Folixin - pentru caderea parului

  •  
    • 32 mesaje
    30 Apr 2014, 10:09
    0 1
    Stamate, produsul e unul ok, dar e inportant sa iti schimbi si stilul de viata daca vrei ca rezultatele sa ramana. Mancare sanatoasa, sport, vitamine, fara stres si toate astea impreuna or sa te ajute enorm. Stresul e unul dintre cei mai mari dusmani!

    O zi cat mai frumoasa!

  •  
    • 69 mesaje
    30 Apr 2014, 13:48
    1 0
    Eu am reusit sa imi transform total parul dupa 3 luni de luat Biotina. Nu imi mai cade, s-a indesit si arata mult mai bine. Va recomand de 10000mcg, cea mai puternica formula, este de la o firma din America, insa se gaseste la noi pe siteurile de suplimente.
  •  
    • 80 mesaje
    5 Dec 2014, 19:30
    0 0
    Eu am folosit Nioxin System 3 pentru ca am parul vopsit si pot sa spun ca sunt multumita de el. Nioxin are 6 sisteme adresandu-se tuturor tipurilor de par: http://www.azida.ro/Produse_cosmetice_par.php?pn=2
  •  
    • 44 mesaje
    9 Dec 2014, 12:41
    0 0
    Am sa incer si eu Folixin , mai revin sa va spun ce efect a avut .
  •  
    • 1 mesaje
    17 Dec 2014, 14:02
    0 0
    Produsele astea cred ca functioneaza si diferit pe fiecare metabolism in parte. In plus eu cred ca daca nu se fac si schimbari in stilul de viata nici produsele alea nu pot face minuni. Si vitaminele pentru par sunt de ajutor in stoparea caderii parului.
  •  
    • 32 mesaje
    13 Ian 2015, 11:11
    0 0
    Si eu sunt de acord ca alimentatia are un rol destul de mare in sanatatea organismului. Vitaminele necesare pentru sanatatea parului pot fi luate din alimentatia zilnica.
  •  
    • 38 mesaje
    2 Iul 2015, 13:35
    0 0
    Vitamine pentru intarirea firului de par exista cate vrei pe internet si in farmacii. Pot sa fie luate intr-adevar aceste vitamine si din alimentatie.

  •  
    • 32 mesaje
    9 Ian 2017, 10:33
    0 0
    dianazz said:Eu am folosit Nioxin System 3 pentru ca am parul vopsit si pot sa spun ca sunt multumita de el. Nioxin are 6 sisteme adresandu-se tuturor tipurilor de par: http://www.azida.ro/Produse_cosmetice_par.php?pn=2

     
    Din ce m-am documentat e bun si acest produs impotriva caderii parului. N-am folosit! Sampoane sunt multe care promit imbunatatiri la nivelul scalpului.
     

  •  
    • 13 mesaje
    15 Feb 2017, 12:00
    0 0
    bogdan872 said:Am descoperit de curand acest produs care garanteaza ca poate sa opreasca caderea parului si  in acelasi timp sa ajute la indesirea lui.Am intrat pe sit-ul lor care e destul de profi, dar as vrea sa stiu daca cineva a reusit sa opreasca caderea parului cu acest produs sau cu alte produse!

     

  •  
    • 13 mesaje
    15 Feb 2017, 12:08
    0 0
    bogdan872 said:Am descoperit de curand acest produs care garanteaza ca poate sa opreasca caderea parului si  in acelasi timp sa ajute la indesirea lui.Am intrat pe sit-ul lor care e destul de profi, dar as vrea sa stiu daca cineva a reusit sa opreasca caderea parului cu acest produs sau cu alte produse!

     

    Draga Bogdan872,

    Am folosit acest produs chiar in ultimul timp si pot sa iti spun cu mana pe inima ca m-a ajutat foarte mult. Acum 7 luni au descoperit la mine o boala destul de grava si din cauza tratamentului aplicat am pierdut mult par. Despre acest produs am auzit de la alte persoane care au probleme de sanatate care le afecteaza cresterea parului. Follixin este unul dintre putinele produse care intr-adevar m-au ajutat si credeti-m pe cuvant ca am folosit zeci de produse de diferite feluri si categorii in toata aceasta perioada a bolii. Eu am cumparat produsul de pe site-ul http://follixin.ro/. Am auzit, de asemenea, ca multi dintre cei care folosesc acest produs au posibilitatea de a castiga suplimentar deoarece acest produs este unul din produsele valoroase ale programului de parteneriat si afiliere www.cashinpills.com. 

  •  
    • 13 mesaje
    15 Feb 2017, 12:33
    0 0
    ilie_lincu said:Am sa incer si eu Folixin , mai revin sa va spun ce efect a avut .

      Buna, poti sa ne spui daca ai inceput sa folosesti acest produs si care sunt rezultatele? Ma intereseaza foarte mult deoarece au am folosit acest produs dupa o boala lunga si urat din cauza careia am pierdut mult par si m-a ajutat. Intre timp am aflat c[, se poate castiga ceva in plus fara a iesi din casa deoarece acest produs este unul din multele produse propuse pe site-ul www.cashinpills.com. De aceea m-am gandit ca acum cand nu pot merge la serviciu voi putea sa castig ceva banuti prin afilierea la acest program, dar doresc sa am siguranta ca nu numai pentru mine a fost de ajutor acest produs. O zi buna, Monica

  •  
    • 13 mesaje
    15 Feb 2017, 13:13
    0 0
    jlvera said:ce contine aceasta dracie? ce scrie pe prospect?

     Draga jlvera, aceaste dracie contine: BioactivHairRegrowth (&trade Blend, The extract of horsetail (Equisetum arvense) 19% silicon compounds, Extract of nettle (Urtica dioica), Hydrolyzed, collagen, L-cysteine, ascorbic acid (vitamin C), zinc oxide, D-alpha-tocopherol 50% of vitamin E, nicotinic acid (niacin), pantothenic acid, vitamin B6, Vitamin B2, Vitamin B1, copper gluconate,

    Folic acid, biotin, Cyjanobalamina 0.1% (vitamin B12). Eu am folosit acest produs in timpul unei boli destul de grave cand am pierdut destul de mult par. M-a ajutat foarte mult si ceea ce este foarte important este faptul ca, acest supliment poate fi folosit cu medicamente adevarate care de multe ori sunt vitale pentru om. Poti comanda acest produs de pe site-ul http://follixin.ro/. Eu am facut un pas inainte in ceea ce priveste acest produs si m-am inregistrat pe site-ul www.cashinpills.com, si folosind acest produs si altele de pe acest site am inceput sa castig bani semnificativi. Sunt incantata deoarece in urma bolii pe moment nu pot sa ma intorc la servici si bugetul casei a suferit un pic. Afilierea la acest program m-a ajutat mult din punct de vedere financiar. Deci doua avantaje: am par mult, frumos si stralucitor si mai multi bani de cheltuit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Urez tuturor, o zi buna, Monica

     

  •  
    • 32 mesaje
    15 Mai 2018, 11:37
    0 0
    Stie careva ceva masti care ar putea sa dea randament in lupta impotriva caderii parului?
    MUltumesc!

  •  
    • 34 mesaje
    17 Mai 2018, 14:48
    0 0
    Eu am folosit samponul impotriva caderii parului si lotiunile pentru regenerare si impotriva caderii parului de la Regivero, pentru mine au fost bune ( e un pachet de tratament) Sincer sunt multumita ca parul meu si-a revenit foarte mult plus nu mai imi cade parul asa de mult; imi cad cateva fire care este normal sa cada. Eu zic ca merita sa incercati, mai ales ca daca nu functioneaza returzeaza banii...cel putin asa zic ei.