Filme si seriale....

  •  
    • 1615 mesaje
    10 Mai 2016, 21:18
    0 0
    stiti cumva cand apare sezonul 5 din vikingii?
  •  
    • 1615 mesaje
    10 Mai 2016, 23:09
    0 0
    samooooooo.... vreau filme!!!!!!!
  •  
    • 1615 mesaje
    10 Mai 2016, 23:40
    0 0
    IMI ESTE DOR DE CAFENEA! VREAU SA REVINA FEMEILE AICI!

    https://www.youtube.com/watch?v=lu3eSNi__4w
  •  
    • 1 mesaje
    21 Dec 2018, 22:40
    0 0
    Mara77 said:si am si eu o curiozitate... de ce va place mentalistul?

    eu unu ca nu-l inghit pe actorul principal si nici pe ea

    nu are nicio justificare pentru cum citeste ei oamenii ca un zeu (spre deosebire de lie to me, unde o mai dadeau si pe explicatii) si plus ca aia doi se mai si cupleaza ca-n filme

     
     Voi chiar nu intelegeti nu? adica lie to me si mentalistul practic se bazeaza pe aceeasi teorie studierea fetei actorul nu are treaba aici! de exemplu mie actorul ala englez care umbla ca un cioban si se apropie la 10 cm de fata dupa care roteste capul stanga dreapta si micsoreaza ochii sincer mi se pare mai rau ca mentalistul! si mai era unul tot aici care spune "actorul sta si se uita la ceilalti si spune nu stiu ce" ma rog ati auzit vreodata de psihologul ala folosit de politie care face cam ce face Jane in mentalistul? adica sta se uita studiaza exact ca Jane si la final spune ce concluzi a tras? inainte sa criticati aiurea mai bine vati informa cat de putin! plus parerea mea ordinea corecta de a le vedea este lie to me unde iti arata dupa cum spunea tot cineva intrun com aici exemple le inveti le tii minte cat de cat si dupa poti face un pic de analiza la mentalist sa vedeti daca e similar pentru ca sunt niste faze aici ca si in mentalist care sunt identice si au acelasi raspuns rusinea! dar asa este hai sa nu ne uitam ca simon baker nu e nu tom cruise! scuze nu vreau sa fiu rau dar sunt multe fimle si seriale in care nu miau placut toti actorii dar asta nu inseamna ca din cauza lor nu pot sa vad adevarata piesa de arta care e tocmai soul ..nu actorul ! si da sunt de acord ca in mentalist peste unle chestii trebuia explicatii ..dar asta este fiecare producator cu viziunea lui! parerea mea atat lie to me cat si mentalistul trebuie vazute! cum am spus in lie to me te invata in mentalist aplici pentru ca nu sunt detalli e mai avansat nu?