clarvazatoare

  •  
    • 3 mesaje
    2 Apr 2016, 20:09
    0 3
    De curand am intalnit asa ceva si am ramas uimit de capacitatile sale.A spus si ziua si ora la care se va intoarce acasa persoana iubita.Apelati cu incredere.Detali la nr.0756847096
  •  
    • 3765 mesaje
    2 Apr 2016, 20:24
    1 0
    ian777 said:A spus si ziua si ora la care se va intoarce acasa persoana iubita.


    si s-a intors exact la ora aia si in ziua aia????
  •  
    • 3 mesaje
    29 Mai 2016, 19:50
    0 0
    Am fost si eu de curand la o doamna si am ramas foarte impresionat,mi-a adus sotia acasa,dar mi-a spus si data si ora.Va dau nr de tel si numele al dansei,dar merge numai prin recomandare,o sa va intrebe din partea cui ati sunat,pe ea o cheama Florica-0245616622 si ca recomandare Alexandru din Cluj.Aveti incredere si o sa fiti multumiti,nu e o tiganca de pe net care isi face reclama pompoasa.
  •  
    • 73 mesaje
    31 Mai 2016, 20:03
    0 0
    Ma bucur cand citesc ca ati gasit doamne care, atunci cand simtiti nevoia sa aflati in ce parte sa va indreptati, va sunt de folos. Eu cred in ghicitul in cafea, imi place, ma linisteste, am si-o doamna la care merg cand si cand. Am mai scris pe Eva mai demult. Va las numarul dansei de telefon: 0721989698.Doamna este din Bucuresti. Nu e clarvazatoare ci ghiceste in cafea. A, si nu e tiganca.
  •  
    • 3765 mesaje
    2 Iun 2016, 21:23
    2 0
    augusta23 said:Ma bucur cand citesc ca ati gasit doamne care, atunci cand simtiti nevoia sa aflati in ce parte sa va indreptati, va sunt de folos. Eu cred in ghicitul in cafea, imi place, ma linisteste, am si-o doamna la care merg cand si cand.


    ti-a ghicit ca-ti raspund la mesaj?
  •  
    • 1 mesaje
    4 Oct 2017, 18:50
    0 0
    Bună Acum câțiva ani aveam niște problema și am intrat pe acest forum sa cait o persoana care sa mă ajute și aici am dat peste numele doamnei Catalina Pivu . Sincer am sunat cu neîncredere dar după ce am vb cu dansa mi am dat seama ca are niște puteri speciale și clarviziune.Aproape tot ce mi a zis dumneaei s a adeverit.
  •  
    • 3765 mesaje
    6 Oct 2017, 16:53
    0 0
    elena777 said:.Aproape tot ce mi a zis dumneaei s a adeverit.

     

    Ce anume s-a adeverit?

  •  
    • 7 mesaje
    1 Feb 2018, 01:53
    2 0
    igivansenior said:
    augusta23 said:Ma bucur cand citesc ca ati gasit doamne care, atunci cand simtiti nevoia sa aflati in ce parte sa va indreptati, va sunt de folos. Eu cred in ghicitul in cafea, imi place, ma linisteste, am si-o doamna la care merg cand si cand.


    ti-a ghicit ca-ti raspund la mesaj?

     

    Sa zicem ca femeile acestea sunt disperate, cine suntem noi sa le judecam... dar uita-te la tine in curte: un cont fals din care arunci venin frustrare mare pe capul tau! Si nu ai nevoie de clarvazatoare ca sa iti confirme! Esti mic de tot si nebagat in seama... in viata reala nu te ia nimeni in serios asa ca te razbuni aici... esti gras? Nu stiu daca esti femeie sau barbat, dar sigur esti o persoana Urata! Posibil si fizic! Somn usor
  •  
    • 3765 mesaje
    2 Feb 2018, 11:16
    0 0
    Florentinax said:
    igivansenior said:
    augusta23 said:Ma bucur cand citesc ca ati gasit doamne care, atunci cand simtiti nevoia sa aflati in ce parte sa va indreptati, va sunt de folos. Eu cred in ghicitul in cafea, imi place, ma linisteste, am si-o doamna la care merg cand si cand.


    ti-a ghicit ca-ti raspund la mesaj?

     

    Sa zicem ca femeile acestea sunt disperate, cine suntem noi sa le judecam... dar uita-te la tine in curte: un cont fals din care arunci venin frustrare mare pe capul tau! Si nu ai nevoie de clarvazatoare ca sa iti confirme! Esti mic de tot si nebagat in seama... in viata reala nu te ia nimeni in serios asa ca te razbuni aici... esti gras? Nu stiu daca esti femeie sau barbat, dar sigur esti o persoana Urata! Posibil si fizic! Somn usor

     

    Cred ca ti s-a stricat bolul daca nu poti sa-ti dai seama daca-s barbat sau femeie.

    Sa zicem ca tu esti una dintre clarvazatoare, una care crede ca poate ajuta un om la nevoie sau la disperare, asa cum iti place sa spui.  Te folosesti de putinele cunostinte din psihologie si inainte de a extrage informatii din bol, extragi de la disperata aducatoare de bani cele cateva informatii de care ai nevoie pentru a-i umple capul.

    Apoi  formezi un text in care bagi cateva din informatiile aflate, pentru ca disperata in disperarea ei  de a afla ce-i rezerva viitorul iti toarna pe tava tot ce a supt de cand era copil de tzatza, faci un rezumat al faptelor ce ar urma sa se intample, intotdeauna faptele sunt bune, frumoase, colorate si cu rezolvare si ii taxezi prostia de a crede in tine.

    Iar cand ceva nu merge cum trebuie, dai vina pe glob, ca-i crapat si se scurge din el  energia.

    Disperata iese de la tine cu gandul ca totul va fi roz iar cele cateva evenimente ce se vor intampla, le va gasii exact ca in descrierea ta a faptelor.

    99,99 % din informatii sunt de ordin general: cineva iti vrea raul, cineva blond se gandeste la tine, afacerea ta va merge ca pe roate, maine o sa ploua,cineva a pus un cacat pe clanta si din cauza asta nu ai prieten, un domn de stat o sa te viziteze sau o  sa-i faci o vizita si o sa-ti spuna ca ai castigat la loto.
    Dupa cum vezi repertoriul este intotdeauna prestabilit. Difera doar nuantele si excroaca.

    De ce nu am vazut nici o excroaca(clarvazatoare) sa castige la loto, nici o excroaca sa spuna altceva decat chestii generale?

    Toate astea pot sa le spun si eu, iar eu nu  le percep comision.

    Dintre noi doi, cel mai mare rau cred ca-l faci tu, ca le inoculezi ideea ca exista cineva care vede cacatul de pe clanta. Nici macar speranta nu vinde excroaca. Barem eu incerc sa le deschid ochii.

    Si sunt absolut sigur ca tu esti una dintre ele, asa zisele clarvazatoare si ca energia mea iti obtureaza canalele globului. Mai freaca-l putin, sa luceasca.


    Acest mesaj a fost editat de către igivansenior: 2 Feb 2018, 13:15
  •  
    • 7 mesaje
    2 Feb 2018, 18:34
    1 0
    Wow! Cate randuri!! Pentru mine toate? asa mult te-a miscat mesajul meu! Din pacate sau din nefericire, nu sunt clarvazatoare ci doar o simpla cititoare! Dar iti multumesc oricum pentru timpul acordat!
    Acest mesaj a fost editat de către Florentinax: 2 Feb 2018, 18:36
  •  
    • 3765 mesaje
    2 Feb 2018, 20:47
    0 0
    Florentinax said:Wow! Cate randuri!! Pentru mine toate? asa mult te-a miscat mesajul meu! Din pacate sau din nefericire, nu sunt clarvazatoare ci doar o simpla cititoare! Dar iti multumesc oricum pentru timpul acordat!

     

    M-a "miscat" exact trei minute. Cam atat meriti.

  •  
    • 7 mesaje
    3 Feb 2018, 06:23
    0 0
    Ai raspunsuri de Jr Jr, nu de Senior
  •  
    • 3765 mesaje
    3 Feb 2018, 07:07
    1 0
    Florentinax said:Ai raspunsuri de Jr Jr, nu de Senior

     

     

    Sa stii ca nu am putut sa dorm de grija ta, toata noaptea m-am perpelit sa-ti dau un mesaj in care sa par inteligent si matur.

    Dar daca totusi m-ai racait pe glanda si  spui ca esti doar o cititoare  si frecventezi de un an de zile o clarvazatoare, am doua intrebari banale.

    Cati bani ai dat  pana acum la claruitatoare?

    Ti-a spus despre mine?


    Acest mesaj a fost editat de către igivansenior: 3 Feb 2018, 12:22
  •  
    • 7 mesaje
    3 Feb 2018, 11:56
    0 0
    Nu inteleg de unde reiese ca eu am fost, sunt sau am legatura cu clarvazatoarele? Eu am fost deranjata de atitudineata ta fata de celelalte femei din grup. Tu spui ca vrei sa le ajuti, dar ar fi trebuit sa stii pana acum ca daca unei femei ii intra in cap ceva, nu ai cum sa o faci sa se razgandeasca( indiferent cat de ironic esti sau indiferent ce tactica folosesti) , dar repet.. esti Jr Jr inca
    Acest mesaj a fost editat de către Florentinax: 3 Feb 2018, 11:58
  •  
    • 3765 mesaje
    3 Feb 2018, 12:21
    1 1
    Nu va fie rusine, daca sunt prea multi sa fie mentionati aici, o puteti face in privat )))) Promit ca nu scriu aici suma ))
  •  
    • 7 mesaje
    3 Feb 2018, 13:16
    0 1
    Cred ca te-ai blocat. Sunt convinsa ca ti-a trecut prin cap ideea ca totusi nu scriu ca o ghicitoare si nici ca o persoana care merge la asa ceva, dar nu mai poti da inapoi ca te faci mai tare de cacao. Asa ca pune pe repeat
  •  
    • 3765 mesaje
    3 Feb 2018, 14:49
    0 0
    Florentinax said:Cred ca te-ai blocat. Sunt convinsa ca ti-a trecut prin cap ideea ca totusi nu scriu ca o ghicitoare si nici ca o persoana care merge la asa ceva, dar nu mai poti da inapoi ca te faci mai tare de cacao. Asa ca pune pe repeat

     

    Nu trebuie sa va suparati. Suntem oameni si pot intelege o situatie delicata. Intradevar, pareti o persoana inteligenta, cu capul pe umeri si mereu cu dorinta de a avea ultimul cuvant. In schimb nu va plac oamenii care va dau peste  nas si  sa spunem ca a fost un moment de ratacire din partea dumneavoastra ca ati calcat pragul unei asa zise femei care ghiceste viitorul. Pacat ca nu va zis si ca trebuie sa cheltuiti o suma cu multe zerouri ca sa va satisfaceti acest capriciu. De fapt cu asta trebuia sa inceapa, nu cu balariile de caro si maro.

    Daca tot nu doriti sa-mi spuneti ce suma ati cheltuit, macar incercati sa faceti un efort de gandire si sa va amintiti ce v-a spus despre barbatul de ghinda. Adica eu. Ala mic si rau ce  v-a dat peste nas.

  •  
    • 7 mesaje
    3 Feb 2018, 16:56
    0 0
    Nu am cum sa ma supar pe tine, ca nu esti important si nici dreptate nu ai. Deja te obsedeaza subiectul. Cred ca esti curios de fapt... Dar ti-am zis, in dragoste nu ai noroc din cauza fizicului( si observ si niste frustrari, obsesii), deci dai banii degeaba! Si, uite, renunt eu prima, ca sa ai tu ultimul cuvant! ai prins-o? Pup si succes la scoala!
    Acest mesaj a fost editat de către Florentinax: 3 Feb 2018, 18:00
  •  
    • 3765 mesaje
    3 Feb 2018, 19:08
    1 0
    Florentinax said:Nu am cum sa ma supar pe tine, ca nu esti important si nici dreptate nu ai. Deja te obsedeaza subiectul. Cred ca esti curios de fapt... Dar ti-am zis, in dragoste nu ai noroc din cauza fizicului( si observ si niste frustrari, obsesii), deci dai banii degeaba! Si, uite, renunt eu prima, ca sa ai tu ultimul cuvant! ai prins-o? Pup si succes la scoala!

     

    Voiam doar sa le spuneti si celor pe care-i indrumati, cam cat costa prostia.

    E bine totusi ca v-au ramas bani sa platiti internetul. Altfel nu am fi avut aceasta discutie.

    Mersi mult pisisor. Acum sunt in vacanta.

  •  
    • 4 mesaje
    14 Mai 2018, 20:48
    0 1
    https://www.youtube.com/watch?v=gzd1BNYBzn0