din dragoste de dinti

  •  
    • 1427 mesaje
    28 Mai 2012, 21:47
    0 0
    zzepelina said:
    warmfreezer said:


     

    Bre, tu esti dintar?

    Spune drept aici

     

    Mai ai vreo indoiala? )

  •  
    • 357 mesaje
    28 Mai 2012, 21:54
    0 0
    Creazto!daca doresti te pot sustine
  •  
    • 2554 mesaje
    28 Mai 2012, 21:55
    0 0
    mahtobleyla said:
    zzepelina said:
    warmfreezer said:


     

    Bre, tu esti dintar?

    Spune drept aici

     

    Mai ai vreo indoiala? )

     Da, ca suntem pe Eva

  •  
    • 2965 mesaje
    28 Mai 2012, 21:55
    0 0
    One word: mamaliga 
  •  
    • 1028 mesaje
    28 Mai 2012, 21:57
    1 0
    zzepelina said:
    mahtobleyla said:
    zzepelina said:
    warmfreezer said:


     

    Bre, tu esti dintar?

    Spune drept aici

     

    Mai ai vreo indoiala? )

     Da, ca suntem pe Eva

     

    are si eva dintarul ei

     

    Felicitari warmfreezer pentru postari

  •  
    • 1427 mesaje
    28 Mai 2012, 22:00
    0 0
    zzepelina said:
    mahtobleyla said:
    zzepelina said:
    warmfreezer said:


     

    Bre, tu esti dintar?

    Spune drept aici

     

    Mai ai vreo indoiala? )

     Da, ca suntem pe Eva

    Hai bre, cat o fi de Eva, chiar a dat niste chestii super. Pe ici pe colo mai recunosc limbajul, ca stomatologii mei (da, am doi, sunt o diva ) imi sunt si prieteni si imi povestesc de multe ori diverse chestii si am discutat la un moment dat si de implanturi. Bine, mi-a intrat pe o ureche si mi-a iesit pe amandoua, dar a mai ramas agatat cate un crampei de fraza..

  •  
    • 4208 mesaje
    28 Mai 2012, 22:02
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 4034 mesaje
    28 Mai 2012, 23:26
    0 0
    io deja m am hotarat. am lucrat al doilea molar. pe o singura radacina compromisa. vad ca cimentul pe care mi l a pus sambata  rezista. dar nu e de isprava treaba asta. pt ca radacina nu va mai rezista.
    ma inspaimanta gandul sa stau cu implantul 6 luni... indiferent cat costa. poate sa fie si gratis.avand in vedere ca este vb de partea de jos si nu se vede,o sa mi fac punte.

     intr o zi imi scoate radacina ramasa.intr o zi imi pileste,in alta zi imi ia mulajul. intr o saptamana e gata lucrarea din metal, in alte 2 zile vine  cu portelanul pe ea. 2 saptamani cu indulgenta.


    de cand mi a fost pusa.. lucrarea nu mi a imbracat radacina.fiind prea mica. medicul meu m a pus in tema si m am incapatanat sa fac asta pe raspunderea mea.  acum trag ponoasele.
  •  
    • 4034 mesaje
    28 Mai 2012, 23:28
    0 0
    spunea cineva sa ne uitam la cum arata cabinetul si aparatura.. nu intotdeauna  dotarile cabinetului reflecta eficienta medicului. acum sa nu fie cu suparare pt nimeni.


    multumesc warm din suflet. habar n am daca esti femeie sau barbat. 
  •  
    • 4034 mesaje
    28 Mai 2012, 23:31
    0 0
    stomatolog avem. bun. preoteasa avem.bun. ginecolog nu e? gigoloi nici atat? 
  •  
    • 37 mesaje
    23 Iun 2019, 22:23
    0 0
    creatza23 said:spunea cineva sa ne uitam la cum arata cabinetul si aparatura.. nu intotdeauna  dotarile cabinetului reflecta eficienta medicului. acum sa nu fie cu suparare pt nimeni.


    multumesc warm din suflet. habar n am daca esti femeie sau barbat


    Eu tot timpul ma uit sa vad ce produse stomatologice foloseste, de curatare, etc....




    https://realdent.ro/
  •  
    • 37 mesaje
    2 Dec 2019, 12:51
    0 0
    Eu ar fi trebuit sa imi pun implatn in februarie, dar inca nu mi-am pus, nu stiu de ce si eu am o mica retinere .. si inca nu ma deranjeaza lipsa maselei...oricum acuma se folosesc numa produse super bune, deci sansele de respingere de catre organism sunt din ce in ce mai mici 



    https://realdent.ro/amprentare.html