Barbatii turci

  •  
    • 9 mesaje
    27 Oct 2012, 09:48
    3 10
    Buna dragelor,

    Are careva dintre voi experienta (proprie sau din auzite) cu vreun turc? Am intalnit recent in oras la mine un cetatean al acestei tari. Am iesit de cateva ori la un suc, el vorbeste romaneste si la prima vedere este un om minunat. Insa imi este cumva frica sa ma implic mai mult, nu vreau sa sufar.
    Si mi-a mai facut si Google o "surpriza" cu un articol de genul: http://www.movi.4botosani.ro/de-ce-unele-romance-prefera-turcii

    Daca stiti cazuri concrete, fericite sau nu, spuneti-mi va rog si mie. Sunt foarte curioasa sa aflu cum sunt ei defapt.

    Week-end minunat, pupici!
  •  
    • 13597 mesaje
    27 Oct 2012, 10:00
    2 6
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 7743 mesaje
    27 Oct 2012, 10:15
    5 4
    ingryd said:Buna dragelor,

    Are careva dintre voi experienta (proprie sau din auzite) cu vreun turc? Am intalnit recent in oras la mine un cetatean al acestei tari. Am iesit de cateva ori la un suc, el vorbeste romaneste si la prima vedere este un om minunat. Insa imi este cumva frica sa ma implic mai mult, nu vreau sa sufar.
    Si mi-a mai facut si Google o "surpriza" cu un articol de genul: http://www.movi.4botosani.ro/de-ce-unele-romance-prefera-turcii

    Daca stiti cazuri concrete, fericite sau nu, spuneti-mi va rog si mie. Sunt foarte curioasa sa aflu cum sunt ei defapt.

    Week-end minunat, pupici!

     

    maica, da tu taman un turc iti gasisi?
    un domn turc iti face curte?
    acu sute de ani otraveau fantanile cand veneau turcii si ardeau recoltele...acu...va-ncanta turcii.
    of,of!
     nici rahatu turcesc nu e tot bun si nu o duc toti pe roze cum spun.
    unde l-ai gasit de fapt, pe net?
    sunt ca lipitorile, se agata , se baga i seama, greu mai scapi de ei, nu-mi plac neam. 
    au o mentalitate ascunsa, au o religie, + ca sunt mincinosi, zic eu.
    cine are cap pricepe, cine nu sufera... cazuri fericite nu stiu.

  •  
    • 5609 mesaje
    27 Oct 2012, 10:17
    6 1
    Turcii sunt barbati obisnuiti , la fel ca si romanii si alte natii. Cei musulmani au o autoritate mai puternica asupra femei si o tin sub control, ca sa nu spun papuc, adica femeia trebuie sa faca ceea ce i se spune atat in casa cat si in societate.
    Am intalnit si fanatici care nu suportau ca femeia sa li se uite in ochi pentru ca-i sfidau, si le cereau s aibe privirea plecata....apoi sa poaret faine care sa le acopere ca sa nu atraga privirirle altor barbatii.
    Altii in schimb eram mai destupati la minte si erau indragostiti de romancele noastre, destul de sumar imbracate...nu stiu daca era gata sa le ia acasa, dar erau clar interesati sa fie cu ele in noaptea respetiva, dispusi sa arunce bani buni pe distrctii si cadouri doar sa fie cu fetele acelea frumoase.
    Ma rog, i-am privit pe la distanta pe toata perioada calatoriei noastre prin Turcia...cu multi ani in urma si nu as putea spune ca-s mai buni sau mai rai ca romanii nostrii.  

    Daca ai intalnit unul care ti-a propus prietenie esti libera sa decizi ce vrei, dar este bine sa spui lucurilor pe nume sa nu te trezesti ca esti dusa acolo doar pt placeri carnale si atat. 
  •  
    • 1302 mesaje
    27 Oct 2012, 12:04
    22 8
    si turcii sunt oameni si oameni...
    intre un musulman care te adora si un oltean (si nu doar oltean) care-ti trage cate o sfanta de bataie cre(s)tina ori de cate ori te fardezi, ce-ai alege?...
    )
    Acest mesaj a fost editat de către penicylin: 27 Oct 2012, 12:14
  •  
    • 8217 mesaje
    27 Oct 2012, 22:19
    3 2
    Eva_33 said:Da, am lucrat la turci. Stiu cum sunt. Sunt isterici, infideli, pentru ca unul din turci o insela pe nevasta-sa la greu, nu cu mine, desigur, ca nu imi placea de el, dar cu panarame, sunt misogini, zgarciti, nebuni si extrem de penali. Fac ilegalitati si spalare de bani, trafic de tot felul de chestii. Violenti. Mai bine stai deoparte. Stii cum spun englezii: seen one, seen all``

     

    pai toti, sau doar unul isi inseala nevasta?

     

    ca si eu stiu romani care  fac de-astea

  •  
    • 1069 mesaje
    27 Oct 2012, 22:34
    7 1
    _Eva said:

     

    maica, da tu taman un turc iti gasisi?
    un domn turc iti face curte?
    acu sute de ani otraveau fantanile cand veneau turcii si ardeau recoltele...acu...va-ncanta turcii.
    of,of!
     nici rahatu turcesc nu e tot bun si nu o duc toti pe roze cum spun.
    unde l-ai gasit de fapt, pe net?
    sunt ca lipitorile, se agata , se baga i seama, greu mai scapi de ei, nu-mi plac neam. 
    au o mentalitate ascunsa, au o religie, + ca sunt mincinosi, zic eu.
    cine are cap pricepe, cine nu sufera... cazuri fericite nu stiu.

     

    Aferim, _Eva!

     

    On: Întreabă-i pe Sfinţii Brâncoveni şi pe clucerul Ianache.

  •  
    • 1302 mesaje
    27 Oct 2012, 23:00
    7 2
    asta e o prostie mare...
    unde dai, si unde crapa, cand habar n-ai de nimic.
    hai sa-i intrebam si pe evrei despre nemti...

    Acest mesaj a fost editat de către penicylin: 27 Oct 2012, 23:01
  •  
    • 1302 mesaje
    27 Oct 2012, 23:12
    1 3
    AmeliEva said:
    Eva_33 said:Da, am lucrat la turci. Stiu cum sunt. Sunt isterici, infideli, pentru ca unul din turci o insela pe nevasta-sa la greu, nu cu mine, desigur, ca nu imi placea de el, dar cu panarame, sunt misogini, zgarciti, nebuni si extrem de penali. Fac ilegalitati si spalare de bani, trafic de tot felul de chestii. Violenti. Mai bine stai deoparte. Stii cum spun englezii: seen one, seen all``

     

    pai toti, sau doar unul isi inseala nevasta?

     

    ca si eu stiu romani care  fac de-astea

     

    LOL... ce tare e si anatema asta..."daca unul e asa, toti sunt ca el"

    )

     nu stiu de ce, imi imaginez vulpea strigand ca-s acri strugurii...

     

    eu chiar credeam ca ea despre oareshce romani vorbeste... ii descrisese destul de fidel. (desigur, nu cu ea, ca persoanele de fatza intotdeauna se exclud.)

     

    )


    Acest mesaj a fost editat de către penicylin: 27 Oct 2012, 23:22
  •  
    • 1069 mesaje
    27 Oct 2012, 23:21
    6 0
    penicylin said:asta e o prostie mare...
    unde dai, si unde crapa, cand habar n-ai de nimic.
    hai sa-i intrebam si pe evrei despre nemti...

     

    Unora le place să stea cu ţeapa-n cur, ce să-i faci? Stai, tataie, doar stai pe buca matale.

  •  
    • 1302 mesaje
    27 Oct 2012, 23:23
    1 4
    pofta buna, mireleasco...
    hai pa...
    ))
  •  
    • 1069 mesaje
    27 Oct 2012, 23:40
    5 3
    penicylin said:pofta buna, mireleasco...
    hai pa...
    ))

     

    Fiecare cu căcatu' lui, mucegaiule! Tu-l lingi pe ăl turcesc. Bagă!

  •  
    • 1302 mesaje
    27 Oct 2012, 23:45
    1 3
    ))
    ce tare esti!...
    nu uita sa te stergi pe la gura, cand termini...
  •  
    • 1069 mesaje
    27 Oct 2012, 23:48
    4 3
    penicylin said:))
    ce tare esti!...
    nu uita sa te stergi pe la gura, cand termini...

     

    Şterge-ţi mata buzele că or fi muncit mult, săracele, prin mesageriile private. Şleorp o fesă, şleorp alta!

  •  
    • 1302 mesaje
    27 Oct 2012, 23:49
    1 4
    aham...
    ai trecut direct la desert, zaharisito...
    hai pah...
    )))
  •  
    • 1069 mesaje
    28 Oct 2012, 00:14
    3 1
    penicylin said:aham...
    ai trecut direct la desert, zaharisito...
    hai pah...
    )))

     

    Mintemică, somn bun! "Hai, pa"-ul ăsta ţine de vreo oră.

  •  
    • 1302 mesaje
    28 Oct 2012, 00:22
    1 2
    bine,
    fii tu aia isteatza si doamna...
    ca pana acum n-ai aratat...
    )
    Acest mesaj a fost editat de către penicylin: 28 Oct 2012, 00:23
  •  
    • 1069 mesaje
    28 Oct 2012, 00:32
    4 1
    penicylin said:bine,
    fii tu aia isteatza si doamna...
    ca pana acum n-ai aratat...
    )

     

     

    Transmite-i salutări Athaliei, te rog! A doua mână pe dreapta. Că tot veni vorba de doamnele de pe creieru' nostru.

  •  
    • 1302 mesaje
    28 Oct 2012, 00:36
    1 3
    zau?...)

    n-ar strica sa-ti speli unele pete...
    daca tot le ai si nu scapi de ele...
    )


  •  
    • 1069 mesaje
    28 Oct 2012, 00:39
    8 4
    penicylin said:zau?...)

    n-ar strica sa-ti speli unele pete...
    daca tot le ai si nu scapi de ele...
    )


     

    Frate, câte postări or fi? Ia numără-le şi observă-ţi simptomele schizoide oglindite-n scriere prin emoticoane. Scoţi limba, râzi ca apucata (eşti muiere oricâte penisuri ai pretinde că ai), înjuri cu papila între dinţi, îţi arăţi gingiile, eşti un adevărat tablou clinic, păcat că eva.ro n-are şi webcam.