Tata o inseala pe mama

  •  
    • 5575 mesaje
    28 Iul 2012, 13:02
    0 0
    Regina_Neagra said:
    Greta2012 said:

    Poate ca nu-i bine sa te bagi....o fi vreo prostituata cu care taica-tu isi face treaba, o plateste si-si vede de drum. Sunt milioane de barbati care apeleaza la prostituate ca sa nu-si faca amante.

    Deci, s-ar putea ca omul sa-si iubeasca sotia si copilul dar ca saa se satisfaca sexual merge la prostituate, plateste , este servit, satisfacut si se intoarce acasa fara nici o alta problema.
    O amanta i-ar incurca viata, i-ar distruge casnicia...

    Cred ca pana la urma nu-i asa de grav pe cat pare.

     

    nu stiu domle dar la astfel de postari in mod inevitabil prima intrebare care imi vine in minte este urmatoarea:

     

    tu esti proasta de felul tau sau te prefaci???

     

    LOLOZAUR!

     

    On topic: si eu sunt pro interventie, pentru ca e vorba de mama ta, tatal tau, nu o straina de pe strada. Cum puii mei sa nu te intereseze? I-as rupe gatul lui taina-miu sa aflu ca umbla cu mizerii.

    Si mai lasati-ma cu duma aia de 2 bani "el e barbat, poa' sa insele ca e altceva". Dar de ce, cracii mamei tale s-ar deschide mai usor decat se descheie el la nadragi. Unde zice  ca are voie?

    De fapt, cred ca mai intai m-as lamuri eu ca-i vb de o tanti si nu altceva, i-as lua nr de tel si-as verifica. Apoi - spitzuri in oo lui tata. Si la sfarsit, parat la mama, sa decida ei intre ei ce fac mai departe.

  •  
    • 5575 mesaje
    28 Iul 2012, 13:05
    0 2
    Am uitat sa o intrebam pe fata care-a deschis topicul:
    tatal tau este aviator/pilot/posesor de avion?
    ca poate asa se explica.
    glumez si eu
  •  
    • 10876 mesaje
    28 Iul 2012, 14:32
    0 0
    Pai Moh, sa zicem ca afli ca fi-ta il inseala pe ginerica. Te duci si ii spui lui ginerica? Fata asta isi da cu presupusul,vazand un nume mai ciudat in telefonul tatalui, pe care, apropo, nu ar fi avut voie sa-l butoneze . Nu cred ca e treaba ei ce face tac-su sau ma-sa. Nu stim ce se intampla la ei in familie.
  •  
    • 14418 mesaje
    28 Iul 2012, 21:26
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 2838 mesaje
    30 Iul 2012, 10:36
    0 0
    LadySanya said:

    Parintii mei locuiesc intr-o comuna, iar eu locuiesc intr-un oras mare la o matusa, din cauza scolii. In ianuarie, mama a plecat in Austria. Acum am venit in vacanta la tatal meu si am gasit in telefonul lui pe cineva trecuta ca "parasuta". Cu o saptamana in urma ii trimisese un mesaj in care ii spunea ca nu poate vorbi momentan. La apeluri, am vazut doar doua, unul din partea lui, iar altul din partea ei. Imi iubesc enorm de mult parintii, iar tatal meu era ca un idol pentru mine. Parintii mei n-au avut niciodata probleme, s-au inteles  atat de bine si nu mi-as fi imaginat asa ceva niciodata. Am 16 ani, apropo. Ce as putea sa fac?

    Nu stiu de ce, dar controalele acestea in tel altuia ma deranjaza enorm,de al meu nu mai vb.Nu ca as avea de ascuns ceva ,dar gestul in sine.Acu stii cum e ,sa ai banuieli doar "pt o voce "tip arasuta si alte diminutive mi se pare exagerat din moment ce nu esti sigura daca-i vecina de la 3,domnita de la asigurari sau vreo duduie mai" vesela" de fire si disponibila la dialoguri telefonice.Eu de ex ,prescurtez in agenda telefonica numerele care sant"hot" tip :asigurari auto=strizz...ca mereu au vreun adaos de zeci de euro,cica sant flexibile.....

    Acu de la un diminutiv si de la un apel, nu cred ca trebuie sa faci "un armasar" si sa lucrezi din imaginatie,cautand sa etichetezi o persona dupa banuieli.Mai grav e cand ai probe,vizive ,demonstrative...atunci da ai putea sa-ti iei parintele la intrebari ,chiar daca nu-i o situatie prea placuta...In schimb ,sa  banuiesti doar pt un diminutiv.... nu vad sensul .Iar la urma urmei daca avea de ascuns ceva ...ajungea un passw la tel personal    si zau de mai vedea i unde-i "parasuta "...cine-i "jumpingista" ...sau care-i "lungista"......

  •  
    • 3 mesaje
    1 Aug 2012, 02:06
    0 0
    Multumesc tuturor pentru ajutor!  M-am convins ca am comis o greseala cand am cautat in telefonul lui, la urma urmei, imi era mai bine fara sa stiu asta.  Am decis sa pastrez tacerea pana vine mama mea inapoi in tara si sa vad cum decurg lucrurile. Daca casnicia lor merge in continuare la fel de bine ca pana acum, poate e mai bine sa tac, mai bine sa fie fericita decat sa sufere si sa stiu ca eu am provocat acea suferinta. Si apoi, parintii mei sunt casatoriti de 15 ani, cine stie de cand apeleaza tatal meu la "parasute".  Cel mai dureros a fost cand am simtit ca l-am pierdut pe "tati" perfect pe care il stiam eu si m-am trezit in fata cu un strain de nerecunoscut. Dar am s-o iau ca pe o lectie de viata. Inca o data, va multumesc mult pentru sustinere si ajutor!
  •  
    • 428 mesaje
    8 Aug 2012, 19:36
    0 0
    Poate ai inteles tu gresit. Tatal tau e mai glumet asa de felul lui? Ii place sa puna porecle oamenilor?

    Ma gandesc ca orice om cu mintea intreaga care calca pe bec incearca cel putin sa nu semnalizeze Cred ca daca intradevar avea ceva de impartit cu ea o inregistra in telefon cu un nume cat se poate de comun si nebatator la ochi de genul "Mariana", "Doina" sau "Alina".

    Mai demult un amic de-al meu si-a inregistrat amanta in telefon cu numele de "nea Vasile"

    Acele mesaje pe care le-ai citit denota clar o relatie sexuala?
  •  
    • 1 mesaje
    13 Ian 2018, 12:38
    0 0
    Si eu ma aflu într-o asemenea situație si chiar nu stiu ce sa fac...
  •  
    • 3765 mesaje
    13 Ian 2018, 13:47
    0 1
    Unicorn123 said:Si eu ma aflu într-o asemenea situație si chiar nu stiu ce sa fac...

     

     

    Adica?

  •  
    • 366 mesaje
    23 Ian 2018, 08:24
    0 2
    igivansenior said:
    Unicorn123 said:Si eu ma aflu într-o asemenea situație si chiar nu stiu ce sa fac...

     

     

    Adica?

      Te  racaie  curiozitatea!!??