rinoplastie

  •  
    • 23 mesaje
    29 Apr 2013, 14:07
    0 1
    Buna fetelor. As dori sa stiu daca , cunoasteti pe cineva care si-a facut operatie de rinoplastie in Cluj-Napoca la dr. Fodor Lucian si Mugea Toma ..? Vreau sa ma operez in aceasta vara si sunt indecisa..nu stiu pe care sa-l aleg... as avea nevoie de unele pareri , va rog frumos. Este foarte important pentru mine..Va multumesc
  •  
    • 4 mesaje
    9 Mai 2013, 16:41
    2 2
    Eu pentru rinoplastie am facut drumul pana la Bucuresti, mi-a fost frica in alta parte..am mers la dr. Dan Mihail Stana de la Clinica Efigia, ii citeam constant articolele din revista Tango si capatasem mare incredere in dansul. plus ca am mai intrebat in stanga-dreapta si mi-a fost confirmata parerea. sunt foarte multumita, a meritat interventia.
  •  
    • 3 mesaje
    14 Mai 2013, 09:03
    0 0
    Eu am mers la medicul Florin Juravle, in Bucuresti. E super... Nu am avut probleme dupa interventie si m-am recuperat foarte usor! Il poti gasi aici: http://www.drflorinjuravle.ro/contact.html
  •  
    • 23 mesaje
    21 Mai 2013, 19:34
    0 1
    Multumesc mult ,fetelor . Am fost la doi medici, dr Ivan si dr Fodor, si m-am hotarat sa raman la dr.Fodor Lucian. Sper sa fie bine, sanatate maxima sa aveti!
  •  
    • 7 mesaje
    20 Iun 2013, 14:03
    0 0
    conteaza mult si cum te intelegi cu medicul tau, cat de apropiat este de pacienti..si eu, atunci cand a fost sa aleg, am mers la mai multe consultatii in functie de recomandari,si abia apoi am ales-o pe DR. Silvia S. Vasalos, de care sunt foarte multumita..
  •  
    • 1 mesaje
    30 Mar 2014, 12:43
    0 0
    rallutzzy said:Multumesc mult ,fetelor . Am fost la doi medici, dr Ivan si dr Fodor, si m-am hotarat sa raman la dr.Fodor Lucian. Sper sa fie bine, sanatate maxima sa aveti!

     Buna rallutzzy, probabil voi face si eu operatia la dr. Fodor Lucian, am vazut si eu ca multi ii lauda si pe dr. Ivan si dr. Onoe dar pe site nu au poze cu cazuri; daca te-ai operat poate imi poti spune mai multe, cum este cu noul nasuc? cum a decurs recuperarea?

  •  
    • 1 mesaje
    6 Mai 2014, 20:54
    0 1
    camyp1981 said:
    rallutzzy said:Multumesc mult ,fetelor . Am fost la doi medici, dr Ivan si dr Fodor, si m-am hotarat sa raman la dr.Fodor Lucian. Sper sa fie bine, sanatate maxima sa aveti!

     Buna rallutzzy, probabil voi face si eu operatia la dr. Fodor Lucian, am vazut si eu ca multi ii lauda si pe dr. Ivan si dr. Onoe dar pe site nu au poze cu cazuri; daca te-ai operat poate imi poti spune mai multe, cum este cu noul nasuc? cum a decurs recuperarea?

      Buna camyp1981, eu m-am operat de mai bine de un an la doctorul Fodor si vreau sa spun ca am ramas impresionata! Pe langa cocoasa am avut si deviatie de sept cu probleme mai ales in sezonul rece. Rezultatul este excelent. Ti-l recomand cu incredere!

  •  
    • 1 mesaje
    2 Iun 2014, 17:02
    0 0
    Buna, fetelor! Va pot recomanda si eu un doctor foarte bun la care mi-am facut rinoplastie. Intrati pe www.drdoboscalin.ro si gasiti acolo mai multe informatii, poze cu rezultatele operatiilor si preturi. Eu mi-am facut la dansul rinoplastie si sunt foarte incantata de rezultat, nasul are un aspect natural, iar vindecarea a fost rapida. Camy, operatia este foarte usoara, cand te trezesti din anestezie ai cateva dureri normale, insa intr-o saptamana te recuperezi excelent!
  •  
    • 1 mesaje
    4 Iun 2014, 02:54
    0 0
    buna fetelor ! vroiam sa va intreb daca si-a facut vreuna din voi rinoplastie sau marire de sani la dr, stan? multumesc
  •  
    • 1 mesaje
    31 Iul 2014, 18:59
    0 0

    Buna!

    As dori sa merg la dr Fodor Lucian de la Cluj la o consultatie pentru operatie de rinoplastie si sunt curioasa daca exista persoane operate recent la el.

  •  
    • 1 mesaje
    12 Oct 2014, 17:52
    1 1
    io.stan said:

    Buna!

    As dori sa merg la dr Fodor Lucian de la Cluj la o consultatie pentru operatie de rinoplastie si sunt curioasa daca exista persoane operate recent la el.

     

    Eu m-am operat la nas la Cluj, la Fodor. Am fost la consultatie si mi s-a parut un pic ciudat cand mi-a zis ca NU o sa ma doara asa ca am zambit... mi-a zis ca stie ca nu il cred dar face pariu cu mine pe o prajitura de casa. Adica daca nu ma va durea sa-i fac o prajitura si daca ma va durea invers. A avut dreptate. Cand m-am dus sa imi dea atela jos i-am dus o prajitura de casa (facuta de mama, eu nu ma pricep). Am ramas placut surprinsa de siguranta cu care vorbeste, de rabdarea pe care o acorda fiecarui pacient. Nasul meu este acum asa cum mi l-am imaginat.

  •  
    • 46 mesaje
    12 Oct 2014, 19:03
    0 0
    PAI DACA TE-AI HOTARAT E BINE SA NE SPUI DOAR CUM A IESIT OPERATIA ,
  •  
    • 66 mesaje
    20 Oct 2014, 16:33
    0 0
    Si eu m-am operat tot la silvia stanculescu vasalos, la Clinica Metamorphosis din Bucuresti. e foarte buna, stie cum sa iti castige increderea, iar rezultatele sunt cu adevarat remarcabile. Daca ar fi sa aleg de 10 ori, tot la ea m-as duce. M-am recuperat repede si nu am avut niciun fel de complicatii, cam dupa an m-am refacut complet, iar echimozele le-am acoperit pana atunci cu machiaj.
  •  
    • 43 mesaje
    6 Nov 2014, 15:37
    0 0
    eu mi-am facut marire de sani la dr Calin Dobos si a decurs totul foarte bine, m-am recuperat rapid, cicatricile nici nu se vad, am putut chiar sa conduc la cateva zile. Domnul doctor mi-a raspuns la absolut toate intrebarile pe care le-am avut, a venit ulterior la conultatii si vizite, mi-a explicat pas cu pas tot ce urma sa se intample. nu este genul de medic care de abia asteapta sa scape de tine si sa ia urmatorul pacient, chiar are foarte multa rabdare, ceea ce mie mi-a placut foarte mult.
  •  
    • 127 mesaje
    11 Nov 2014, 11:13
    0 0
    Si eu am apelat la rinoplastie dupa 21 de ani in care mi-am urat nasul. Am ales sa merg in Bucuresti, am fost la dl dr Calin Dobos si ma bucur ca am ajuns la dumnealui. Mi-a explicat tot ce trebuia sa stiu despre operatie, m-a facut sa inteleg ce era de schimbat la nasul meu, mi-a inteles cerintele si in cele din urma rezultatul a fost asa cum mi l-am dorit. Si recuperarea a fost foarte rapida, durerea a fost suportabila si n-a tinut mult.
  •  
    • 83 mesaje
    8 Mar 2016, 13:04
    0 0
    Cel mai bun medic chirurg plastician este domnul doctor CALIN DOBOS!!!!!!!
    Acest mesaj a fost editat de către 555_roxy_555: 8 Mar 2016, 13:14
  •  
    • 83 mesaje
    8 Mar 2016, 13:05
    0 0
    www.drdoboscalin.ro
  •  
    • 83 mesaje
    8 Mar 2016, 13:16
    0 0
    Concurs fetelor!!!! Intrați pe pagina


    https://facebook.com/story.php?story_fbid=10153530527645857&substory_index=0&id=390122420856
  •  
    • 5609 mesaje
    9 Mar 2016, 06:52
    0 0
    nu mai este nici un concurs, Face Bookul l-a sters definitiv!
  •  
    • 5609 mesaje
    9 Mar 2016, 06:52
    0 1
    Documentati-va inainte sa va aruncati int-o operatie estetica, ca se si moare din asta, in special daca va dati pe mana unor medici ca cel mentionat mai jos:


    "Medicul stomatolog Călin Doboş, care a făcut o operaţie de liposucţie unei paciente care ulterior a decedat, nu are voie să părăsească localitatea şi este învinuit într-un dosar de cercetare penală pentru ucidere din culpă, dar şi pentru exercitarea unei profesii fără drept, a anunţat, marţi, prim-procurorul Parchetului de pe lângă Judecătoria Galaţi, Ionel Gâlcă.

    Călin Doboş este cercetat pentru două infracţiuni, respectiv ucidere din culpă şi exercitarea fără drept a unei profesii, infracţiune prevăzută în Codul Penal la art. 281, susţine procurorul Gâlcă, potrivit Agerpres"....

    http://www.antena3.ro/actualitate/medicul-calin-dobos-a-carui-pacienta-a-murit-dupa-liposuctie-pus-sub-invinuire-203949.html