cununii legate

•  
    • 61 mesaje
    26 Iul 2012, 00:03
    0 1
    Am auzit despre asa-zisele cununii legate si ma tem sa nu am asa ceva pentru ca
    de prea multa vreme imi doresc sa imi gasesc pe cineva si nu intalnesc persoana
    potrivita...este ca si cum as cauta in zadar.
    Intrebarea mea este:exista cu adevarat aceste cununii legate? Si daca da,ce se poate face pentru dezlegarea lor?
    Poti face singura descantece ptr dezlegarea cununiilor? 

<!-- / message -->
  •  
    • 2768 mesaje
    26 Iul 2012, 10:28
    2 0
    crysttal_2007 said:Am auzit despre asa-zisele cununii legate si ma tem sa nu am asa ceva pentru ca
    Intrebarea mea este:exista cu adevarat aceste cununii legate? Si daca da,ce se poate face pentru dezlegarea lor?

<!-- / message -->

Acu nus ce sa zic dar parerea mea ar fi urmatoarea.Lasa descantecele si vb din auzite,cauta sa socializezi cu persoane de varsta ta ,cu aceleasi interese....Nu-ti mai bate capul cu minuni,facaturi,legaturi.......Esti tanara si in viata ceea ce va fi al tau ti-e pus deoparte,important e sa cauti...si sa nu te legi/deslegi cu lucruri care iti consuma energiile si ...nu-s in puterea ta

•  
    svi
    • 553 mesaje
    27 Iul 2012, 02:17
    0 0

Acest mesaj a fost editat de către svi: 1 Oct 2012, 02:49
  •  
    • 61 mesaje
    28 Iul 2012, 00:05
    0 0
    svi said:
    crysttal_2007 said:Am auzit despre asa-zisele cununii legate si ma tem sa nu am asa ceva pentru ca

<!-- / message -->

La biserica poti face slujbe pentru dezlegarea de cununii.

Dar, in esenta, ce poti face tu este sa realizezi ce anume te impiedica sa ai o relatie. Sau cine. Daca este vorba de cineva care te retine, afla ca, daca tu iti doresti sa iti faci o relatie, nimeni nu te poate retine.

Succes!

Mi-as dori sa am o relatie de viitor insa nu am cu cine! Intalnesc numai barbati nepotriviti: aventurieri, frustrati, interesati material, obsedati de trecut,etc. 

•  
    • 45 mesaje
    1 Aug 2012, 01:10
    2 2
    Ar trebui sa lasati vrajeala cu "Fa eforturi sa gasesti pe cineva, iesi in lume etc"........... daca are cununiile legate, le are si pana nu merge la cineva sa i le dezlege poate sa faca zeci de eforturi si sa stea numai in lume, ca nu se leaga nimicccccccccc!!! Fata a si recunoscut asta!!! Cauta prin babe si mergi sa iti dezlege cununiile, dupa aceea ai sa vezi ca totul se va schimba!!! Nu merge la preoti, ca ai sa imbatranesti fara nici un rezultat!!!
  •  
    • 3648 mesaje
    1 Aug 2012, 18:31
    1 1
    ai dreptate..trimite o la Satana..sa vezi ce rezultate rapide o sa aiba....
  •  
    • 61 mesaje
    2 Aug 2012, 00:43
    1 0
    anda22-7 said:ai dreptate..trimite o la Satana..sa vezi ce rezultate rapide o sa aiba....

Daca taceai,filozof ramaneai! Decat sa comentezi aiurea,mai bine ai disparea de pe forum!

Te crezi sfanta si esti Satana in persoana...   

•  
    • 1 mesaje
    25 Aug 2012, 01:16
    0 0
    Nu exista asa ceva . cununii legate si lucrari facute cu neguratul sau vraji,metode vechi nu mai functioneaza de un an si 3 luni aprox. iar metodele astea se faceau prin dracul cu initiala 4563. dracul cu iniiala 4563 a fost distrus acum 1 an si 3 luni. deci se vede rezultatul pe la tv vrajitoarele cum intra la puscarie.cununiile legate sunt energii negative. Si inca ceva ca sa stie toata lumea. nu exista o vrajitoare in toata lumea asta care are har de a impreuna pe cineva sau puteri etc. o vrajitoare are doar un har de a comunica nu de a face minuni si impaca. cu harul lor astfel comunica cu 4563 care era singurul care raspunde la descantece. Aratati-mi mie o vrajitoare care face indradevar ceva in momentul de fata. va spun inafara de comunicare altceva 0.putem vb pe id onest.love si va ajut cu ce-a mai mare placere.
  •  
    • 1 mesaje
    2 Nov 2012, 20:00
    0 4

<!-- / message -->

da,exista.si eu am avut aceasta problema,nu este ceva foarte grav,se desleaga usor,este un descantec special facut de persoane cu har,in nici un caz nu ti-l poti face singura.iti las acest nr de tel 0721759817,pers care iti va raspunde mie mi-a rezolvat problema,poti apela cu incredere.o seara placuta!

•  
    • 16 mesaje
    6 Nov 2012, 23:06
    0 0
    onest.love said:Nu exista asa ceva . cununii legate si lucrari facute cu neguratul sau vraji,metode vechi nu mai functioneaza de un an si 3 luni aprox. iar metodele astea se faceau prin dracul cu initiala 4563. dracul cu iniiala 4563 a fost distrus acum 1 an si 3 luni. deci se vede rezultatul pe la tv vrajitoarele cum intra la puscarie.cununiile legate sunt energii negative. Si inca ceva ca sa stie toata lumea. nu exista o vrajitoare in toata lumea asta care are har de a impreuna pe cineva sau puteri etc. o vrajitoare are doar un har de a comunica nu de a face minuni si impaca. cu harul lor astfel comunica cu 4563 care era singurul care raspunde la descantece. Aratati-mi mie o vrajitoare care face indradevar ceva in momentul de fata. va spun inafara de comunicare altceva 0.putem vb pe id onest.love si va ajut cu ce-a mai mare placere.

ai dreptate ca asa zise vraji etc sunt energii negative care iti distrug sau gauresc aura dar sunt curios de unde sti u ca Draq a fost distrus acum 1 an si 3 luni? mai facut curios

•  
    • 61 mesaje
    28 Dec 2012, 23:50
    1 0
    voyager said:

<!-- / message -->

da,exista.si eu am avut aceasta problema,nu este ceva foarte grav,se desleaga usor,este un descantec special facut de persoane cu har,in nici un caz nu ti-l poti face singura.iti las acest nr de tel 0721759817,pers care iti va raspunde mie mi-a rezolvat problema,poti apela cu incredere.o seara placuta!

Poti sa-mi dai mai multe detalii? 

•  
    • 1 mesaje
    21 Ian 2013, 17:31
    0 0

Ai apelat la Doamna Elena din Ialomita cu nr de tel: 0721759817

Astept un id de mess daca poti sa imi dai niste detalii.

MUltumesc!