dr fodor lucian cluj

  •  
    • 193 mesaje
    6 Feb 2013, 16:31
    7 16
    a fost cineva la el?...ma bate gandul sa-mi fac o rinoplastie la dansul am inteles ca e 2000 de euro ceea ce mi se pare foarte scump dar in afara de el si clinica artis nu prea am auzit doctori  foarte buni  ...daca v-ati operat careva la dansul sau atzi avut prieteni care s-au operat impartasiti-mi va rog si mie din parerile voastre.va multumesc
  •  
    • 14 mesaje
    6 Mar 2013, 20:27
    15 5
    Buna! Eu m-am operat la nasuc. Sfatul meu este sa alegi cu atentie medicul pentru ca este foarte important. Rezultatul depinde si de fiecare pacient in parte, dar mai ales de calitatea medicului care face operatia. Daca vrei o recomandare recomandare, eu am fost la doamna doctor Adina Alberts si sunt foarte multumita, iar doamna doctor a fost o draguta! E din Bucuresti si se adauga costul drumului... dar pentru unele lucruri merita. Mai bine mai cheltuiesti putin si nu sunt probleme, iese asa cum iti doresti si nu doare. Daca vrei poti suna la clinica sau intreba pe forumul clinicii si sigur raspunde. Vezi ce sfat da. Uite, poate ajuta http://bit.ly/WuYmI6
  •  
    • 1 mesaje
    15 Mar 2014, 07:00
    808 12
    Intrebai daca il stie cineva sau a avut vreo experienza cu doctorul Fodor Lucian.Da,am avut eu.Nu-l recomand nimanui.In urma operatiei am cicatrice ,una urata si visibila care poate fi inlaturata,probabil,nici nu stiu daca mai poate fi inlaturata,doar cu o eventuala operatie.Dupa doar 2 luni incepusera sa reapara  riduri pt care ma dusesem la el,iar dupa un an arat ca si cum ar trebui sa fac o operatie estetica.....si asta pt o multime de bani,nu gratis.e politicos pana iti ia banii....daca a gresit si vrei sa-i arati,zice ca nu este dispus sa mai "colaboreze" cu tine.Dar cand tu ii platesti un sac de bani,nu faci "o colaborare cu el",il platesti,si inca bine sa faca ceva.Familia lui traieste in lux.bine pentru ca noi il platim sa faca ceva,nu pt ca ......colaboram cu el
    Acest mesaj a fost editat de către camener: 15 Mar 2014, 07:08
  •  
    • 1 mesaje
    5 Apr 2014, 15:11
    811 4
    Salut! 

    Subscriu la spusele userului camener. F dragut inainte de operatie. Doar ca operatia mea de rinoplastie la Dr. Fodor Lucian e departe de ce mi-as fi dorit. Desi nu mi-a facut operatia gratis, cand i-am spus ca nu sunt multumita a incercat sa o dea in proverbe si nu si-a asumat nici o vina. Nici vorba sa ii pese cand i-am spus ca acum trebuie sa mai trec o data prin aceeasi recuperare greoaie pentru ca el nu a fost in stare sa corecteza un nas fara mari defecte sau probleme cum il aveam eu. Am vazut rezultate admirabile la alte persoane care aveau probleme serioase, la mine nici nu se vad imbunatatiri. Din contra chiar.
  •  
    • 1 mesaje
    5 Mar 2015, 09:49
    28 772
    Eu m-am operat la acest doctor extraordinar, ff profesional: Lucian Fodor. Sunt operata din 14 septembrie 2014: rinoseptoplastie secundara... operatie dificila. Nu stiu ce inseamna operatie nereusita pt. tine, la ce te referi cand spui ca rezultatul a fost departe de cel asteptat? Eu personal sunt asa de multumita de rezultat incat nu am cuvinte de-a spune ceea ce simt. Bucurie si liniste sufleteasca… Nasul meu a fost mare, cu cocoasa, foarte deviat. Dupa o saptamana cand mi-a dat atela jos am exaltat de bucurie. M-am simtit fericita: era si este exact ce imi doresc. Si atentia lui e extraordinara. Vorbesc constant prin mail despre evolutia mea si-i trimit poze.
  •  
    • 1 mesaje
    24 Nov 2015, 09:45
    39 2
    Buna ,
    Am vrut sa te intreb la ce pret a fost a doua rinoplastie la Dr. Lucian Fodor ? mie una pretul pe care l-a cerut a fost foarte mare si eram curioasa sa vad si alte pareri si daca se negocieaza ? .Multumesc frumos
  •  
    • 1 mesaje
    2 Ian 2018, 12:19
    798 11
    Nu il recomand nimanui pe domnul doctor Lucian Fodor!! In urma operatiei am ramas cu cicatrici, iar camd am fost sa i le arat a vb foarte urat si mi-a spus sa merg la dermatolog sa-mi fac laser, insa partea cea mai rea este ca la nici un an de la operatie arat la fel ca inainte. Am dat o gramada de bani pt nimic. Cu SINCERITATE va spun sa nu mergeti la el, nu merita sa aruncati banii pe nimic
  •  
    • 1 mesaje
    28 Ian 2018, 23:17
    34 14
    Imi poate spune cine s -a operat de rinoseptoplastie la dr.Lucian Fodor si care este rezultatul?unul satisfacator? E dureroasa operatia? Cum este dupa?
  •  
    • 2 mesaje
    26 Dec 2018, 21:54
    793 4
    Si eu pot spune ca am avut o experienta neplacuta cu acest medic desi am ales sa fac o rinoplastie la el in urma unor comentarii pozitive ale unor paciente si in lipsa de alte variante/alti medici. Regret si acum alegerea facuta. Este cum au relatat si cateva paciente de ale sale mai sus... Nu si recunoaste vina... Totul a fost ok pana in momentul in care i s a spus ca ceva nu este ok. Nasul meu arata mai bine decat inainte de operatie doar pt ca este mai mic insa acum este un nas fff asimemetric...cu cicatrici..O nara este mai sus decat cealalta si asta f vizibil cu ochiul liber... Ce mai.. necesita o alta operatie. Am facut operatia in 2012..am vazut mai nou un nas operat de el si anume al Alinei Ceusan (blogerita) si vreau sa spun ca arata perfect,ea sustinand ca a suferit doar o singura interventie Probabil a fost noroc la ea sau nu mi dau seama deoarece nu consider ca nasul ei arata mai bine decat al meu inainte de operatie ci din contra al ei parea unul cu mai multe defecte.
    Acest mesaj a fost editat de către Lusifer: 26 Dec 2018, 22:00
  •  
    • 2 mesaje
    26 Dec 2018, 22:01
    785 9
    Si eu pot spune ca am avut o experienta neplacuta cu acest medic desi am ales sa fac o rinoplastie la el in urma unor comentarii pozitive ale unor paciente si in lipsa de alte variante/alti medici. Regret si acum alegerea facuta. Este cum au relatat si cateva paciente de ale sale mai sus... Nu si recunoaste vina... Totul a fost ok pana in momentul in care i s a spus ca ceva nu este ok. Nasul meu arata mai bine decat inainte de operatie doar pt ca este mai mic insa acum este un nas fff asimemetric...cu cicatrici.. Care necesita o alta operatie. Am facut operatia in 2012..am vazut mai nou un nas operat de el si anume al Alinei Ceusan (blogerita) si vreau sa spun ca arata perfect,ea sustinand ca a suferit doar o singura interventie
  •  
    • 6 mesaje
    18 Feb 2021, 22:22
    780 0
    mistik007 said:a fost cineva la el?...ma bate gandul sa-mi fac o rinoplastie la dansul am inteles ca e 2000 de euro ceea ce mi se pare foarte scump dar in afara de el si clinica artis nu prea am auzit doctori  foarte buni  ...daca v-ati operat careva la dansul sau atzi avut prieteni care s-au operat impartasiti-mi va rog si mie din parerile voastre.va multumesc

      da eu am fost
    mare greseala
    incompetent arogant
    estetica ce-i aia? nas mic asimetric cicatrici grosolane proportii ce-i aia
    sa pregatesti operatia  .. ce-i aia
    control  ce-i aia
    365 zile de recuperare ..sau mai mult  ce-i aia
     la recomandarile postoperatorii pe care le-a dat masaj si asteapta, puteam sa masez nasul regulat 365 zile si sunt sigura ca arata mai bine fara operatia `estetica` la fodor cluj- un macelar

  •  
    • 6 mesaje
    18 Feb 2021, 23:06
    779 0
    camener said:Intrebai daca il stie cineva sau a avut vreo experienza cu doctorul Fodor Lucian.Da,am avut eu.Nu-l recomand nimanui.In urma operatiei am cicatrice ,una urata si visibila care poate fi inlaturata,probabil,nici nu stiu daca mai poate fi inlaturata,doar cu o eventuala operatie.Dupa doar 2 luni incepusera sa reapara  riduri pt care ma dusesem la el,iar dupa un an arat ca si cum ar trebui sa fac o operatie estetica.....si asta pt o multime de bani,nu gratis.e politicos pana iti ia banii....daca a gresit si vrei sa-i arati,zice ca nu este dispus sa mai "colaboreze" cu tine.Dar cand tu ii platesti un sac de bani,nu faci "o colaborare cu el",il platesti,si inca bine sa faca ceva.Familia lui traieste in lux.bine pentru ca noi il platim sa faca ceva,nu pt ca ......colaboram cu el

     

  •  
    • 6 mesaje
    18 Feb 2021, 23:07
    781 0
    camener said:Intrebai daca il stie cineva sau a avut vreo experienza cu doctorul Fodor Lucian.Da,am avut eu.Nu-l recomand nimanui.In urma operatiei am cicatrice ,una urata si visibila care poate fi inlaturata,probabil,nici nu stiu daca mai poate fi inlaturata,doar cu o eventuala operatie.Dupa doar 2 luni incepusera sa reapara  riduri pt care ma dusesem la el,iar dupa un an arat ca si cum ar trebui sa fac o operatie estetica.....si asta pt o multime de bani,nu gratis.e politicos pana iti ia banii....daca a gresit si vrei sa-i arati,zice ca nu este dispus sa mai "colaboreze" cu tine.Dar cand tu ii platesti un sac de bani,nu faci "o colaborare cu el",il platesti,si inca bine sa faca ceva.Familia lui traieste in lux.bine pentru ca noi il platim sa faca ceva,nu pt ca ......colaboram cu el

     dupa 6 ani  pot spune e tot incompetent, dar mai nesimtit si mai arogant
    Fodor Cluj rinoplastie= nas mic asimetrie si cicatrici grosolane

  •  
    • 6 mesaje
    18 Feb 2021, 23:17
    778 1
    redemiar said:Salut! 

    Subscriu la spusele userului camener. F dragut inainte de operatie. Doar ca operatia mea de rinoplastie la Dr. Fodor Lucian e departe de ce mi-as fi dorit. Desi nu mi-a facut operatia gratis, cand i-am spus ca nu sunt multumita a incercat sa o dea in proverbe si nu si-a asumat nici o vina. Nici vorba sa ii pese cand i-am spus ca acum trebuie sa mai trec o data prin aceeasi recuperare greoaie pentru ca el nu a fost in stare sa corecteza un nas fara mari defecte sau probleme cum il aveam eu. Am vazut rezultate admirabile la alte persoane care aveau probleme serioase, la mine nici nu se vad imbunatatiri. Din contra chiar.

     daca poate de ce nu?
    omu vine la  2  de la jobu la stat si opereaza pe banda rulanta
    competenta? inconstienta? imbecilitate?
    parerea mea : incompetent si arogant nu face diferenta intre necesitatea unei operatii estetice primare si una secundara
    lacom de ce sa operezi 1 pe zi dupa jobul de la stat? si bine? mai bine banda rulanta pacientul sa-si asume , cine te-a pus sa mergi la un star , de ce nu ai cautat un medic?
    sa faci nasuri mici fara sa tii cont de proportii inseamna din start grefe, complicatii multiple si vindecare greoaie si indelungata pe care tot tu pacient ti le asumi, pe fodor l-ai pierdut dupa ora din sala aleluia!
    noi avem toate informatiile astea si totusi mergem la el
    legislatia romana  permite medicilor sa lucreze in acest fel
    ce facem noi?
    confirm rinoplastie secundara necesara dupa rinoplastie primara la fodor cluj,
    nu exista control, nu exista recomandari, nu exista responsabilitate
    te mutileaza pe banii si pe timpul  tau


  •  
    • 6 mesaje
    18 Feb 2021, 23:18
    771 2
    melinas said:Eu m-am operat la acest doctor extraordinar, ff profesional: Lucian Fodor. Sunt operata din 14 septembrie 2014: rinoseptoplastie secundara... operatie dificila. Nu stiu ce inseamna operatie nereusita pt. tine, la ce te referi cand spui ca rezultatul a fost departe de cel asteptat? Eu personal sunt asa de multumita de rezultat incat nu am cuvinte de-a spune ceea ce simt. Bucurie si liniste sufleteasca… Nasul meu a fost mare, cu cocoasa, foarte deviat. Dupa o saptamana cand mi-a dat atela jos am exaltat de bucurie. M-am simtit fericita: era si este exact ce imi doresc. Si atentia lui e extraordinara. Vorbesc constant prin mail despre evolutia mea si-i trimit poze.

      dupa rezultaul meu nu te cred  sau poate a lasat pe altcineva sa ma opereze ? tu ce zici? opereaza singur  toata ziua buna ziua?

  •  
    • 6 mesaje
    18 Feb 2021, 23:22
    769 0
    Alexxxxxxxxxx said:Nu il recomand nimanui pe domnul doctor Lucian Fodor!! In urma operatiei am ramas cu cicatrici, iar camd am fost sa i le arat a vb foarte urat si mi-a spus sa merg la dermatolog sa-mi fac laser, insa partea cea mai rea este ca la nici un an de la operatie arat la fel ca inainte. Am dat o gramada de bani pt nimic. Cu SINCERITATE va spun sa nu mergeti la el, nu merita sa aruncati banii pe nimic

      confirm nu are idee ce insemana estetica si ca operatia nu se termina cu sutura
    nu numai ca pierdem bani dar avem nevoie de alta operatie sau alte operatii cu sansa mai mica de reusita pentru ca dr fodor lucian se culca pe lauri in loc sa pregateasca operatia si sa opereze atat cat e necesar nu pacient pe ora , dupa cele 5 ore la jobul la stat
    pentru partea de privat aloca timp mai mult , cantitate fara calitate

  •  
    • 1 mesaje
    15 Mar 2021, 22:50
    767 0
    Experienta mea cu acest medic a fost una foarte dezamagitoare, desi am platit foarte multi bani pentru operatie. Rezultatul este un dezastru total, am probleme de respiratie in urma operatiei de rinoplastie iar de estetica nici nu poate fi vorba, am o bucata de cartilaj iesita in relief. Acest medic, cu o aroganta iesita din comun nu vrea sub nici o forma sa isi asume vreo vina si insista ca totul este perfect, desi este departe de a fi asa. Daca nu esti multumita de rezultat te grabeste sa pleci din biroul lui, pentru ca mai are si alte paciente de vazut si nu are timp de pierdut. Mi s-a parut destul de grabit si nu a ascultat deloc ceea ce mi-am dorit sa imi faca ,ba dimpotriva a facut altceva, ce a vrut el,  iar rezultatul a fost unul horror. Acum trebuie sa caut un alt doctor care sa repare greseala facuta de el. Nu il recomand sub nici o forma. Aveti foarte mare grija ce medic alegeti pentru rinoplastie pentru a nu repeta greseala mea.
  •  
    • 2 mesaje
    6 Mai 2021, 13:40
    35 0
    Teo87 said:Imi poate spune cine s -a operat de rinoseptoplastie la dr.Lucian Fodor si care este rezultatul?unul satisfacator? E dureroasa operatia? Cum este dupa?

     

  •  
    • 2 mesaje
    6 Mai 2021, 13:51
    741 1
    Buna! Eu m am operat la dr. Fodor Lucian in Noiembrie 2019. A trecut un an și jumătate și tot aștept și sper ca nasul meu sa capete cât de cât o forma decenta! Ceea ce nu se va întâmpla! Nu îl recomand!!!!!OPERATIA M A COSTAT 3800€, pentru banii aceia ma așteptăm sa fiu mulțumită in procent de măcar 80%. Mi au rămas gâlme pe nas, nările sunt diforme, una mai ridicată și mai ovala decât cealaltă, de faptul ca îmi curge in mod continuu un lichid dintr o nara nu mai spun. Am o forma de V întors spre vârful nasului, care e foarte proeminentă și care deformează tot aspectul nasului. mi a zis ca se poate corecta doar cu acid hialuronic. Adică am plătit 4000€ cu tot cu analize, ca sa merg anual sa mai plătesc 200€ minim pentru acid nu? In momentul in care i am spus doleanțele, nu și a asumat absolut nimic!ba chiar m a repezit și nu a încercat măcar sa se justifice. A zis doar ca așa s a vindecat și ca in viziunea lui, nasul nu are nici o Problema. In ziua in care m a operat, au mai fost cu mine in salonul de recuperare 3 persoane. Operația a durat in jur de 30 minute. După jobul de la stat, mai face bani pe banda rulantă cu 3-4 operații intr o zi!!!! Asta nu poate fi normal! Văd operații făcute de el, niște năsucuri absolut perfecte. Pe mine parca m a operat cu picioarele. Sau m a operat vreun stagiar. Trebuie sa învețe și ei cumva nu?
  •  
    • 2 mesaje
    2 Oct 2022, 04:21
    3 0
    Andreeeee11111 said:
    Teo87 said:Imi poate spune cine s -a operat de rinoseptoplastie la dr.Lucian Fodor si care este rezultatul?unul satisfacator? E dureroasa operatia? Cum este dupa?