La tranta cu odorizantele

  •  
    • 4419 mesaje
    3 Mar 2013, 02:51
    0 0
  •  
    • 1 mesaje
    11 Mai 2013, 19:06
    1 0
    buna seara va recomand odorizantele profesionale de la columbia fresh
     NOU IN ROMANIA! ODORIZANTE PROFESIONALE .OFERIM IN BUCURESTI TESTARE GRATUITA A SISTEMULUI DE PARFUMARE AMBIENTALA. PENTRU RELATII PUTETI SUNA LA TEL.076.3200.512 / 072.8378.363.
    http://www.facebook.com/pages/Columbia-Fresh-Romania/243646572439637
  •  
    • 2 mesaje
    17 Mai 2013, 13:15
    0 0
    Buna, fetelor!
    Am intrat sa va ofer informatii cu privire la produsele Lampe Berger.

    Ele sunt niste produse frantuzesti, aparute in anii 1880. Pentru a aborda o preocupare majora a spitalelor din acea vreme, Maurice Berger a inventat sistemul de difuzie prin cataliza. Aceasta tehnologie revolutionara care purifica aerul in camere inchise, s-a aplicat de curand pentru uz privat, astfel dand nastere la compania LAMPE BERGER.
     Cu timpul, ele au fost popularizate de catre Picasso(le colectiona), iar impreuna cu marii epocii au reusit sa faca trecerea de la un scop pur functional la producerea in serie(astfel ajungand in casele fiecarui nobil).
    Aceste lampi au 3 roluri: de purificare a aerului, de dezinfectare si il parfumeaza delicat.
    Gama de arome este la fel de mare ca imaginatia noastra. O colectie de 40 parfumuri clasificate in 8 familie, pentru a satisface dorintele tuturor: de la miros de liliac, Cedru de Liban, Mosc, Ambra, Ploaie de Vara, Iarba proaspat taiata, Orhidee, pana la mirosul gradinilor din Riviera Franceza. Esentele contin alcool izopropilic, apa osmozata si parfumuri naturale sau sintetice. 


    Lampile sunt foarte folositoare persoanelor care gatesc, fumeaza sau au un miros neplacut in casa, deoarece purifica aerul si fac ca orice miros neplacut sa dipara in primele 15 minute de folosire. Ele functioneaza pe baza de cataliza.

    Pentru mai multe informatii va astept in noul magazin Lampe Berger Baneasa Shopping City sa incercati noile arome sau pe pagina noastra oficiala de facebook, de unde puteti achizitiona si produsele: http://www.facebook.com/lampeberger.ro  

    Pentru mai multe informatii sau nelamuriri, imi puteti trimite un mesaj privat.


    Acest mesaj a fost editat de către anda.turcan: 17 Mai 2013, 13:16
  •  
    • 5144 mesaje
    22 Iun 2013, 22:13
    0 0
    scump, dom'le, scump... dincolo era mai ieftin de berger vorbesc...
    va mai parfumati casele?
    deja sunt clienta fidela a site-ului descoperit. sunt seriosi. calitatea parfumului e aceeasi ca a celor de la mobexpert, doar ca au o gama mai larga de produse si o idee mai ieftine.
    la difuzoare nu prea e termen de comparatie, din cauza ca difera pretul in functie de design-ul sticlei, dar reperul e la rezerva, pt ca parfumul in sine e la aceeasi calitate, indiferent de ambalajul in care vine. la mobexpert 250 ml costa 88 lei, iar la millefiori de romania e 59.
    regino, tocmai am aplicat o comanda de rezerve cu white musk a aparut si la ei aroma.
    Acest mesaj a fost editat de către basilio: 22 Iun 2013, 22:15
  •  
    • 6798 mesaje
    22 Iun 2013, 22:16
    0 0
    am luat si white musk, apoi am luat si vanilla& wood.
    a doua e incomparabil mai misto decat prima (dupa gusturile mele innebunite dupa esente lemnoase).
    curand ma duc in italia si-mi iau de la sursa, dar pana acum mobexpertu' a fost baza. 
  •  
    • 6798 mesaje
    22 Iun 2013, 22:21
    1 0
    apropos de parfumat casele.
    am incercat ieri prima data coccolino jasmine & black gardenia, am bagat 3 ture de rufe si le-am intins pe uscator intr-unul din dormitoare, ala gol.
    "pute" toata casa, e atat de puternic si de misto mirosul incat mi-a acoperit fara probleme parfumul de casa de la millefiori.
     
  •  
    • 5144 mesaje
    22 Iun 2013, 22:32
    0 0
    eu am purple orchid & blueberries din aceeasi gama. mai bagam si-o fructa, sa nu-l efeminez detot pe barbat-miu
    poate ne vei spune si noua, dupa ce iti vei lua millefiori direct de la sursa, daca observi diferente. nah, povestea cu produsele pt piata de est...
  •  
    • 14418 mesaje
    23 Iun 2013, 00:12
    1 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 6798 mesaje
    23 Iun 2013, 00:19
    0 0
    din ce oras, regina, si la ce pret? ala de-l au ei afisat pe site-ul official?
  •  
    • 14418 mesaje
    23 Iun 2013, 00:24
    0 0
    Mesaj şters de administrator
    Acest mesaj a fost editat de către Deleted Member: 23 Iun 2013, 00:26
  •  
    • 14418 mesaje
    23 Iun 2013, 00:32
    1 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 5144 mesaje
    23 Iun 2013, 00:41
    0 0
    http://www.millefiorimilano.ro/
    preturile coincid cu cele de pe site-ul italian. banuiesc ca avand un contract direct de importator si distribuitor le iese profitul din vreun comision ceva, nu din "capacul" pus la vanzarea produselor, cum probabil se intampla la mobexpert.
    eu acum ma folosesc de recipientele de sticla initiale si doar le umplu cu parfum si mai schimb betele, dar nu mereu. unde am avut parfum din aceeasi gama sau indentic (cat sa nu fac vreo combinatie nereusita de mirosuri ), nu am schimbat betele. merg ok 2-3 reincarcari, poate si mai mult, dar nu am testat eu.
    la masina, la fel... am luat prima data cu suport cu tot (e 39 lei momentan, oferta), iar acum iau rezerve (2 seturi cu 25 lei ). mai merge asa, nu?
    Acest mesaj a fost editat de către basilio: 23 Iun 2013, 00:51
  •  
    • 14418 mesaje
    23 Iun 2013, 19:52
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 1 mesaje
    6 Mar 2014, 12:02
    0 0
    bertha_ said:Lampa Berger nu am incercat, am cautat acum pe net si am vazut ca are un fitil pe care trebuie sa-l aprinzi. 
    Cred ca urmatoarea incercare va fi sticluta cu betisoare.
    O sa imi iau de la Mobexpert daca au ceva cu esenta lemnoasa.
    Cele care ati incercat betisoarele, persista mirosul? Il simti si daca esti acasa de cateva ore? 

     Buna, 

    Eu am incercat, dar nu persista. Am fost dezamagita de toate sisteme de odorizare cu betisoare, chestii la care dai foc ca sa miroasa sau chestii care se fasaie.
    Eu sunt acum super incantata de un sistem de odorizare cu doua rezerve care sunt ventilate permanent (nu se aude nimic) si un sistem de odorizare mai eficient. E un aparat dublu ca dimensiune fara de ambipur, se numeste ambielectric, are o rezerva de 100 ml lichida si functioneaza pe principiul candelei, se baga aparatul in priza si fitilul rezervei se incalzeste si aroma se degaja la 360 de grade. Super eficient, il gasesti pe net si pe odorizantdecamera.ro.

    Te pup si iti urez succes. 

  •  
    • 1 mesaje
    29 Iun 2014, 14:10
    2 1
    Incercati odorizantele profesionale de la Columbia Fresh.Pe langa faptul ca nu "pufaie",nu fac zgomot, mentin aroma constanta si omogena si sunt singurele odorizante ce nu contin alcool.Le puteti gasi pe  www.columbiafresh.ro
  •  
    • 1 mesaje
    5 Sep 2018, 15:33
    0 0
    Recomand sistemele de odorizare Columbia Fresh.
    Sunt pe bază de uleiuri naturale, fără alcool, deci nu irită căile respiratorii. Au capacitate de parfumare omogenă de până la 150 mp și pot fi folosite 24h/zi, timp de 30 de zile.

    www.columbiafresh.ro
    Acest mesaj a fost editat de către coolbits: 5 Sep 2018, 15:34