clarvazatoare/tamaduitoare

  •  
    • 1 mesaje
    19 Apr 2013, 20:04
    0 0
    Salut gagici! imi puteti recomanda si da niste nr de telefon de la clarvazatoare adevarate, preferabil din cluj daca stiti.
    ps: va rog nu incepeti cu,, nu e bine si alte alea,,
  •  
    • 23 mesaje
    19 Apr 2013, 21:29
    1 0
    Nu pierde vremea cu asa ceva ai si tu ochii sa vezi tineti banii pentru alceva
  •  
    • 4346 mesaje
    20 Apr 2013, 17:53
    0 0
    ba e bine ..tine o tot asa....sa vezi ce roade o s a culegi!!!
  •  
    • 67 mesaje
    25 Mai 2013, 22:23
    0 0
    ce preocupari au unele ..pfff ))
  •  
    • 47 mesaje
    9 Iul 2014, 13:48
    0 0

    Sfatul meu este sa nu apelati prea des la aceeasi persoana. Chiar daca nu va imprieteniti, si sunteti numai clienta fidela, exista riscul foarte mare sa afle mai multe lucruri, sa ajunga clientele sa se cunoasca intre ele ( ca, uneori, o recomanzi pe respectiva altor amice) si ghicitoarea sa stie de fapt foarte multe, fara a ghici propriu-zis.



    Acest mesaj a fost editat de către Liaciocarlia: 24 Iul 2014, 01:14
  •  
    • 1 mesaje
    24 Mar 2015, 13:38
    0 0
    Mama Elena este o tamaduitoare recunoscuta de biserica.Ea a ajutat multe persoane sa se vindece de boli incurabile,de cununii legate ,de probleme sufletesti si spirituale.Apleati cu incredere la dansa si ea va poate face o prezicere gratuita in functie de problema dvs.Mama Elena, inzestrata de Dumnezeu cu harul de a ajuta persoane lipsite de orice speranta, am fost mediatizata la posturi tv, ziare si reviste in Romania si strainatate.Pentru orice problema aveti, orice intrebare sau mister din viata dumneavoastra, veti avea raspunsul de la unica vrajitoare, clarvazatoare si tamaduitoare Elena, prin cartile magice, mostenite din generatie in generatie, de peste 200 de ani.0740.873.314(http://reginamagieialbe.r
  •  
    • 64 mesaje
    25 Mar 2015, 20:04
    0 0
    vrajitoareeuropa said:Mama Elena este o tamaduitoare recunoscuta de biserica.Ea a ajutat multe persoane sa se vindece de boli incurabile,de cununii legate ,de probleme sufletesti si spirituale.Apleati cu incredere la dansa si ea va poate face o prezicere gratuita in functie de problema dvs.Mama Elena, inzestrata de Dumnezeu cu harul de a ajuta persoane lipsite de orice speranta, am fost mediatizata la posturi tv, ziare si reviste in Romania si strainatate.Pentru orice problema aveti, orice intrebare sau mister din viata dumneavoastra, veti avea raspunsul de la unica vrajitoare, clarvazatoare si tamaduitoare Elena, prin cartile magice, mostenite din generatie in generatie, de peste 200 de ani.0740.873.314(http://reginamagieialbe.r

     

     

      Du-te bre cu vrajeala de aici. Nu mai prosti lumea de bani . E postul Pastelui. Pacat.

  •  
    • 51 mesaje
    29 Mar 2015, 17:26
    0 0
    Sunt persoane care intr-adevar stiu ce fac dar nu cred ca biserica recunoaste o tamaduitoare sau vrajitoare.Deschisul cartii este interzis de catre biserica
  •  
    • 51 mesaje
    29 Mar 2015, 17:28
    0 0
    Cred doar ca vrei sa faci reclama