te redirectioneaza pe o pagina cu instructiuni clare cu pasii pe care trebuie sa-i urmezi. Este foarte simplu, de cele mai multe ori iti cer sa cauti in google folosind anumite cuvinte cheie, sa accesezi anumite site-uri (cele mai multe de e-commerce) rezultate in motorul de cautare.
    4. In ceea ce priveste castigul, este unul mic tinand cont ca depinzi de numarul de task-uri pe care il ai de facut. Iar din pacate, task-urile sunt cam putine. In prima zi am facut 16 in nici 40 de minute si asta pentru ca deabia incepusem sa ma obisnuiesc cu ce aveam de facut. Azi spre exemplu aveam doar 3 task-uri. Practic am facut aproximativ $2 in 2 zile, nici vorba de $10/zi. Cel putin nu pana acum.
    O alta modalitate de a face banii pe site-ul asta este sa-ti construiesti o echipa. Nu, nu e sistem piramidal, si nici nu trebuie sa platesti nimic doar creezi un cont si rezolvi din task-uri si la randul tau poti sa-ti faci o echipa.

    O sa revin cu un feedback. Dar daca vreti sa incercati, puteti sa faceti parte din echipa mea http://bit.ly/rocszsteam
  •  
    5 Iul 2016, 17:05
    0 0

    https://recomandarifrumusete.blogspot.ro/2016/06/devino-reprezentant-avon.html

     


    Acest mesaj a fost editat de către TransilvaniaMusic: 5 Iul 2016, 17:06
  •  
    • 137 mesaje
    6 Iul 2016, 10:28
    0 0
    TransilvaniaMusic, aveti sectiune de Mica publicitate. Multumesc!
  •  
    • 1 mesaje
    9 Nov 2016, 11:21
    1 0

    Cum sa faci bani multi repede, usor si legal 

    Cum sa faci bani multi repede, usor si legal cea mai noua metoda de a face bani pentru romani! bani rapid si sigur pe internet. testat! eu am facut 3000.00 de lei in 3 saptamani!!! e randul tau!!!!!! functioneaza!!!! singurul care functioneaza cu adevarat!!! nu risti nu cistigi. nu este nici o gluma, crede-ma! depinde numai de tine daca vrei sa citesti pagina asta sau nu, eu nu pot spune decat ca 10 min. de citit iti pot schimba viata (si portofelul!), depinde numai de tine "poti face bani usor si repede" crede-ma: am incercat toate metodele posibile (si legale). 

      

    Aceasta este cea mai usoara si mai rapida cale. Poti sa faci o gramada de bani, repede si legal. merge! e testat! tot ce trebuie sa faci deocamdata este sa citesti cu atentie si pana la final textul. Eram sceptic, totusi... In urma cu ceva vreme navigam aiurea pe Internet (probabil la fel cum faci si tu acum) cand am descoperit un articol asemanator cu acesta� in care se spunea ca pot sa castig milioane in doar cateva saptamani cu o investitie de numai 6 lei. imediat m-am gandit "chestia asta trebuie sa fie vreo escrocherie", dar, curios fiind, am continuat sa citesc. Articolul spunea ca trebuie sa trimiti cate 1.00 leu la fiecare din cele 6 adrese mentionate in articol. Apoi sa iti treci numele si adresa la sfarsitul listei in pozitia a 6-a si sa publici articolul la minim 200 de forum-uri/adrese cu anunturi pe internet sau prin mail la cat mai multe adrese. Pur si simplu! dupa ce am analizat chestiunea si dupa ce am discutat cu cativa prieteni m-am hotarat sa incerc. la urma urmei ce aveam de pierdut in afara de 6.00 lei si 6 timbre? Cum este si normal, la inceput eram sceptic si chiar ingrijorat in privinta aspectului legal. Asa ca m-am interesat la pttr si mi-au confirmat ca intr-adevar e legal! Deci am facut infima investitie de 6.00 lei. Surpriza!...ghiciti ce s-a petrecut !!!��� .. intr-un interval de 7 zile am inceput sa primesc bani in cutia postala. Eram uluit! M-am gandit ca probabil se va opri curand, dar banii au continuat sa vina! In prima saptamana am primit 37.00 de lei, la sfarsitul celei de-a doua aveam 109.00 lei, in a treia saptamana stransesem 2547.00 lei ! si banii continuau sa vina cu repeziciune. In mod cert a meritat sa cheltui cei 6.00 lei si cele 6 timbre (am cheltuit mult mai mult jucand la loto si la bingo!). Sa va spun cum functioneaza si mai ales de ce functioneaza. Cum? 

    In primul rand va sfatuiesc sa salvati pe hard sau sa printati articolul ca sa il aveti la indemana. 

    Pasul 1: iei 6 coli de hartie si scrii pe fiecare din ele : "M-am adaugat la lista ta", astfel incat cel ce primeste plicul sa te adauge la listele pe care urmeaza sa le posteze si asa adresa ta va aparea pe alte sute si sute multiplicate de forumuri, apoi impaturesti fiecare coala (cat sa intre in plic). acum iei 6 bancnote de 1.00 leu si pui cate una in fiecare din cele 6 coli (ca sa nu se vada prin plic si sa nu se fure), apoi pui fiecare coala in cate un plic si inchizi plicurile. Ar trebui sa ai acum 6 plicuri sigilate, cu numele si adresa ta pe ele (la expeditor, pentru a ajunge in continuare pe forumuri!), fiecare dintre ele continand o coala de hartie si o bancnota de 1.00 leu. Acum trimiti plicurile la urmatoarele adrese: 

      


    1) Barbucenescu Alexandru Marian,str aleea gladiolelor ,nr 2,bl c 19,ap 14,sc a,cod 240086,ramnicu valcea,jud valcea, 

    2) Fudulu louren-str cronicar ion neculce nr 27 loc focsani,jud vrancea,cod 5300, 

    3) Cerneschi Mariana-Stefania-str.rahovei,nr.15 cod 820065 tulcea jud. tulcea 

    4)Velicu Cristian-Gelu-str.Dealului,nr.13.bl.26, ap.25 cod 520060 Sfantu Gheorghe jud. Covasna. 

    5) Nichita Stihatul-str.Pascani,nr.4,bl.m10,sc.B, sector 6 Bucuresti. 

    6)Andrei Cristian, Str. Lucretiu Patrascanu nr. 4, bl. t1, sc. c, ap. 123, sect. 3, Bucuresti

    Pasul 2: acum tai din lista pe numarul 1 si muti celelalte adrese cu o pozitie mai sus (6 devine 5, 5 devine 4,etc...). astfel numarul 6 devine liber : completezi cu numele si adresa ta aceasta pozitie.trebuie foarte clar sa intelegi ca daca te vei pune in alta pozitie decit cea de-a 6-a, vei primi cu mult mai putini bani, pentru ca factorul de multiplicare se diminueaza. pentru a intari increderea in joc, trebuie sa nu trisezi si sa trimiti plicurile, deoarece altminteri, te excluzi singur din circuit semanind neincrederea. 

    Pasul 3: schimba ce doresti dar, pe cat se poate, incearca sa mentii articolul cat mai aproape de original. acum publica anuntul la cit mai multe forum-uri/newsgroup-uri (sunt o groaza). 200 este atat cat iti trebuie dar cu cat publici in mai multe locuri cu atat mai multi bani vei castiga! nu e nevoie sa scrii din nou tot acest articol; poti sa selectezi textul cu cursorul mouse-ului si sa il copiezi in memoria calculatorului('copy' din meniul 'edit'); deschizi un fisier gol cu 'notepad'('file'...'new') si inserezi textul ca sa iti adaugi numele in pozitia a 6-a ('edit'... paste'); salvezi fisierul cu extensia .txt. acum cauti pe internet newsgroup-uri (forum-uri on-line, message board-uri, site-uri de chat, de discutii) romanesti bineinteles, sau la diverse adrese e-mail pe care le cunosti si publici articolul. Va sugerez sa treceti ca subiect un titlu cat mai atractiv pentru ca acesta il vor vedea cei ce viziteaza aceste site-uri gata! felicitari... nu ar trebui sa iti ia mai mult de 30 de secunde pentru fiecare newsgroup! tine minte : mai multe newsgroup-uri inseamna mai multi bani! tot ce trebuie este un minim de 200! calcule...vei incepe sa primesti bani in cutia postala in cateva zile! daca vrei poti sa iti inchiriezi o casuta postala din cauza numarului mare de scrisori pe care le vei primi. de ce? Din cele minim 200 de publicari pe care le-am facut sa spunem ca primesc 5 raspunsuri (un exemplu foarte-foarte mic). Deci am castigat 5.00 lei cu numele meu pe pozitia a 6- a. Acum fiecare din cele 5 persoane care tocmai mi-au trimis cate o scrisoare, publica la randul lor minimul de 200 de articole cu numele meu pe pozitia a 5-a si primesc si ei cate 5 lei.Eu primesc astfel 5*5*5 lei = 25.00 de lei. Continuand exemplul cu acest numar mic (5) de persoane care raspund la articol, castig 125.00 de lei(vechi) cu numele meu pe pozitia a 4-a, 625.00 de lei cu numele meu pe pozitia a 3-a, 3125.00 de lei pe pozitia a 2-a si ... da! 15625.00 de lei cu numele meu pe pozitia intai. Uimitor! daca fiecare participant publica articolul de minim 200 de ori! si totul cu o investitie initiala de 6.00 lei si 6 timbre. cand numele tau nu se mai afla in lista poti sa repeti procedura : iei ultima varianta a articolului si trimiti cate 1 leu la adresele care se afla in lista, punandu-ti numele pe pozitia a 6-a acum publici articolul din nou de minim 200 de ori. Va dati seama ca in fiecare zi mii de oameni intra pe internet si citesc aceste articole asa cum citesti tu acum !! asa ca iti poti permite 6.00 lei sa vezi daca merge cu adevarat? cred ca da... unii au spus "dar daca lumea se satura si nu mai trimite nimeni nici un ban?" ce sanse sunt sa se intample asta cand zilnic se alatura 20- 50.000 de useri noi la internet dintre care foarte multi citesc astfel de anunturi si sunt dispusi sa incerce ? Jucati cinstit si corect si adresa ta va ajunge pe mii de forumuri, astefel vei primi mii de plicuri. in fiecare zi intra sute sau mii de oameni pe forum! veti avea numai de castigat!!! jocul se bazeaza pe o binecunoascuta lege din economie si anume legea multiplicarii pe care cred ca poti sa o intelegi. cred ca marile magazine se imbogatesc pt ca tu ai cumparat o sticla de vin. nu... se cumpara industrial .. deci daca joci corect si trimiti plicuri adresa ta va parea pe mult mai multe site-ri si vrei primi cu muuult mai multi bani! bafta! !!!!!!!! p.s. foarte important: o sa inalnesti oameni care nu sunt de acord cu asta si care nu au curaj sa incerce sa se imbogateasca inteligent. acestia se multumesc doar sa injure (mai mult nu pot). trebuie doar sa-i ignori asa cum fac eu, joaca si o sa vezi cum plicurile incep sa soseasca. daca ai incredere si perseverezi o sa-mi multumesti cat pentru cei care nu joaca... va raciti gura degeaba, eu primesc zeci de plicuri cu bani si o sa continui sa joc... bafta!!! 

    PS:In www.google.ro scrie anunturi gratuite online si acolo gasesti mii de site-uri in care poti sa postezi si u la randul tau articolul acesta(cu schimbarile necesare la adresele unde trebuie trimise plicurile), cu cat sunt mai multe postari cu atat castigurile cresc. 

  •  
    • 170 mesaje
    21 Nov 2017, 14:22
    1 1
    Dupa parerea mea, este foarte convenabil sa lucrezi de acasa, poti sa castigi destul de bine din marketing afiliat spre exemplu. Poti sa vezi aici cum functioneaza: https://www.leadmagnet.ro/site-uri-pentru-marketing-afiliat/
  •  
    • 1 mesaje
    5 Nov 2018, 22:43
    0 1
    Buna!eu am gasit acest site http://otsmoney.club/5435379171582/,mi-am făcut cont,mi se pare super simplu totul,am ajuns la 160$ dar acum nu ii pot transfera pe card pt ca nu am 40 de recomandări..știți sau aveți idee despre asa ceva? Sau ma puteți ajuta cu o înscriere pe site
  •  
    • 1 mesaje
    11 Dec 2023, 10:15
    0 0
    blue65 said:Eu iti pot sugera doar doua minijoburi (sa le spun), testate de mine:
    - http://zambeste-blue65.blogspot.ro/2014/10/testeaza-gratuit-produse.html aici gasesti cateva informatii despre testarea de produse (anul trecut am avut bucuria de a participa la 3campanii: Gerlinea, Persil si Coccolino; ce a trebuit eu sa fac: sa testez produsul si sa imi exprim apoi parerea despre el; in plus, poti acumula puncte si primi tichete cadou ; ca rezumat, intr-un an am primit o data tichete in valoare de 200lei, apoi 100lei si inca 100. Dezavantajul e ca aceste campanii sunt destul de rare, dar se merita, zic ; urmeaza cat de curand o testare a statiilor Philips, cred (daca vrei sa vezi parerea "la cald" a ce am testat pana acum, rasfoieste putin blogul)
    - Sheinside e iarasi un "job" ce da roade reale; aici ar fi doua optiuni: acumularede puncte (pentru a cumpara apoi produse) sau/si acumularea de banuti (scrii articole conform campaniilor in desfasurare si, pentru fiecare articol primesti 15dolari). http://www.sheinside.com/login_register.php?aff_id=1278
    Si eu cochetez de ceva timp cu ideea de a lucra acasa, insa pana acum nu am gasit nimic full time si cu salariu permanent

     
    [url=http://fethiyetours.com/] fethiye activities [/url]


    Acest mesaj a fost editat de către deary9: 11 Dec 2023, 10:15