Fericita cu LIPOGOLD!

  •  
    • 34 mesaje
    21 Mai 2013, 13:28
    0 0
    Buna Claudia,conteaza foarte mult si in ce perioada a zilei te-ai cantarit.Trebuie sa te cantaresti dimineata si de preferat pe acelasi cantar.Cine stie poate a indicat cantarul gresit,mai ales daca u te simti mai slaba si pe deasupra ai spus ca prima data ti-a aratat ca esti cu un 1 kg mai slaba.
  •  
    • 19 mesaje
    23 Mai 2013, 15:55
    0 0
    Am aproape 2 saptamani de cand am inceput sa iau Lipogold si ma simt foarte bine,am reusit sa slabesc 4 kg.Geo si eu procedez la fel ma cantaresc dimineata,am acasa cantar deci il folosesc pe acelasi.Sper ca pana la finalul tratamentului sa mai dau jos cateva kg.
  •  
    • 6 mesaje
    23 Mai 2013, 17:55
    0 0
    offffff nu stiu ce s-a intamplat cu voi. nu mi-ati mai raspuns deloc.
  •  
    • 6 mesaje
    28 Mai 2013, 23:46
    0 0
    fetelor mie nu mi-a mers bine deloc cu lipo gold, asa ca am renuntat. dupa 2 sapt am avut slabit doar 1 kg, ceea ce mi se pare ff putin. chiar daca mai am pastile nu le mai iau k nu are sens sa le iau degeaba. de luni m-am apucat de dieta. dieta dukan. e ff greu, in comparatie cu pastilele, dar sper sa reusesc. va multumesc pt raspunsurile voastre, ma bucur pt cine a reusit sa slabeasca si va las cu bine. bafta in continuare, va pup.
  •  
    • 19 mesaje
    3 Iun 2013, 16:03
    0 0
    Claudia imi pare rau ca ai slabit doar un kilogram nu stiu ce sa zic ,organismul difera de la o persoana la alta.Ma gandesc ca unii slabesc mai putin altii mai mult.
  •  
    • 30 mesaje
    6 Iun 2013, 15:55
    0 0
    Claudia din cate am putut observa tu esti singura care spui ca nu ai reusit sa slabesti pana acum cu Lipogold.Cine stiie poate organismul tau asimileaza chiar tot ce mananci ...
  •  
    • 22 mesaje
    14 Iun 2013, 15:17
    0 0
    Vreau sa va spun ca am ajuns aproape la greutatea pe care o vroiam si ma simt foarte bine.In momentul asta pot spune ca am mai multa incredere in mine.
  •  
    • 17 mesaje
    20 Iun 2013, 16:19
    0 0
    Fetelor am terminat cu alaptatul si vreau sa ma apuc sa incep tratamentul cu Lipogold.Abia astept sa scap de kilogramele in plus care sunt foarte inestetice.Imi pun mari sperante in produsul asta mai ales ca am vazut cu ochii mei ce efecte are.O sa va tin la curent cu modul in care merge tratamentul.
  •  
    • 34 mesaje
    21 Iun 2013, 16:10
    0 0
    Antoaneta multa bafta si la cat mai multe kilograme minus.Asteptam sa ne spui cate kilograme ai slabit.
  •  
    • 11 mesaje
    1 Iul 2013, 09:36
    0 0
    Fetelor eu iau Lipogold de aproape o luna si pana acum am slabit 8 kg,ma simt foarte bine.Pe langa asta si-au facut efectul si acidul hialuronic si colagenul,pielea mea arata mult mai bine.Eu una sunt foarte multumita de acest produs.
  •  
    • 12 mesaje
    2 Iul 2013, 09:54
    0 0
    Stiu ca pastilele de slabit in general iti dau o stare de rau,voi cum v-ati simtit dupa ce le-ati luat.Am o prietena care a luat niste pastile de slabit nici nu mai stiu cum se numec,si ce sa va zic s-a simtit foarte rau de la ele ,o luat cu lesin ,ii era greata de la ele.De atunci imi e cam frica de pastilele de slabit,insa se pare ca nu pot slabit altfel.Sport nu am efectiv timp sa fac si regim alimentar nu prea am cum sa tin,deoarece am un program haotic si mananc ce apuc si cand apuc.Astept parererile voastre legate de acest lucru.
  •  
    • 19 mesaje
    3 Iul 2013, 12:55
    0 0
    Am terminat tratamentul cu Lipogold si am slabit 10 kg cu el.Acum il mai iau ca sa ma mentin pentru ca nu prea as vrea sa ma ingras la loc.Olivia eu nu m-am simtit rau de la aceste pastile,din contra nu stiu cred ca mi-au reglat tranzitul ca ma simt mult mai bine.
  •  
    • 22 mesaje
    4 Iul 2013, 10:35
    0 0
    draga olivia,cred ca cel mai bine ar fi sa te convingi singura....poti gasi multe pareri pro si contra,insa nu se stie cum va reactiona organismul tau.e posibil sa slabesti...e posibil sa nu
  •  
    • 34 mesaje
    5 Iul 2013, 10:41
    0 0
    Feteler conteaza sa va simtiti bine in pielea voastra,indiferent de ce metada de a slabi folositi sau nu.
  •  
    • 12 mesaje
    8 Iul 2013, 14:32
    0 0
    geo e foarte greu sa slabesti,cele care reusesc sa slabeasca cu regim alimentar sunt niste eroine parerea mea.Cred ca tre sa ai o vointa de fier si resursele necesare.
  •  
    • 6 mesaje
    9 Iul 2013, 14:28
    0 0
    Eu de 6 luni tin regim alimentar ,bine nu pentru ca asa mi-am dorit ci pentru ca am avut ceva probleme de sanatate si medicul mi-a recomandat acest lucru.Am renuntat la prajeli,sare mananc destul de putin,nu beau sucuri.Am slabit pana acum 10 kg vreau sa va zic si ma simt foarte bine.Nu este greu sa tii un regim acum depinde de vointa fiecaruia.
  •  
    • 11 mesaje
    10 Iul 2013, 09:35
    0 0
    Fetelor eu am terminat tratament cu Lipogold si am reusit si dau pana la final 12 kg.Parca par mai tanara nu stiu cum sa va zic...ma simt mai tanara.
  •  
    • 34 mesaje
    12 Iul 2013, 16:10
    0 0
    Felicitari mirele pentru reusita ta,acum trebuie sa ai grije sa te si mentii asa,bafta!
  •  
    • 19 mesaje
    15 Iul 2013, 16:15
    0 0
    Geo ai perfecta dreptate e foarte greu sa te mentii,poate mai greu decat sa slabesti,acum depinde de vointa fiecaruia.Ca daca devii delasatoare dupa ce ai vazut ca ai slabit e cel mai probabil sa te ingrasi la loc.
  •  
    • 12 mesaje
    16 Iul 2013, 14:16
    1 0
    Am renuntat la teama si mi-am comandat si eu Lipogold,sper sa nu imi fie rau de la ele,daca imi va fi o sa renunt la tratament.Sper insa sa nu am probleme dinastea,mai ales ca nu am vazut sa se fi simtit cineva rau de la ele.