Pastile de slabit intradevar bune,

  •  
    • 292 mesaje
    18 Iun 2016, 20:03
    4 3
    d
    Acest mesaj a fost editat de către IMirelaeu: 18 Iun 2016, 20:05
  •  
    • 292 mesaje
    18 Iun 2016, 20:05
    5 1
    Cafeaua verde sau green coffee, atat eu cat si cateva prietene au reusit sa slabeasca cu acest supliment.
  •  
    • 5 mesaje
    24 Iun 2016, 19:33
    3 1
    Thermacuts http://www.fat-cure.com
  •  
    • 2 mesaje
    29 Iul 2016, 10:32
    5 0
    Fetelor, nu va suparati pe mine, dar bagati-va mintile in cap cu pastile.
    Ganditi-va asa: dupa ce nu mai iei pastilele ce se intampla? nu cumva pui la loc kilogramele? sau ce face, le iei toata viata?
    niste medicamente nu tin loc de vointa si ambitie.
  •  
    • 2 mesaje
    29 Iul 2016, 10:33
    3 0
    https://portaparatdentar.wordpress.com/2016/07/28/cand-vine-vorba-de-slabit-nu-exista-magie/
    are toata dreptatea din lume, oamenilor le sunt exploatate slabiciunile: comoditatea, lipsa de ambitie.
    Nu exista om slab si SANATOS care sa manance junk food, sa bea sucuri, sa nu faca miscare oricate borcane cu pastile ar lua.
    Altfel, vara frumoasa si luati decizii intelepte

    Acest mesaj a fost editat de către ideiroscate: 29 Iul 2016, 10:35
  •  
    • 2 mesaje
    29 Iul 2016, 15:41
    6 2
    Am început de două zile să iau Regenon, dacă doriți să vedeți ce și cum, urmăriți blogul meu: https://jurnaldegrasa.wordpress.com/ Mentionez că NU vând Regenon, și NU vă pot pune în legătură cu persoana care mi-a făcut mie rost.
  •  
    • 11 mesaje
    26 Aug 2016, 19:37
    7 0
    Eu am reusit sa slabesc cu Spiramax. sunt o pofticioasa si in sfarsit mi-a taiat nevoia de a rontai mereu ceva. Recomand. la mine a fost 6 kg intr-o luna 
  •  
    • 2 mesaje
    7 Sep 2016, 17:13
    1 0
    tata said:Am deschis acest subiect pt a gasi intradevar persoane sincere care chiar au consumat suplimente de slabit si au avut efecte,stiu ca multe persoane zic ca's bune, numai ca sa+si vanda produsul,dar poate aici voi gasi persoane sincere in care dezvaluie produsul intradevar ce'l bun,
    Eu am 75 kg,credeti'ma ca nu mananc paine ,prajeli,dulciuri,dupa ora 7 seara nu mananc,in schimb am probleme cu coloana si nu prea pot sa fac sport,si tot nu reusesc sa slabesc de la alimentatie,imi doresc enorm sa mai dau jos din kg pt ca ma doare coloana de la greutate.Vreau intradevar sa consum un produs bun de slabit nu contrafacute care sa dau bani si sa nu fie rezultate,
    Astept raspunsurile voastre sincere,
    Va multumesc mult,

     

  •  
    • 2 mesaje
    7 Sep 2016, 17:46
    3 6
    Hello, eu am slabit 15 kg cu ajutorul Sibutraminei. Am sa fiu sincera si am sa va marturisesc ca am incercat orice, dar absolut ORICE produs de slabit. La un moment dat o luasem razna, aveam 70 de kg (158cm) si nu reuseam sa slabesc cu nimic, eram dependenta de dulciuri si ma infometam ca apoi sa mananc tot ce prindeam in mana. Va suna cunoscut? Horror, nu-i asa? Imi facusem o obsesie si din a merge la sala, dar mergeam degeaba, daca imediat ce terminam, devoram o ciocolata sau o punga de chipsuri .
    Ce era si mai greu de suportat, era faptul ca o cunostinta de-a mea slabea intens si mereu imi dadea aceeasi replica "sala si regim"...ok, sala si regim, dar cum ajungi sa tii regim cand ai apetitul unui urs? Am aflat cum ajungi sa tii regim si sa iti domolesti apetitul in momentul in care i-a cazut din geanta de sala cutia de Sibu-15. Nu am apucat sa vorbesc cu ea si sa o intreb ce sunt, dar am cautat produsul imediat ce am ajuns in masina. Majoritatea recenziilor erau naspa, dar cum imi place sa traiesc pe principiul "pana nu vad, nu cred" am inceput sa caut de unde sa mi le comand. A doua problema cu care m-am confruntat, era faptul ca nimeni nu preda personal in Bucuresti, sau sa accepte sa verific coletul, iar dupa ce mi-am luat-o de cateva ori, platind si primind servetele sau mere, eu una nu mai comand nici o pereche de sosete fara sa verific coletul . Si din pagina in pagina, am dat de site-ul asta, pastileslabire.ro, care nu numai ca acceptau sa verifici coletul, dar iti trimeteau si banii inapoi daca nu erai multumit de produs. Suna prea bine ca sa fie adevarat, asa ca am sunat, mi-a raspuns un baiat super de treaba, mi-a garantat ca pot deschide coletul si asa am devenit clienta lor . Iar acum, dupa 10 saptamani, 9 fara un gram de ciocolata,cu o dieta super echilibrata (3 mese pe zi, 0 carb si cu 15 kg in minus, vreau sa le multumesc lor pt seriozitate si sa ajut pe oricine este in situatia in care am fost eu. Eu stiu cat este de greu si oribil sa te confrunti cu surplus de kg, depresie, stari de nervi si orice mai declanseaza o dieta si de asta sunt mai mult decat fericita sa ajut pe oricine are nevoie. Incercati, nu aveti chiar nimic de pierdut. Succes
  •  
    • 1 mesaje
    12 Oct 2016, 10:16
    1 3
    Buna, am inceput sa folosesc TePlant, un nou produs de slabit aparut pe piata de cam 1 luna. Produsul este alcatuiti din 4 tipuri de suplimente sub forma de capsula fiecare cu diferite roluri. Am fost sceptica la inceput cand am fost abordata dar m-au convins cei care au lansat conceptul tiinand cont ca iti ofera in pachetul de suplimente atasate si 2 brosuri alimentare, una sub forma unui ABC alimentar si alta sub forma unui Meniu Personalit pe sexe si varsta si 4 calendare saptamanale personalizate. Am slabit cam 5 kg intr-o luna (aveam 62 de kg si doresc sa ajung la 55)  fara sa ma infometez si am urmat programul lor de nutritiei astfel am economisit banii care ii dadeam la nutritionist. Am inteles de la ei ca vor lansa cam intr-o saptamana si antrenamente filmate si explicate pe facebook, asa ca am dat fallow la pagina TePlant. Va recomand sa intrati pe site si sa aflati mai multe detalii despre produs, chiar merita si este singurul produs care in aceelasi pachet se ocupa si de nutritie si sport. www.teplant.ro
  •  
    • 22 mesaje
    31 Oct 2016, 11:39
    1 1
    cumpar medicamente cu profil oncologic
      Cumpar :
    Sutent , Nexavar, Sprycel, Tarceva, Tasigna 200 mg, Velcade, Humira, Enbrel si Avonex.
    Cer si ofer seriozitate. Disponibilitate de deplasare.
    contact 0765222977
  •  
    • 11 mesaje
    6 Nov 2016, 22:13
    3 3
    Hello.
    Eu am incercat sa slabesc cu Garcinia slimm forte de la Verdex. Au tot mai multa reclama si am zis sa vad despre ce e vorba. Le-am luat in gluma, nici dieta nu prea am tinut... m-a convins doar din faptul ca sunt atestate la minister, macar is verificate. In fine, am dat 5 kile jos dintr-un flacon. Nu e rau.. daca mai tineam o dieta sau miscare, cred ca era si mai bine... deci, na...incercati, la mine a mers  
  •  
    • 3 mesaje
    1 Feb 2017, 09:10
    1 1
    LunguSimona said:Eu am slabit 15 kg din 12 Ianuarie cu dieta si cu suplimente date de o nutritionista de la Natur House. Sper sa mai dau jos inca 3 pana la Paste. Chiar ma simt bine !

     ne poti spune ce suplimente a prescris nutritionistul ? Multumesc

  •  
    • 2115 mesaje
    1 Feb 2017, 13:26
    2 0
    doar.eu1 said:
    LunguSimona said:Eu am slabit 15 kg din 12 Ianuarie cu dieta si cu suplimente date de o nutritionista de la Natur House. Sper sa mai dau jos inca 3 pana la Paste. Chiar ma simt bine !

     ne poti spune ce suplimente a prescris nutritionistul ? Multumesc

     Sup(u)liform, pe unde colcaie celulita, apa multa sa-ti hidratezi bine corpul si sa-ti iasa hamburgerul din creieri, lipsa shaorma si savarina si multa miscare, asta ca sa nu anchilozezi cu telecomanda sau cu mouse-ul in mana.

  •  
    • 1 mesaje
    3 Feb 2017, 13:36
    2 5
    a incercat cineva SlimSun? am tot vazut reclame pe internet si am vazut ca sunt de la SunWavePharma am cautat despre ei si sunt firma mare serioasa, in medicina alternativa va rog, daca at incercat, spuneti-mi va rog pareri despre el  
    multumesc 
  •  
    • 13 mesaje
    9 Mar 2017, 14:46
    1 2
    Buna Tuturor, 

    De abia astazi am putin de timp sa Va impartasesc istoria mea cu privire la pastilele de slabit. Acum ceva timp in urma am aflat ca am probleme destul de serioase din cauza celor "cateva" de fapt cateva zeci de kilograme suplimentare. Medicii mi-au spus ca nu vor putea sa ma opereze pana ce nu slabesc cel putin 20 de kilograme. Ok, dar in cat timp? - i-am intrebat dupa ca a trecut primul moment de soc. In maximum 7 - 8 luni. Poftim? - aproape ca am lesinat auzind acest termen atat de scurt. In acest timp ma pot ingrasa fara probleme cu 20 de kilograme, dar sa slabesc....... ESTE IMPOSIBIL!!! mai ales ca din cauza problemelor de sanatate nu pot face exercitii fizice. Si asa am iesit din cabinetul medical fara chef de viata si lupta. M-am intors acasa si primele zile le-am petrecut in pat cu ochii unflati de plans. Cam dupa 3 zile a venit la mine una din colegele mele si din vorba in vorba mi-a spus ca ea cunoaste pe cineva care a reusit sa slabeasca foarte mult foarte repede, fara exces de exercitii fizice si diete draconice. Mi-a spus denumirea produselor si m-am hotarat sa incerc, mai ales dupa ce am citit ca acestea sunt foarte bine testate inainte de a ajunge pe piata. Lista pe care mi-a dat-o Irina este lunga: GREEN COFFE PLUS, GOJIBERRY500, DIETBOOSTER,  TRIAPIDIX300, GARCINIA SLM, HELLO SLIM, AFRICAN MANGO900, ACAIBERRY900, THERMACUTS, ULTRA SLIM si produsul cel mai nou al acestei companii si care este dupa parerea mea, cel mai eficient: RASPBERRYKETONE700. Acesta este cel pe care eu l-am folosit si sunt super multumita de efectele pe care le-am obtinut.  Acest produs il puteti comanda de pe site-ul: http://raspberryketone700.ro. Urez succes celor care vor folosi aceste produse. Sunt sigura ca Va vor ajuta sa slabiti in mod sanatos. SUCCES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  •  
    • 5 mesaje
    10 Mar 2017, 12:20
    4 0
    Buna fetelor, am folosit o perioada Regenon dar am ajuns la concluzia ca sunt prea daunatoare (pentru corpul meu cel putin). De doua luni folosesc Zen Bodi, un complex de shake-uri si pastile facute din plante, fructe si seminte. Sunt foarte multumita de ele, am reusit sa ajung la 60 kg de la 72kg in doar doua luni
    Daca doriti sa le testati recomand http://bellacosmetic.ro/magazin/, comanda vine chiar a doua zi
  •  
    • 292 mesaje
    11 Mar 2017, 16:11
    1 0
    Citesc opinii si informatii despre niste noi plasturi, (eu am slabic cu capsule, iar de plasturi tot am auzit din partea firmei de la care am cumparat niste capsule green cofee). Multe informatii pozitive, despre care se poate citi mai multe pe internet. Produsul se numeste Catch Me Patch Me si sunt niste plasturi, din cele citite naturali.
  •  
    • 1 mesaje
    15 Mai 2017, 15:49
    6 1

    Eu am incercat mule pastille de slabit dar nu le-am suportat pt ca toate mi-au creat aceeasi stare de agitate, nervozitate, insomnie, pt ca toate sunt pe baza de plante ca: guarana, garcinia cambogia, ceai verde, cafea verde sau altele. Recent am descoperit faina de konjac care dupa parerea mea est cel mai sanatos produs de a slabi si de a detoxifiere a organismului. Faina de konjac sta la baza multor pastille de slabit, dar eu nu mai vreu pastile, asa ca folosesc aceasta faina care se gaseste in supermarketuri si e ieftina. O amestec cu apa, ceai, iaurt, suc fructe, supa, sosuri si cu orice aliment doresc. O mananc inainte sau dupa masa sau in loc de masa. Faina de konjac se umfla in stomac si da senzatia de satietate, asa ca mananc mai putine alimente. Am slabit fara sa tin nicio dieta, dar mai important e ca mi-a scazut colesterolul, trigliceridele si glicemia, s-a reglat trazitul intestinal. Aceasta faina de konjac absoarbe grasimile din stomac inainte ca ele sa treaca in sange, taie pofta de mancare si mai ales de dulce.

  •  
    • 53 mesaje
    30 Mai 2017, 11:20
    1 4
    Incercati cunnimasaj
    Acest mesaj a fost editat de către eugensol: 30 Mai 2017, 11:21