clarvazatoare

  •  
    • 100 mesaje
    14 Iul 2019, 19:03
    2 1
    daniela_casvan said:uneori cand nu mai avem nici un raspuns la intrebarile noastre si suntem plini de indoieli e cumva necesar sa apelezi la cineva care crezi ca te ar putea ajuta,cel putin ptr lnistea sufleteasca,trebuie sa stii cum sa privesti partea asta caci altfel te afunzi mai tare,tre sa stii cum sa iei raspunsurile ...

     

    Asa este.
    De aceea imi si place sa consiliez, pentru ca stiu cum e sa fii in locul celui care suna.
    Si stiu ca e placut sa dai de cineva care stie cum sa iti spuna ce ai de auzit, si care incearca sa te indrume.
       Pentru Tarot si Lenormand, cu caldura, aceeasi Viviana.
         - 0733832678 -


    Acest mesaj a fost editat de către Viviana26: 14 Iul 2019, 19:04
  •  
    • 6 mesaje
    3 Aug 2019, 10:27
    0 0
    o persoana din pitesti care ghiceste in carti sau cafea cunoaste cineva?
  •  
    • 5 mesaje
    3 Aug 2019, 21:01
    0 0
    Corrry said:o persoana din pitesti care ghiceste in carti sau cafea cunoaste cineva? Bună! Nu cunosc în Pitești, dar îți pot recomanda pe cineva care ghicește și la telefon....bine,e clarvăzătoare, cărțile ii confirma doar. E fff bună, o cunosc de mai mult de 15 ani și m a ajutat de multe ori sa iau deciziile bune și chiar sa am speranta
  •  
    • 6 mesaje
    4 Aug 2019, 18:57
    0 0
    Ana2019 said:
    Corrry said:o persoana din pitesti care ghiceste in carti sau cafea cunoaste cineva? Bună! Nu cunosc în Pitești, dar îți pot recomanda pe cineva care ghicește și la telefon....bine,e clarvăzătoare, cărțile ii confirma doar. E fff bună, o cunosc de mai mult de 15 ani și m a ajutat de multe ori sa iau deciziile bune și chiar sa am speranta

     Buna,
    Imi poti da te rog adresa ei sau un nr de tel,din ce oras este?

  •  
    27 Sep 2019, 11:20
    0 0
    Eu acum va scriu de pe contul magazinului de lenjerie intima din Iasi unde lucrez, nu mi-a mai facut alt cont, dar va zic sincer ca am descoperit acum jumatate de an o batranica ALEXA ECATERINA, o gasiti si pe Facebook (Alexa Ale e contul) si pt 3 mil dupa ce am intrat in lucrare si mi-a dat multe ponturi pentru spor si atractie, mi-a ghicit exact si asa s-a si intamplat in urmatoarea perioada! O recomand cu drag! P.S Pana sa ajung la ea, la batrana aceasta de la tara, am cheltuit 1800 de euro de-a lungul anilor, ma saturasem de sarlatance, nu are telefon femeia, are o nepoata care ii transmite tot si puteti lua legatura pe Facebook si nepoata dansei va transmite ceea ce trebuie sa faceti, pt ca veti lucra in paralel cu batranica pt dezlegarea cununiilor sau orice alta problema!
  •  
    • 28 mesaje
    9 Nov 2019, 20:33
    0 0
    AventurieroticeIasi said:Eu acum va scriu de pe contul magazinului de lenjerie intima din Iasi unde lucrez, nu mi-a mai facut alt cont, dar va zic sincer ca am descoperit acum jumatate de an o batranica ALEXA ECATERINA, o gasiti si pe Facebook (Alexa Ale e contul) si pt 3 mil dupa ce am intrat in lucrare si mi-a dat multe ponturi pentru spor si atractie, mi-a ghicit exact si asa s-a si intamplat in urmatoarea perioada! O recomand cu drag! P.S Pana sa ajung la ea, la batrana aceasta de la tara, am cheltuit 1800 de euro de-a lungul anilor, ma saturasem de sarlatance, nu are telefon femeia, are o nepoata care ii transmite tot si puteti lua legatura pe Facebook si nepoata dansei va transmite ceea ce trebuie sa faceti, pt ca veti lucra in paralel cu batranica pt dezlegarea cununiilor sau orice alta problema!

     

    Este o mare excroaca! Nepoata ei ii face reclama
  •  
    • 3 mesaje
    22 Nov 2019, 12:19
    0 0
    Buna scuze de deranj ai incercat cu Alexa ale si nu te-a ajutat ?,
  •  
    • 1 mesaje
    6 Iul 2023, 18:23
    0 0
    mihaelablt said:am apelat si eu la aceasta doamna si adevarul e ca mia zis chestii pe care nu avvea de unde sa le stie ,,si in plus a cerut ft putin ,,si mia zis sa ma duc la biserici si sa ma rog ,, mai rar gasesti persone din astea in ziua de astazi ,, eu nu am sa zic cine e doamna doar sa va spun ca exista si oamenii cu puterii adevarate de clarvaziune si fara sa lucre cu diavolul

     

  •  
    • 100 mesaje
    10 Iul 2023, 10:51
    1 0
    Este mult spus "clarvazatoare". Iar acesta este pur si simplu un adevar. Clarvazatorii exista, dar totusi sunt foarte putini, si ii gasesti foarte rar spre deloc pe internet. Clarviziune nu stiu daca eu am, dar de vazut vad bine. Imi place sa cred ca foarte bine, chiar. Va las numarul meu: 0733832678.