tzoale :)

  •  
    • 97 mesaje
    21 Oct 2015, 21:32
    0 0
    roseblue, da, dres mat. Am vazut cateva fotografii si de pe covorul rosu cu dres si pantof negru deci nu cred ca ar fi o mare tragedie.
  •  
    • 386 mesaje
    21 Oct 2015, 21:33
    0 0
    La clasicii " culoarea piciorului" merg pantofii negri. Eventual posetuta sa fie fucsia sau rosie. Eu ador fucsia asta. Oricum poseta nu se mai asorteaza cu pantofii, adica nu-i obligatoriu.
  •  
    • 7469 mesaje
    21 Oct 2015, 21:33
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 97 mesaje
    21 Oct 2015, 21:41
    0 0
    Multumesc pentru rapiditate!
  •  
    • 4582 mesaje
    22 Oct 2015, 02:48
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 7967 mesaje
    22 Oct 2015, 07:48
    0 0
    Pasarea-Spin said:Ciorap negru si pantof negru niciodata! De ce nu incerci un pantof fucsia inchis spre rosu?

    Ea vrea sa puna in valoare rochia, nu pantofii. 

  •  
    • 1 mesaje
    12 Apr 2016, 15:45
    0 0
    AmeliEva said:Regina, iiana e destul de scump, dar are si chestii deosebite.
    Acum, eu ti-am dat linkul numai pt a-ti forma o idee despre cum poti purta ia.
    Nu am cumparat nici eu de la ei, dar cine stie?

    Hainele de gravide sunt greu de gasit, dar stiu multe mamici care nu au cumparat numai din magazinele speciale.
    E frumoasa o burtica de gravida, nu trebuie "ingropata" dar nici sa fie prea la vedere.

    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Am comandat eu de pe iiana.ro si tin sa va impartasesc din experienta mea.
    Nu stiu cum sunt iile facute de ei, dar restul confectiilor lasa de dorit in ceea ce priveste calitatea. Sunt executate neingrijit, marimile nu se respecta, au unele defecte de executie, materialul nu este ca cel decris pe site. 
    Mi-am cumparat pana la urma, dupa doua incercari, o fusta si o bluza. Fuata a trebut s-o schimb si sa cumpar cu un numar mai mare, pentru ca era mica si materialul nu avea 20% elastan ci 5%.
    Prima bluza pe care am luat-o era lucrata execrabil: stramba la mansete, descusuta si plina de ate. 
    A doua bluza (cea cu care am schimbat-o pe prima) are volane closate care aveau cozi. Am pastrat-o (pentru ca imi placea modelul), dar am indreptat-o eu.
    Am incercat sa pun recenzii pe site, dar bineinteles ca nu mi-au fost publicate.
    Site-ul este facut destul de neprofesionist, cu informatii incorecte si incomplete. De asemenea, nu se poate plati cu cardul. Nu stiu cum se lauda ca livreaza in strainatate avand in vedere neajunsurile pe care tocmai le-am descris.
    Eu a destula experienta cu cumparatul online, si experienta cu acest site mi-a lasat un gust amar.