ghicit in carti....

  •  
    • 16 mesaje
    6 Nov 2012, 18:43
    2 0
    fetelor...am postat un subiect nou si nu am primit nici un raspuns...va rog ajutati-ma...cine stie o doamna din iasi care stie sa ghiceasca f f bine...sunt intr-un impas mare...si va rog cele care nu sunteti deacord cu asta nu mai aruncati cu pietre......fiecare are dreptul la o parere...un ajutor...un sfat....nupostam aici doar de dragul de a posta...fiecare dintre noi are cite o problema..cine nu a fost curios macar odata sa afle ce se va intimpla....mai ales cand esti intr-un impas...VA MULTUMESC MULT POOOPICEI SI HELP ME:*
  •  
    • 39 mesaje
    6 Nov 2012, 22:11
    4 3
    Dar mergi la COSTICA la vladiceni, iasi.Ghiceste fffffffffffffff bine in aura, eu am fost de doua ori la el si s-a adeverit tot ce mi-a zis.eu chiar nu inteleg de ce nu vrei sa mergi la vladiceni.La costica merg si pesoane din toata tara.
  •  
    • 6 mesaje
    7 Nov 2012, 11:37
    0 0
    Bostanica, daca tot ai fost la el ne poti spune cum il putem gasi? mai exact o adresa, un nr.telefon?
  •  
    • 39 mesaje
    7 Nov 2012, 11:55
    0 0
    La telefon nu raspunde deloc mai ales cand are clienti.Maxi-taxi la ora 7.30 din fata de la Mc D onald dimineata pana in sat la Vladiceni. Dupa statia de la Manastirea Vladiceni la urmatoarea cobori si intrebi pa cineva de Costica se vede casa lui din statie.Costa 10 ron si obligatoriu te duci cu 10 lumanari pe care ti le da inapoi.Sa fii foarte atenta la ce vb costica ptr ca vb ffffffff repede de preferat sa iti notezi intrebarile tale pe hartie.
  •  
    • 8217 mesaje
    7 Nov 2012, 20:54
    0 0
    bostanica said:La telefon nu raspunde deloc mai ales cand are clienti.Maxi-taxi la ora 7.30 din fata de la Mc D onald dimineata pana in sat la Vladiceni. Dupa statia de la Manastirea Vladiceni la urmatoarea cobori si intrebi pa cineva de Costica se vede casa lui din statie.Costa 10 ron si obligatoriu te duci cu 10 lumanari pe care ti le da inapoi.Sa fii foarte atenta la ce vb costica ptr ca vb ffffffff repede de preferat sa iti notezi intrebarile tale pe hartie.

     

     

     

    cea mai tare descriere.

  •  
    • 47 mesaje
    9 Iul 2014, 13:51
    2 0

    Sfatul meu este sa nu apelati prea des la aceeasi persoana. Chiar daca nu va imprieteniti, si sunteti numai clienta fidela, exista riscul foarte mare sa afle mai multe lucruri, sa ajunga clientele sa se cunoasca intre ele ( ca, uneori, o recomanzi pe respectiva altor amice) si ghicitoarea sa stie de fapt foarte multe, fara a ghici propriu-zis.


    Acest mesaj a fost editat de către Liaciocarlia: 24 Iul 2014, 00:46
  •  
    • 1 mesaje
    31 Ian 2017, 15:58
    1 0
    Mai stie cineva de nea Costica vreo ceva?
    Mai practica asa ceva?

    As vrea sa merg si eu, poate mergem impreuna,daca sunt doritori...

    Discutam aici sau pe pm
  •  
    • 3765 mesaje
    31 Ian 2017, 16:56
    0 0
    dinica23 said:Mai stie cineva de nea Costica vreo ceva?
    Mai practica asa ceva?

    As vrea sa merg si eu, poate mergem impreuna,daca sunt doritori...

    Discutam aici sau pe pm

     

    vrei sa-ti citeasca aura? da' cica trebuie sa fi in pielea goala cand ti-o citeste.

  •  
    • 11 mesaje
    5 Feb 2017, 07:36
    0 0

    Eu am fost la tipa asta mihaela si am un singur cuvant de zis - e EXTRAORDINARA. E o femeie educata si foarte credincioasa, se roaga mult si tine posturi. Mie pur si simplu mi-a schimbat viata, din cel putin 2 motive: m-a facut sa fiu mai credincioasa, sa nu uit niciodata ca numai Dumnezeu ne poate ajuta și in al doilea rand am reusit sa inteleg in sfarsit cum e cu clarviziunile celor care le au (ca nu is toti la fel si ca e o linie foarte fina intre ce pot ei sa vada si deciziile pe care le luam noi, acum sau mai tarziu). Da, pur si simplu e extraordinara, si ca om si cu harul pe care il are.

      Va dati seama ca stie ce vorbeste chiar si din cele cateva minute pe care le vorbiti cu ea la telefon. O gasiti la kmhaela@yahoo.com sau 0751199971  
  •  
    • 41 mesaje
    3 Dec 2018, 04:13
    0 1
    Ghicesc in carti de tarot , Ghicit in carti , normale si cafea. Doamna Elena (Românca), inzestrata cu har, clarviziune, capacitati si perceptii extrasenzoriale, Fac previziuni , ghicesc in tarot , in carti normale si cafea, etc+..100 Lei consultatia; Bucuresti tel. O72O792463