Reclama: A murit adminul!

  •  
    • 8217 mesaje
    27 Oct 2012, 12:04
    1 0
    dragilor, cum blochez reclamele? nu am gasit povestea explicata pas cu pas, ma blochez pe mine asa :))

    cat despre admin, asa prostie nu am mai vazut... ma uitam ca nu se oboseste sa raspunda, nu nimic...

    deci? ma ajutati sa scap de reclame?
  •  
    • 1798 mesaje
    27 Oct 2012, 19:35
    0 0
    R.I.P saracu'! Si io care credeam ca se lucreaza intens sa rezolve mai repede erorile de pe ieva.
    Acest mesaj a fost editat de către Tresor1: 27 Oct 2012, 19:40
  •  
    • 363 mesaje
    14 Ian 2014, 16:48
    0 1
    Ce se intimpla cu adminul de nu sesizeaza notificarile venite din partea "deleted member "? Am 37,la acelasi subiect .Daca nu poate face nimic atunci sa se lase de administrarea forumului astuia !
  •  
    • Moderator
    • 37 mesaje
    15 Ian 2014, 12:45
    0 0
    Adminul nu poate sa vada mesajele sau notificarile dvs personale.
  •  
    • 363 mesaje
    15 Ian 2014, 23:30
    0 2
    Dar poate sa vada ca cineva a luat-o pe carari,de exemplu "Melancolica "la subiectul initiat chiar de ea "Il vreau doar pentru mine "?A dat dislike tuturor celor care nu i-au impartasit parerea .
  •  
    • 5609 mesaje
    16 Ian 2014, 07:32
    2 1
    dorothy33 said:Dar poate sa vada ca cineva a luat-o pe carari,de exemplu "Melancolica "la subiectul initiat chiar de ea "Il vreau doar pentru mine "?  A dat dislike tuturor celor care nu i-au impartasit parerea .

     
    Pai da-i si tu "dislike" si sunteti chit!
    Ori ignor-o!
    Ori nu-i mai raspunde la topicul initiat de ea, ca nu te obliga nimeni!

    Dorothy, parca ai 2 ani si te duci cu para la mama.
    Maturizeaza-te fata, ca nu crapa nimeni din asta.
    Avem dreptul sa postam ce vrem in masura bunului simt, si avem dreptul sa ne placa sau sa nu ne placa cate un raspuns sau comentariu.


     

  •  
    • 298 mesaje
    27 Ian 2014, 15:28
    0 6
    dorothy33 said:Dar poate sa vada ca cineva a luat-o pe carari,de exemplu "Melancolica "la subiectul initiat chiar de ea "Il vreau doar pentru mine "?A dat dislike tuturor celor care nu i-au impartasit parerea .

     
    Ietete ce te "ingrijoreaza" pe tine! D-aia nu mai poti tu sa dormi linistita, de ce se intampla la topicul meu?! E bine ca totusi il aduci in discutie si-mi faci reclama pe forum.

    Bine zis, Maricon, parca ar avea 2 ani la cat de copilaroasa e
     

  •  
    • 1 mesaje
    19 Dec 2014, 04:38
    1 1
    Poza lui Maricon apartine de fapt lui Katie Holmes!!!

     

     


    Acest mesaj a fost editat de către denyece: 19 Dec 2014, 04:40
  •  
    • 5609 mesaje
    19 Dec 2014, 10:39
    3 0
    denyece said:
    Poza lui Maricon apartine de fapt lui Katie Holmes!!!

     

     

     Binenteles ca este poza lui Katie Holmes!

    99% din forumisti  folosesc pozele artistilor, animalutelor preferate, a peisajelor sau obiectelor care le plac.
    Esti sfatuit in "Termenii si Conditiile"  site-ului EVA, sa nu-ti pui pozele sau informatiile personale pe site. Daca o faci, este pe propria-ti raspundere!

  •  
    • 4 mesaje
    10 Apr 2015, 15:57
    0 1
    In data de 04.04 am deschis un topic la rubrica Tehnologie si, bineinteles, nu il mai gasesc, desi nu am incalcat regulamentul. As putea primi un link catre postarea mea referitoare la aspiratorul Philips, pe care il recomandam femeilor, daca se poate, altfel nu inteleg care mai este rostul rubricii respective, daca nu putem vorbi despre asta sau care mai este rostul deschiderii unui cont pe acest forum?! Multumesc! Cu stima!
  •  
    • 5609 mesaje
    13 Apr 2015, 02:16
    0 0
    cxena said:In data de 04.04 am deschis un topic la rubrica Tehnologie si, bineinteles, nu il mai gasesc, desi nu am incalcat regulamentul. As putea primi un link catre postarea mea referitoare la aspiratorul Philips, pe care il recomandam femeilor, daca se poate, altfel nu inteleg care mai este rostul rubricii respective, daca nu putem vorbi despre asta sau care mai este rostul deschiderii unui cont pe acest forum?! Multumesc! Cu stima!

     
    De fapt ai incalcat regulamentul forumului, publicand reclama mascata la sectiune nepotrivita.
    Topicul tau trebuia publicat doar la sectiunea de Mica Publicitate, de aceea Admin-ul le-a sters!
     

  •  
    • 8 mesaje
    19 Iul 2020, 15:33
    0 0
    E bine ca totusi il aduci in discutie si-mi faci reclama pe forum.