Pastile de slabit intradevar bune,

  •  
    • 1 mesaje
    23 Iun 2017, 00:19
    4 4
    Bunaa! As vrea sa stiu daca a folosit cineva pana acum pastilele de slabit ANOREX. Imi tot apar reclame pe facebook si spun ca sunt facute din ingrediente naturale si asa mai departe. As vrea sa stiu daca intr-adevar dau rezultate si daca dupa terminarea tratamentului se pun kilogramele inapoi sau se dubleaza sau asa mai departe. Va rog sa imi raspundeti cei in cunostiinta de cauza, chiar imi doresc sa aflu. Multumesc anticipat
    Acest mesaj a fost editat de către Sarah123: 27 Iun 2017, 13:25
  •  
    • 13 mesaje
    6 Iul 2017, 11:29
    1 3
    Buna,

    Nu am folosit niciodată produsul despre care scri dar am folosit produse pe care le-am achiziționat prin site-ul companiei din Polonia, Cashinpills. Au produse fantastice nu numai pentru slabire, dar să nu ne îndepărtăm de la subiect. Ditre produsele lor pentru slăbire am folosit: Raspberryketone700, AfricanMango900, Piperine Slim și Green Magma Forte, pe care îl folosesc în prezent. Primele 2 le-am cumpărat de pe site-urile: http://raspberryketone700.ro/, http://africanmango900.ro/ iar celelalte două le-am achiziționat de pe site-ul companiei Cashinpills.com. În 3 ani am slăbit aproape 25 de kilograme și poate aș fi slăbit mai mult dacă nu faptul că am probleme cu oasele și nu prea pot face sport ci numai plimbări, înnot și exerciții fizice foarte simple. Îți recomand sincer aceste produse. După un an de folosire m-a sunat cineva de la companie si mi-a propus să devin Afiliat la Programul lor și acum în afară de faptul că sunt mai suplă sunt și mai bogată. Informații despre acest program poți obține prin contact cu coordonatorul pe adresa skype: sprijin@cashinpills.com sau pe adresa e-mail: sprinin@cashinpills.com. Îți urez succes și crede-mă pe cuvînt că sunt super multumită de efectele acestor produse.









































































































































































































































































































































































































































































































































































































  •  
    • 1 mesaje
    7 Iul 2017, 23:18
    0 0
    Buna! oare mai exista cineva care foloseste produsele de slabit herbalife???sunt bune???
  •  
    • 28 mesaje
    25 Iul 2017, 00:14
    0 0
    Cel mai bun nutritionist din Bucuresti este la Spitalul Ponderas si se numeste Alice Dumitrache. Ce ci cu probleme serioase de greutate pot gasi la ea cel mai avizat sfat, mai ales ca Spitalul Ponderas este specializat in boli de nutritie si metabolice.
  •  
    • 28 mesaje
    25 Iul 2017, 00:15
    0 0
    Cel mai bun nutritionist din Bucuresti este la Spitalul Ponderas si se numeste Alice Dumitrache. Ce ci cu probleme serioase de greutate pot gasi la ea cel mai avizat sfat, mai ales ca Spitalul Ponderas este specializat in boli de nutritie si metabolice.
  •  
    • 28 mesaje
    25 Iul 2017, 00:16
    0 0
    Cel mai bun nutritionist din Bucuresti este la Spitalul Ponderas si se numeste Alice Dumitrache. Ce ci cu probleme serioase de greutate pot gasi la ea cel mai avizat sfat, mai ales ca Spitalul Ponderas este specializat in boli de nutritie si metabolice.
  •  
    • 28 mesaje
    25 Iul 2017, 00:18
    0 0
    Sorry, site-ul are un bug, cred ca din cauza reclamei. Nu am vrut sa postez decat o singura data
  •  
    • 5 mesaje
    28 Iul 2017, 16:25
    0 1
    Africanmango http://tinyurl.com/afrmango900ro
    Acest mesaj a fost editat de către Pevra: 28 Iul 2017, 16:30
  •  
    • 13 mesaje
    16 Aug 2017, 17:33
    0 0
    Din proprie experienta va spun, am luat pastile de slabit de la vreo 6 firme si niciuna nu m-a ajutat, ba mai mult am si pus cateva kilograme. Singurul lucru care te ajuta cu adevarat e miscarea, fitnessul. De cand am descoperit https://sport-mag.ro/, mi-am luat o roata de exercitii si ma distrez in fiecare zi cu ea acasa, cel putin 15 minute pe zi
  •  
    • 1 mesaje
    12 Oct 2017, 21:52
    0 0
    Monia10160 said:Buna,

    Nu am folosit niciodată produsul despre care scri dar am folosit produse pe care le-am achiziționat prin site-ul companiei din Polonia, Cashinpills. Au produse fantastice nu numai pentru slabire, dar să nu ne îndepărtăm de la subiect. Ditre produsele lor pentru slăbire am folosit: Raspberryketone700, AfricanMango900, Piperine Slim și Green Magma Forte, pe care îl folosesc în prezent. Primele 2 le-am cumpărat de pe site-urile: http://raspberryketone700.ro/, http://africanmango900.ro/ iar celelalte două le-am achiziționat de pe site-ul companiei Cashinpills.com. În 3 ani am slăbit aproape 25 de kilograme și poate aș fi slăbit mai mult dacă nu faptul că am probleme cu oasele și nu prea pot face sport ci numai plimbări, înnot și exerciții fizice foarte simple. Îți recomand sincer aceste produse. După un an de folosire m-a sunat cineva de la companie si mi-a propus să devin Afiliat la Programul lor și acum în afară de faptul că sunt mai suplă sunt și mai bogată. Informații despre acest program poți obține prin contact cu coordonatorul pe adresa skype: sprijin@cashinpills.com sau pe adresa e-mail: sprinin@cashinpills.com. Îți urez succes și crede-mă pe cuvînt că sunt super multumită de efectele acestor produse.









































































































































































































































































































































































































































































































































































































     

  •  
    • 3 mesaje
    1 Nov 2017, 15:40
    0 0
    tata said:Am deschis acest subiect pt a gasi intradevar persoane sincere care chiar au consumat suplimente de slabit si au avut efecte,stiu ca multe persoane zic ca's bune, numai ca sa+si vanda produsul,dar poate aici voi gasi persoane sincere in care dezvaluie produsul intradevar ce'l bun,
    Eu am 75 kg,credeti'ma ca nu mananc paine ,prajeli,dulciuri,dupa ora 7 seara nu mananc,in schimb am probleme cu coloana si nu prea pot sa fac sport,si tot nu reusesc sa slabesc de la alimentatie,imi doresc enorm sa mai dau jos din kg pt ca ma doare coloana de la greutate.Vreau intradevar sa consum un produs bun de slabit nu contrafacute care sa dau bani si sa nu fie rezultate,
    Astept raspunsurile voastre sincere,
    Va multumesc mult,

    tata, incearca Herbalia, am slabit cam 11kg in 2 luni si acum mi-e bine asa, in loc de 3 pastile iau doar una pe zi ca mi-e frica sa nu le pun la loc si e ok deocamdata, a trecut o luna si ma mentin. nici eu nu ma duc la sala si am grija sa nu mananc tarziu si chiar n-am pus nimic deocamdata .

    Multa sanatate !

  •  
    • 170 mesaje
    5 Dec 2017, 16:28
    0 0
    Eu am citit un articol despre un produs de slabit si mi-am comandat si eu pana la urma, acesta este articolul: http://www.sfaturisanatate.com/sa-slabim-natural-cu-slimfit
  •  
    • 7 mesaje
    4 Ian 2018, 09:24
    0 0
    Incerca cu Nopalin, este un produs care taie pofta de mancare.
    Este simplu , mananci mai putin deci slabesti.

    Citeste si prospect inainte de a-l comanda
    http://calivita.topnaturiste.ro/suplimente-pentru-digestie/nopalin-supliment-alimentar-pentru-metabolism
  •  
    • 1 mesaje
    8 Ian 2018, 22:28
    0 0
    Buna seara tuturor,
    Problema slabitului este un subiect foarte delicat, care afecteaza foarte multe persoane. Eu personal am fost norocoasa din acest punct de vedere pentru ca am un metabolism accelerat si consum foarte multe calorii nefacand niciun efort. Insa aproape zilnic, la acest centru de nutritie unde ma duc de 3-4 ori pe saptamana, ma intalnesc cu foarte multe persoane care doresc sa slabeasca si care de doi ani, de cand frecventez locul acesta, le vad rezultatele, energia, bucuria interioara si exterioara. Sincera sa fiu, nu am vazut nici una care sa nu fi avut rezultate cu acest mic dejun delicios, cu foarte putine calorii, super sanatos care include toti nutrientii de care corpul are nevoie. Adica in loc de mic dejunul clasic, acest shake super rapid de facut, se face cu lapte normal(dar nu prea este indicat laptele de vaca pentru ca hormonii de crestere din lapte sunt foarte periculosi) sau lapte de soia, de migdale, ce doreste fiecare sau apa. Acest shake exista cu mai multe arome, vanilie, ciocolata, zmeura, menta etc....cel mai bine ar fi sa renuntati la medicamente care fac mai mult rau decat bine si la alte produse care pretind ca va ajuta sa slabiti....plus ca fiecare are organismul si metabolismul diferit. Ce functioneaza la o persoana poate sa nu functioneze la alta, iar stresul este mare pentru ca rezultatele nu apar. Stiu pentru ca am auzit povestile colegilor mei de la centrul de nutritie, au incercat toate dietele posibile si tot felul de aparate pentru slabit, medicamente ‘naturale’ etc. Nu functioneaza. Metoda cea mai buna este un stil de viata sanatos fara infometare. Acest mic dejun, mi se pare incredibil, este formulat foarte bine de catre cei mai buni doctori din toata lumea, este super cercetat si face parte din categoria mancare. Asta este foarte important. Pe piata sunt multe shake-uri foarte proaste care contin tampenii, ingrediente de slaba calitate care vand minciuni.
    In doi ani am cercetat foarte bine problema, toate persoanele de toate varstele au incercat acest mic dejun, iar rezultate m-au uimit, pana si pe mine care nu ma confrunt cu aceasta problema, am colegi care au slabit foarte multe kg si au super energie. Si eu beau acest shake zilnic, chiar doua pe zi( pe langa mesele normale, deci eu nu inlocuiesc nicio masa, pentru ca nu vreau sa slabesc) Eu le iau ca si gustari intre mese. Depinde care este scopul, daca vrei sa slabesti inlocuiesti masa de dimineata , mananci normal la pranz si cina sau inlocuiesti masa de dimineata si seara si ai un pranz mai consistent. Oricum, ele sunt formulate sa ii dea corpului toti nutrientii de care are nevoie cu putine calorii si sunt delicioase. Ceea ce este foarte greu sa obtii cu mancare normala pentru ca daca vrei sa iei din mancare vitaminele, mineralele si proteinele pe care le contine shake-ul asta intr-o portie, ar trebui sa mananci kilograme multe de mancare. El are exact nutrieNtii necesari cu foarte putine calorii. Este ca si cum ai extrage din mancare nutrientii si lasi deoparte colesterolul, zaharul, toxinele. Este combinatia perfecta. Iti da energie si o stare de bine pe toata durata zilei. Daca vrei sa te mentii, le iei ca si gustari intre mese. Am avut si eu niste probleme ce/i drept, care s-au rezolvat, dar nu am intentionat sa le rezolv consumand shake-ul, pur si simplu mi-am dat seama ca dupa 2-3 luni nu ma mai durea deloc stomacul(avem niste dureri ca de gastrita). Si cand am realizat am fost foarte uimita, mi-am dat seama cat de sanatoase sunt shake-urile astea.
    Scuze ca m/am lungit cu povestea, eu nu vreau sa fac nicio reclama, insa sunt foarte empatica si stiu cat de mult conteaza sa ne simtim sanatosi, cu energie si sa ne simtim bine in pielea noastra. Va rog, daca vreti sa incercati varianta asta de mic dejun care este foarte sanatoasa, sa imi dati mesaj si discutam mai multe despre acest produs.
    O seara frumoasa,
    Larisa
  •  
    • 1 mesaje
    5 Apr 2018, 15:22
    0 0
    N-am folosit niciodata produse de slabit si nici n-am tinut dieta, mergand pe principiul ca sportul e sfant. Si asa e, insa m-am lasat amagita de produsele de la Herbageticav(slabeste cu 1 leu pe zi). Gandind ca nu e rau sa combin sportul cu pastile din ingrediente naturale, am scos banutii, am tinut dieta-minune si...supriza! Nici un gram, darmite un kilogram, doua, trei sa se fi clintit de pe mine. Mi-am exprimat parerea pe site-ul herbagetica, intr-un mod decent, insa comentariul n-a fost publicat. Acum incep sa ma intreb daca toate comentariile  (sunt doar pozitive, fara exceptie) sunt reale. Cred ca nu e nevoie sa mai spun ca e vb de marketing pur si de prostie pura, in cazul meu. Sportul e sfant, dupa cum spuneam. Cine poate tine o dieta, ok, bravo lui! Eu nu pot, asa ca prefer sa fac sport. 
    P.S. In timpul "curei-minune" am mers la sala de trei ori pe saptamana, minim, am mers pe jos zilnic, o ora, deci nu se pune problema sedentarismului. Cu mancarea nu am exagerat dar, dupa cum spunea, dieta nu am tinut.
  •  
    • 4 mesaje
    27 Apr 2018, 14:07
    0 0
    Sarah123 said:Bunaa! As vrea sa stiu daca a folosit cineva pana acum pastilele de slabit ANOREX. Imi tot apar reclame pe facebook si spun ca sunt facute din ingrediente naturale si asa mai departe. As vrea sa stiu daca intr-adevar dau rezultate si daca dupa terminarea tratamentului se pun kilogramele inapoi sau se dubleaza sau asa mai departe. Va rog sa imi raspundeti cei in cunostiinta de cauza, chiar imi doresc sa aflu. Multumesc anticipat

     

  •  
    • 4 mesaje
    27 Apr 2018, 14:09
    0 0
    Sarah123 said:Bunaa! As vrea sa stiu daca a folosit cineva pana acum pastilele de slabit ANOREX. Imi tot apar reclame pe facebook si spun ca sunt facute din ingrediente naturale si asa mai departe. As vrea sa stiu daca intr-adevar dau rezultate si daca dupa terminarea tratamentului se pun kilogramele inapoi sau se dubleaza sau asa mai departe. Va rog sa imi raspundeti cei in cunostiinta de cauza, chiar imi doresc sa aflu. Multumesc anticipat

     Buna,
    Le-am cumparat eu convinasa fiind ca vor functiona. Niciun rezultat. Aceste pastile numite Anorex nu reduc apetitul si nu m-au ajutat sa slabesc.

  •  
    • 4 mesaje
    27 Apr 2018, 14:17
    0 0
    Buna,
    Anorex Natural nu sunt bune, nu slabesti, nu reduc pofta de mancare.
  •  
    • 16 mesaje
    17 Mai 2018, 21:55
    0 0
    crisicutza said:
    Sarah123 said:Bunaa! As vrea sa stiu daca a folosit cineva pana acum pastilele de slabit ANOREX. Imi tot apar reclame pe facebook si spun ca sunt facute din ingrediente naturale si asa mai departe. As vrea sa stiu daca intr-adevar dau rezultate si daca dupa terminarea tratamentului se pun kilogramele inapoi sau se dubleaza sau asa mai departe. Va rog sa imi raspundeti cei in cunostiinta de cauza, chiar imi doresc sa aflu. Multumesc anticipat

     Buna,
    Le-am cumparat eu convinasa fiind ca vor functiona. Niciun rezultat. Aceste pastile numite Anorex nu reduc apetitul si nu m-au ajutat sa slabesc.

     Sunt foarte multe produse cu acelasi efect pe piata noastra. Mai nou se gasesc la tot pasul si chiar trebuie sa fii foarte atenta ce cumperi si de unde cumperi. Incearca ca data viitoare sa comanzi de la o firma seriosa care chiar isi doreste ca tu sa slabesti. Nimanui nu ii place un produs slab fara rezultate, nici macar producatorului, pentru ca se duce vorba si lumea nu mai cumpara. Sunt unele firme renumite in lume care produc pastile si capsule de slabit foarte eficiente, iar pe site-ul lor gasesti o multime de suplimente dietetice cu rezultate rapide. O astfel de firma serioasa te  va aborda cum ai intrat pe site ca sa te ajute sa faci alegerea potrivita. Scopul lor chiar e ca tu sa slabesti. Citeste aici despre unde poti gasii pastile de slabit intradevar bune cu efect rapid https://pastilaslabit.ro/


    Acest mesaj a fost editat de către Simonique41: 17 Mai 2018, 21:58
  •  
    • 8 mesaje
    8 Iul 2018, 11:56
    0 0
    Pastile de slabit - http://hespac.com/slimro.htm
    Am inceput sa iau Thermacuts acum 2 luni de zile, si am slabit deja 12 kilograme.
    Acest mesaj a fost editat de către dolite: 26 Sep 2018, 08:58