Ce parere aveti despre munca la domiciliu?

  •  
    • 12 mesaje
    4 Nov 2014, 15:32
    1 2
    MarketGlory este un joc de strategie, in LIMBA ROMANA, in care aveti posibilitatea de a va converti moneda virtuala in bani reali.
    Pentru inscriere click aici http://www.marketglory.com/strategygame/Ziva100
  •  
    • 12 mesaje
    4 Nov 2014, 16:49
    0 2
    Viespar.ro este cea mai complexa platforma GPT (Get Paid T din Romania. Practic, esti platit pentru a rezolva diverse taskuri simple. Poti lucra de acasa sau de la birou, in pauze. Nu trebuie sa instalezi nimic pe calculatorul tau. Te poti inscrie la urmatorul link http://www.viespar.ro/?reff=7a571bd5b0b0359042a4161b18cb6e76
  •  
    • 180 mesaje
    5 Nov 2014, 22:53
    5 2

    Mi-am gasit un loc de munca pe internet, m-am gandit ca s-ar putea sa te intereseze si pe tine, nu e greu si se pot castiga bani frumosi. Este cel mai sigur loc de munca, oferta extrem de serioasa. Daca te intereseaza trimite-mi un mesaj si te ajut sa devii si tu un potential milionar in dolari. M-am lasat greu convinsa si eu, dar acum sunt foarte multumita, ca stand acasa in fata calculatorului, pot sa fac ceva ce-mi place, fara riscuri si cu asigurarea unui venit substantial. Te astept pentru detalii, numai daca esti interesata.  Te voi informa cu tot ce trebuie ca sa-ti dovedesc ca este real.

  •  
    • 180 mesaje
    8 Nov 2014, 17:37
    0 4

    Munca la domiciliu este foarte buna. Tot mai multi oameni lucreaza cu noi si sunt extrem de multumiti! Oferim pe loc contract legal! Primele castiguri au fost acordate! Avem dovada platii! NU e joc piramidal si NU e MLM! Lucrati comod, 3 ore pe zi, ca operator online, si castigati 300 dolari lunar! Daca doriti detalii, trimiteti textul ”Info” la adresa de email:

  •  
    • 1 mesaje
    15 Nov 2014, 14:42
    1 3
    Viespar.ro pare promitator, sunt destule taskuri de rezolvat. Va puteti inscrie aici : http://www.viespar.ro/?reff=90546e861beacbd7f3326721c691ee70
  •  
    • 1 mesaje
    7 Dec 2014, 21:03
    0 2
    Buna,

    referitor la munca de acasa va invit sa creati un cont aici http://csl.ink/gkI

    La inceput si eu eram sceptica, insa iata ce am aflat de pe acest site > poti face bani usor. tot ce trebuie sa faci este sa dai click pe reclame si eventual sa il recomanzi si altora, insa ATENTIE nu este vorba de vreun sistem piramidal cu riscul de excludere din program etc.
    De asemenea nu trebuie sa urmezi nici un curs , nu trebuie sa platesti nimic absolut. dupa crearea contului iti este trimis instant un tutorial de utilizare a siteului
    Plata se face de la minim 6 dolari.
    dragele mele, va invit cu drag sa va faceti proprii vostri banuti ,usor in timp putin.
    Linkul de inscriere pe site este http://csl.ink/gkI
    pentru intrebari va stau la dispozitie si pe mail stefanralucaluca@gmail.com.
  •  
    • 1 mesaje
    10 Dec 2014, 12:02
    0 2
    E adevarat ca nu poti sa ai incredere oricine cand iti propune ceva pe internet. Dar asta o deduci singur, daca ti se ofera sume mari cica facand putin. E imposibil. O optiune ar fi freelancer, are multe oferte si e posibil sa te pricepi la una din ele. Alta optiune ar fi MLM-urile, dar trebuie sa ai rabdare si sa te tii de treaba in fiecare zi. Eu acum ma ocup de asa ceva. Daca cineva e interesat, pot trimite documentatie cu instructiuni. Contact email whitelion_teodora@yahoo.com
    Am mai gasit un site interesant prin care trebuie sa afisezi un link pe forumuri: http://Earn4Share.com/?id=68758 inca nu stiu daca functioneaza, dar incerc.
    O zi frumoasa
  •  
    • 180 mesaje
    11 Dec 2014, 08:03
    1 3
    Noutate absoluta, doar acum! Oferta este acum un fenomen, pentru ca tot mai multi oameni s-au convins de seriozitatea noastra! NU este necesara niciun fel de experienta! Oferim curs gratuit si complet de instruire de la zero! Selectam urgent dezvoltatori de proiect pentru piata nationala si mondiala. Plata castigurilor realizate este garantata prin contract legal. Se lucreaza part-time (in timpul liber) sau full-time, la alegere. Cerem seriozitate maxima si dorinta de a invata ceva absolut nou si de viitor. Va oferim alte detalii dupa ce trimiteti textul ”Info” la adresa de email: timu_50@yahoo.com
  •  
    • 12208 mesaje
    14 Dec 2014, 16:37
    1 1
    bica13 said:Noutate absoluta, doar acum! Oferta este acum un fenomen, pentru ca tot mai multi oameni s-au convins de seriozitatea noastra! NU este necesara niciun fel de experienta! Oferim curs gratuit si complet de instruire de la zero! Selectam urgent dezvoltatori de proiect pentru piata nationala si mondiala. Plata castigurilor realizate este garantata prin contract legal. Se lucreaza part-time (in timpul liber) sau full-time, la alegere. Cerem seriozitate maxima si dorinta de a invata ceva absolut nou si de viitor. Va oferim alte detalii dupa ce trimiteti textul ”Info” la adresa de email: timu_50@yahoo.com

     nou si de viitor promit toti , dar ai putea da mai multe amanunte ...

  •  
    • 11561 mesaje
    17 Dec 2014, 17:54
    1 0


    Buna fetelor , am gasit undeva o oferta , zice "Munca la pat "

    Ce o fi asta , a m ai intalnit cineva , ma poate lamuri si pe mine??
  •  
    • 1 mesaje
    25 Dec 2014, 14:08
    0 0
    Castiga din vizionat reclame online
    http://www.ermail.com/klik/UnVQYA==
  •  
    • 5 mesaje
    3 Ian 2015, 22:01
    2 0
    pitipoanca69 said:

    Buna fetelor , am gasit undeva o oferta , zice "Munca la pat "

    Ce o fi asta , a m ai intalnit cineva , ma poate lamuri si pe mine??

     

    La cum suna sigur este videochatul .Una din cele mai cautate "meserii" legale in randul fetelor din Ro.In Buc sunt in jur de 4000 de modele 


    Acest mesaj a fost editat de către Irinuska87_dolly: 3 Ian 2015, 22:03
  •  
    • 180 mesaje
    7 Ian 2015, 17:59
    2 1
    Iti pot sugera si eu ceva. Este publicitate pentru care esti destul de bine platit. Pentru mai multe detalii trimite mesaj.
  •  
    • 180 mesaje
    11 Ian 2015, 18:15
    0 2

    Oferte de lucru urgente! Incheiati imediat contract legal si incepeti rapid o activitate noua, usoara, serioasa si profitabila! Foarte multi oameni au inceput deja sa lucreze! Seriozitatea noastra este absoluta! Primele castiguri au fost deja acordate! NU este joc piramidal sau MLM! Avem nevoie de operatori online care sa lucreze 3 ore pe zi si sa castige 300 dolari lunar! Pentru a afla detalii,trimiteti textul "Info" la adresa de email: timu_50@yahoo.com




    Acest mesaj a fost editat de către bica13: 11 Ian 2015, 18:22
  •  
    • 1 mesaje
    12 Ian 2015, 18:24
    0 1
    Avantaje videochat de acasa ! Plata se face zilnic. 

    http://www.studiobianca.com
    Iti oferim respect si confidentialitate 100%. Nimeni nu va sti cine esti si nu vor avea acces la datele tale, pentru ca vei lucra cu un ID spre ex. ‘Sweet_Karla’, iar membrii nu vor cunoaste numele tau adevarat. Poti renunta cand doresti si nici macar nu este nevoie sa ne anunti. Cu videochat de acasa nu exista absolut nici un fel de constrangere sau conditii. Tine doar de tine cat doresti sa castigi, nu este impus absolut nimic. Doar tu poti sefa ta !
    Se lucreaza pe site-uri din Occident, TOTAL NEACCESIBILE din Romania , absolut nimeni din tara ta nu poate sa intre sa te vada si in plus ai posibilitatea de a bloca si alte tari de unde nu vrei sa se acceseze pagina ta videochat de acasa .
    Acest mesaj a fost editat de către Videochatacasa: 12 Ian 2015, 18:24
  •  
    • 5609 mesaje
    13 Ian 2015, 07:32
    4 0
    Videochatacasa said:Avantaje videochat de acasa ! Plata se face zilnic. 

    xxxxxxxxxxxx 
    Iti oferim respect si confidentialitate 100%. Nimeni nu va sti cine esti si nu vor avea acces la datele tale, pentru ca vei lucra cu un ID spre ex. ‘Sweet_Karla’, iar membrii nu vor cunoaste numele tau adevarat. Poti renunta cand doresti si nici macar nu este nevoie sa ne anunti. Cu videochat de acasa nu exista absolut nici un fel de constrangere sau conditii. Tine doar de tine cat doresti sa castigi, nu este impus absolut nimic. Doar tu poti sefa ta !
    Se lucreaza pe site-uri din Occident, TOTAL NEACCESIBILE din Romania , absolut nimeni din tara ta nu poate sa intre sa te vada si in plus ai posibilitatea de a bloca si alte tari de unde nu vrei sa se acceseze pagina ta videochat de acasa .

     
    Stai linistita, ca numai vreo 5-6 milioane de romani te pot vedea, ca astia lucreaza prin strainatate, restul nu au cum, ca sunt blocati  de zapada
    Nu uita, printre ei este impsibil sa nu fie vreun vecin, ruda sau coleg de scoala, categoric nu te va recunoaste nimeni!
    Iar cu plata zilnica.... o sa ti-o aduca postasul....iari vecinii nu vor banuii nimic, cand ala vine zilnic la tine cu pliculetul  

  •  
    • 87 mesaje
    22 Ian 2015, 10:31
    0 1
    Se pot câștiga bani multi cu reclame pe tel cu android prin aplicația AdKoin,nu centi ci sute chiar mii de dolari pe luna.. Este adevărat se poate verifica.dar tre sa fii partener la o firma nu stiu daca am voie sa i zic numele sa nu ma acuze ca fac reclama.va pot scrie in mesaj privat.doar pt cei serios interesați.
  •  
    • 87 mesaje
    23 Ian 2015, 14:18
    1 0
    Ma puteți si suna la 0741202065
  •  
    • 5609 mesaje
    26 Ian 2015, 05:17
    3 0
    gabrielamirela28 said:Se pot câștiga bani multi cu reclame pe tel cu android prin aplicația AdKoin,nu centi ci sute chiar mii de dolari pe luna.. Este adevărat se poate verifica.dar tre sa fii partener la o firma nu stiu daca am voie sa i zic numele sa nu ma acuze ca fac reclama.va pot scrie in mesaj privat.doar pt cei serios interesați.

     
    Ca sa fii partner la o firma trebuie sa investesti bani, asta stie tot omul!
    Deci, aduci matale de acasa bani si iei ....mai tarziu, daca gasesti pe cineva dispus sa munceasca pentru tine, ca sa ai ce lua ca dividente mai tarziu!
    Cu aplicatiile de pe andoid nu faci decat centi si eventual dupa zeci de ore pe saptamana, poate cativa dolarei...in nici un caz mii.
    Dupa explicatiile de aici, asta este scam in toata regula! 

  •  
    • 5609 mesaje
    26 Ian 2015, 05:26
    6 1
    Daca se poate verifica, te rog sa pui aici, pe forum documentele care le putem vedea cu confirmarea de castig de mii de lei!

    Din pacate, eu nu am sa sun pe privat niciodata.
    Numai afacerile necurate se fac pe ascuns, sau "pe privat".
    Daca este o afacere legala, atunci sa fie facuta la vedere, fara ascunzisuri si fara telefoane mobile!
    Pune aici un site oficial al firmei respective si putem cerceta cat este de legala firma si ce venituri/incasari si cheltuieli are lunar si anual.

    Sunt site-uri oficiale ale Registrului de comert unde putem cere date despre firma respectiva cu cifrele de afaceri curente, deci verificabile!
     http://www.listafirme.ro/cautare_avansata.asp