Pastile de slabit intradevar bune,

  •  
    • 47 mesaje
    17 Apr 2014, 10:24
    26 29

    Fetelor, trebuie sa va dezvalui ce am descoperit. Dupa ce m-am chinuit o groaza sa dau jos cateva kilograme in plus, mai ales ca vine vara, am dat de un produs minunat. Este vorba de Pagosten. L-am gasit pe site-ul http://www.ropharma-healthcare.ro  si mi-a schimbat modul de a trai. Practic  este produs cu ingrediente naturale, ce stimuleaza metabolismul, ajuta absorbtia calciului si reduce apetitul prin continutul de inulina. Aceasta substanta este o fibra solubila utila prin senzatia de satietate pe care o determina, fara a creste nivelul de zahar din sange sau a mari numarul de calorii. Ma simt mai bine ca niciodata, sunt plina de energie, reusesc sa mananc normal si cel mai important, nu mai iau masa in mijlocul noptii. Va spun, nu aveti ce pierde, mai ales ca este un produs natural. Il recomand cu mare drag!

  •  
    • 5 mesaje
    22 Apr 2014, 13:07
    21 15
    Fetelor, pastilele de slabit nu functioneaza pe termen lung. Daca gandim logic, ne ingrasam pentru ca organismul nostru nu este in stare de echilibru, pentru ca mancam prost si mai mult sau avem probleme de sanatate. Este normal sa actionam asupra cauzelor care au produs ingrasarea. Mai mult, este important sa ne si mentinem dupa e slabim. Daca am slabi si ne-am mentine cu pastile de slabit am fi toate slabe si frumoase. Secretul pentru scaderea in greutate nu este un secret caci il stim toate: alimentatie sanatoasa, sport si schimbare comportamentala. Este in firea umana sa dorim sa ne atingem obiectivele cat mai usor cu putinta, dar din pacate nu se poate fara un gram de efort si schimbare. Scrie un om care in naivitatea lui a incercat de-alugul timpului o lista considerabila de pastile de slabit.
  •  
    • 4 mesaje
    14 Mai 2014, 12:25
    11 7
    Am incercat si eu mai multe feluri de cafea verde dar nu prea am fost multumita de rezultat deci aveti grija de unde luati cafeaua ca nu toata da rezultate, eu am simtit diferenta doar de la cafeaua comandata de aici: https://www.facebook.com/CAFEAVERDE
    nici nu este asa scumpa ca pe alte situri dar cu care nu am avut rezultate. Spor la slabit fetelor!
  •  
    • 4 mesaje
    22 Mai 2014, 18:16
    13 20
    Eu am luat capsula de slabit o luna si in timpul asta am baut si cafea verde, capsula am luat din farmacie-100 ron, cafeaua verde am comandat la nr 0754921669, costa 60 ron -100 gr , rezultat 15 kg in o luna!!! Totusi atentie de unde cumparati atat pastilele cat si cafeaua verde, ambele se contrafac!
  •  
    • 1 mesaje
    11 Iun 2014, 21:36
    16 15
    palloma said:Buna, eu am folosit Regenon acum de 2 saptamani am terminat tratamentul si am slabit cu Regenon 17 kg. Ma simt bine nu am nici un fel de reactie adversa si analizele mia iesit bune. Despre aceste pastile puteti contacta adresa de mail sau mess relaticlienti@yahoo.com

     

  •  
    • 31 mesaje
    10 Iul 2014, 12:51
    17 5

    Buna fetelor,

    Si eu m-am luptat cu kilogramele in plus si colesterolul ridicat o perioada lunga de timp. Greutatea mea era mult peste medie si colesterolul meu ii ingrijora pe medici. De fapt, kilogramele in plus erau tocmai din cauza colesterolului si grasimilor din sange. Desi tineam dieta de vreun an si mai faceam si sport, nu prea se vedeau rezultatele, mai ales la colesterol si la nivelul de energie. Pana la urma m-am decis sa apelez la niste suplimente alimentare in speranta ca o sa-mi tina in frau colesterolul si glucidele din sange. Am incercat resveravit, un supliment alimentar care ajuta in problemele de colesterol si in curele de slabire. Am fost uimita de rezultat. Dupa cateva luni, am inceput sa observ imbunatatiri. Pe mine chiar m-au ajutat aceste suplimente, combinate desigur cu o alimentatie sanatoasa si sport. Va recomand! 

  •  
    • 1 mesaje
    17 Iul 2014, 15:06
    12 8
    Scaderea in greutate e o problema destul de des intalnita  in ultima vreme.  Exista pe internet o gramada de  metode care promit ca pot sa ajute la scaderea in greutate intr-un interval scurt de timp fara sa produca efecte secundare si fara sa creeze vreun fel de dependenta. Ideea e ca trebuie sa te documentezi foarte mult inainte de a incepe un tratament cu un anumit produs. Asa am facut eu. Am ales sa slabesc folosind suplimentul Acaiberry900 si am cautat foarte mult timp detalii despre el pe internet. Abia dupa ce m-am convins ca produsul e unul bun l-am cumparat. Ma bucur ca  l-am luat deoarece  produsul chiar nu mi-a inselat in nici un fel asteptarile!

  •  
    17 Iul 2014, 15:43
    7 3
    Intr-adevar, avand in vedere ca sunt atat de multe diete si medicamente pentru slabit, este foarte important sa ne document. Si eu m-am tot interesat de diverse cure de slabit si detoxifiere. Am inceput cu alimentatia, sa mananc mai multe fructe si legume, dar am vrut ceva cu actiune mai puternica. Verisoara mea mi-a recomandat Detox Activ produs de Herbagetica, dupa ce a urmat si ea o cura de genul asta. Eu am urmat o cura de 2 saptamani si am fost foarte multumita. Pe langa faptul ca m-am simtit mult mai energica, si pielea parca avea o stralucire, chiar am reusit sa slabesc si 2 kg. Un stil de viata echilibrat, cu o alimentatie corespunzatoare si un pic de miscare, este esential in lupta impotriva kg.
    Acest mesaj a fost editat de către Cristina_Stanescu: 17 Iul 2014, 15:48
  •  
    • 2 mesaje
    23 Iul 2014, 16:05
    12 9
    Eu iau Pagosten de 2 luni si mi se par destul de bune...cam dupa o luna asa, deja nu mai mananc asa des si nu mai am pofta aia de dulciuri  de la care nu ma puteam abtine...si cred ca din cauza asta, am si inceput sa slabesc...deocamdata sunt multumita daca e interesat cineva, eu le-am luat de pe siteul ropharma.
  •  
    • 46 mesaje
    23 Iul 2014, 20:52
    3 7
    'Eu iau Pagosten de 2 luni si mi se par destul de bune...cam dupa o luna asa, deja nu mai mananc asa des si nu mai am pofta aia de dulciuri de la care nu ma puteam abtine...si cred ca din cauza asta, am si inceput sa slabesc...deocamdata sunt multumita happy daca e interesat cineva, eu le-am luat de pe siteul ropharma.'
    Si ai sa iei toata viata pastile fiindca atunci cand le termini iti vine pofta de dulciuri ? mai bine ai manca doar dulciuri facute de tine acasa in care sa pui mai putin zahar
  •  
    • 1 mesaje
    30 Iul 2014, 16:12
    6 5
    Eu merg pe mana unui ingredient alcatuit din extract de cafea verde. Iau Green Coffee Plus de aproape 3 saptamani si au inceput deja sa apara primele rezultate. In cele 3 saptamani am slabit aproape 2 kg. Sincer mie mi se pare mult, dar probabil ca se poate slabi si mai mult. La urma urmei cel mai mult ma intereseaza ca acele kilograme pe care le-am slabit sa fie permanente si la sfarsit sa nu ma trezesc cu cine stie ce efect yoyo sau chestiuni de genu acesta!

  •  
    • 7959 mesaje
    6 Aug 2014, 19:40
    4 3
    Pastilele nu sunt bune. Am mai spus pe aici. Pana si pe ceaiurile de slabit scrie: insotite de dieta si miscare. Deci singure, pastilele sau ceaiurile nu au efectul promis.
  •  
    • 4346 mesaje
    7 Aug 2014, 03:26
    8 9
    iolandamitu said:Eu merg pe mana unui ingredient alcatuit din extract de cafea verde. Iau Green Coffee Plus de aproape 3 saptamani si au inceput deja sa apara primele rezultate. In cele 3 saptamani am slabit aproape 2 kg. Sincer mie mi se pare mult, dar probabil ca se poate slabi si mai mult. La urma urmei cel mai mult ma intereseaza ca acele kilograme pe care le-am slabit sa fie permanente si la sfarsit sa nu ma trezesc cu cine stie ce efect yoyo sau chestiuni de genu acesta!

     
    2 kg in 3 saptamani??? !!!!!!!!!!!! cred ca n ai pe ce da banii!! astea 2 kg le dadeai  jos  si daca plimbai catelu....in plus daca tu ai dat doar atata jos in aproape o luna,..nici nu vreau sa stiu cate pui la loc , cand ti se vor termina pastilele " minune" !! 

  •  
    • 7959 mesaje
    7 Aug 2014, 16:19
    8 2
    Michaela_ela said:

    Fetelor, trebuie sa va dezvalui ce am descoperit. Dupa ce m-am chinuit o groaza sa dau jos cateva kilograme in plus, mai ales ca vine vara, am dat de un produs minunat. Este vorba de Pagosten. L-am gasit pe site-ul http://www.ropharma-healthcare.ro  si mi-a schimbat modul de a trai. Practic  este produs cu ingrediente naturale, ce stimuleaza metabolismul, ajuta absorbtia calciului si reduce apetitul prin continutul de inulina. Aceasta substanta este o fibra solubila utila prin senzatia de satietate pe care o determina, fara a creste nivelul de zahar din sange sau a mari numarul de calorii. Ma simt mai bine ca niciodata, sunt plina de energie, reusesc sa mananc normal si cel mai important, nu mai iau masa in mijlocul noptii. Va spun, nu aveti ce pierde, mai ales ca este un produs natural. Il recomand cu mare drag!

     asa si cu cat le vinzi?

  •  
    • 7959 mesaje
    7 Aug 2014, 16:24
    5 3
    anda22-7 said:
    iolandamitu said:Eu merg pe mana unui ingredient alcatuit din extract de cafea verde. Iau Green Coffee Plus de aproape 3 saptamani si au inceput deja sa apara primele rezultate. In cele 3 saptamani am slabit aproape 2 kg. Sincer mie mi se pare mult, dar probabil ca se poate slabi si mai mult. La urma urmei cel mai mult ma intereseaza ca acele kilograme pe care le-am slabit sa fie permanente si la sfarsit sa nu ma trezesc cu cine stie ce efect yoyo sau chestiuni de genu acesta!

     
    2 kg in 3 saptamani??? !!!!!!!!!!!! cred ca n ai pe ce da banii!! astea 2 kg le dadeai  jos  si daca plimbai catelu....in plus daca tu ai dat doar atata jos in aproape o luna,..nici nu vreau sa stiu cate pui la loc , cand ti se vor termina pastilele " minune" !! 

     cu o dieta am dat 15 kg intr-o luna. Nu mai e eva ce a fost. La diete nu mai sunt fete serioase, toate vand pastile fraierelor. in loc sa tina o cura de slabire gratis, cumpara pilule magice.


    Acest mesaj a fost editat de către Deleted Member: 7 Aug 2014, 16:26
  •  
    • 1 mesaje
    7 Aug 2014, 19:04
    13 2
    Doresc sa cumpar si eu regenon pastile spuneti.mi si mie de unde si cum..am dat2 mailuri pe relaticlienti si degeaba aveti un nr ceva?
  •  
    • 3 mesaje
    8 Aug 2014, 21:20
    24 18
    Buna, fetelor! Eu am gasit o solutie simpla, magica si distractiva, am slabit sanatos, am dat 3 kg intr-o luna, si pe centimentri 37, adunat de peste tot. Am intalnit persoane care au slabit 15, 20 chiar 60 kg si se mentin super fain si cu ajutor si consultanta. Va pot da mai multe detalii pe privat! Va pup 
  •  
    • 4346 mesaje
    8 Aug 2014, 22:08
    32 5
    si halatul?...cat e halatul.....????
  •  
    • 3 mesaje
    13 Aug 2014, 14:52
    12 8
    buna,eu spre exemplu ma confrunt cu o pofta de mancare exagerata si pentru asta iau control appetit clinical.(www.controlappetit.r
  •  
    • 1 mesaje
    25 Aug 2014, 11:26
    7 9
    Acaiberry900 m-a ajutat sa mai dau jos din kilograme. Nu am slabit cat pusesera ei pe site ca trebe sa slabesti, dar e ok!