psihoterapeut bun

  •  
    • 3 mesaje
    13 Iul 2012, 21:06
    0 0
    cine ma poate ajuta si pe mine cu un psihoterapeut bun in bucuresti? cat mai urgent posibil, va rog... am niste stari de panica inimaginabile, nu mai stiu ce sa fac sau cu cine sa vorbesc... :(( am scris peste tot si sper sa primesc un raspuns!
    va multumesc! 
  •  
    • 16 mesaje
    16 Iul 2012, 12:56
    0 0
    buna, daca te intereseaza psihoterapie individuala poti incerca la clinica Hilmi, sedinta costa undeva la 100 lei sedinta si sunt in bucuresti, la pta victoriei. eu stiu ca au o doamna psiholog buna, sau cel putin asa am auzit, nu am fost personal. 
    multa bafta iar daca ai nevoie de mai multe detalii, poti sa imi scrii un mesaj privat si mai intreb in stanga si in dreapta si poate mai gasesc ceva sa iti recomand!
    multa sanatate 
  •  
    • 2 mesaje
    19 Iul 2012, 20:58
    1 0
    buna iubita,

    stiu ca suna aiurea, dar incearca sa iti pastrezi calmul si sa te gandesti ca mai sunt multi altii in situatia ta si sunt si mai multi cei care au reusit sa treaca peste asta si la fel vei putea trece si tu.

    eu am avut niste probleme de sanatate si am apelat la clinica oana nicolau, sunt exceptionali si ce imi place la ei cel mai mult pe langa psihoterapeutii f. buni este ca se afla intr-o cladire ca oricare alta, si nu simti ca mergi la spital. incearca sa te calmezi si sa iti faci curaj sa te apuci de psihoterapie.

    te pup 
  •  
    • 17 mesaje
    24 Iul 2012, 11:48
    8 0
    Psih. Iuliana Corhan - am o prietena care se duce la dansa. poti incerca, am auzit ca este foarte calda si empatica.
    bafta
  •  
    • 40 mesaje
    31 Aug 2012, 14:54
    1 0
    T
  •  
    • 40 mesaje
    31 Aug 2012, 14:56
    0 0
    La Mind Care- undeva pe calea victoriei este o clinica specializata pe psihoterapie, psihologie copii adulti etc..va recomand de la ei pe Claudia Ciobanu si pe Andreea Dumitrescu...
    Eu am o amica care s-a tratat 6 luni pentru astfel de stari la ei si acum este ok.
  •  
    • 2 mesaje
    14 Nov 2013, 23:19
    4 0
    E super buna d na Corhan Iulia, o recomand tuturor. E atAt de calda si sufletista. Mergeți cu incredere
  •  
    • 2 mesaje
    14 Nov 2013, 23:21
    7 0
    D na Corhan Iulia își iubeste clienți si ii tratează ca pe prieteni, nu va mai spun ca răspunde la orice ora posibila
  •  
    • 21 mesaje
    29 Iul 2014, 15:06
    3 0
    Daca vrei un psihoterapeut autentic cauta-l pe George Gojgar, e foarte posibil sa nu aiba timp dat te poate indruma spre cineva care stie ce face.
  •  
    • 49 mesaje
    25 Feb 2021, 20:06
    1 0
    Roxana888 said:Daca vrei un psihoterapeut autentic cauta-l pe George Gojgar, e foarte posibil sa nu aiba timp dat te poate indruma spre cineva care stie ce face.

     
    George mi-a recomandat un psihoterapeut foarte bun din Marea Britanie, roman care a studiat psihologia la ceva universitate celebra din UK care a dat omenirii 7 sau 8 laureati ai Premiului Nobel.
    Oricum tipul e foarte ok are cam 30 de ani e foarte placut si destept si nu cred ca e insurat



    Pentru depresie eu recomand un psiholog din Anglia care m-a scos pe mine din cea mai neagra depresie.


    https://psiholog-psihoterapeut-din-marea-britanie.business.site/ 
    Acest mesaj a fost editat de către Issabellla: 25 Feb 2021, 20:19