*Probleme* FORUM - pentru admin

  •  
    • 2965 mesaje
    19 Mai 2012, 17:24
    8 1
    Am dat refresh de 10000000000000000000000000000000 de ori ca sa postez un amarat de mesaj. Dupa ce ca si asa am nervi, ma mai enerveaza si jegu' asta de forum care are 1 miliard de bug-uri.

    Mai, admine, da' mai las-o in mortii ma-sii de treaba. Chiar atat de incompetent esti?
    - nu mai merge raspunsul rapid de nu stiu cate luni;
    - forumul se incarca foarte greu din cauza celor n  reclame care ne sar in ochi;
    - trebuie sa dam refresh de 100 de ori ca sa postam un mesaj;
    - unii useri nu pot sa posteze deloc cu anumite browsere (e de datoria ta sa te asiguri ca forumu' asta sa fie accesat corect de pe toate browserele importante: Chrome, Firefox, Opera si IE , nu doar de pe 1-2).

    Ce ai de gand in legatura cu aceste lucruri? Ne mai futi pentru mult timp nervii sau incepem sa ne bagam organele genitale in decedatii si rudele celor responsabili.

    N-aveam pretentii la un forum cu 2 vizitatori pe zi si cu un buget de 10$ pe luna, da' aici chiar e inadmisibil.

    Daca vezi ca platforma asta e de cacat si nu esti capabil sa rezolvi problemele, schimb-o, da-o-n pizda ma-sii. Baga dracu' vbulletin unde ai update-uri automate, iti rezolva baietii de acolo problemele (in cazul in care apar) si te doare in 3 litere. 

    Rog sa mi se scuze limbajul agresiv, nu-mi sta deloc in caracter sa vorbesc urat, dar nu mai pot cu astia. Ce dracu' fac cei de la departamentul IT, o tin in orgii toata ziua, isi baga mouse-ul in cur, de n-au timp sa faca forumul asta sa mearga acceptabil?


     
  •  
    • 14418 mesaje
    19 Mai 2012, 17:26
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 1040 mesaje
    19 Mai 2012, 17:30
    0 0
    Scorpio, linisteste-te si trimite-i mesaj privat. Acolo raspunde sigur, mi-a raspuns si mie mai demult cand am avut o problema
  •  
    • 323 mesaje
    19 Mai 2012, 17:31
    0 0
    ScorpioM,ai dreptate i jale rau cu treaba asta cu raspunsu,cand vrei sa raspunzi.
  •  
    • 1040 mesaje
    19 Mai 2012, 17:33
    0 0
    Id-ul la care am trimis si mi-a raspuns e admin_forum. Bafta!
  •  
    • 4208 mesaje
    19 Mai 2012, 17:40
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 2965 mesaje
    19 Mai 2012, 17:42
    1 1
    Crezi ca au raspuns?
    Baga-le-as ....

    Asa macar sa le sara topicul asta in ochi pe forum. O sa fac 1000 de topicuri daca e nevoie. Le dau de lucru. 
  •  
    • 1880 mesaje
    19 Mai 2012, 17:44
    0 0
    Lol! Joplin -
  •  
    • 5862 mesaje
    19 Mai 2012, 17:47
    0 0
    you go, boy! that's the spirit!
  •  
    • 1880 mesaje
    19 Mai 2012, 17:57
    0 0
    ScorpioM said:Crezi ca au raspuns?
    Baga-le-as ....

    Asa macar sa le sara topicul asta in ochi pe forum. O sa fac 1000 de topicuri daca e nevoie. Le dau de lucru. 

     

    . Ce vb. prostii? de pe iPad merge einbahnfrei"
  •  
    • 6798 mesaje
    19 Mai 2012, 18:02
    0 0
    adevarul e ca a devenit de tot rahatul.
    trebuie sa dau refresh paginii de 7-8 ori ca sa postez un amarat de raspuns.
    uneori mi se ia si ma las pagubasa, alteori ma tine rabdarea. 
  •  
    • 1880 mesaje
    19 Mai 2012, 18:07
    0 0
    bertha_ said:adevarul e ca a devenit de tot rahatul.
    trebuie sa dau refresh paginii de 7-8 ori ca sa postez un amarat de raspuns.
    uneori mi se ia si ma las pagubasa, alteori ma tine rabdarea. 

     

    . Cei ala refresh?
  •  
    • 1798 mesaje
    19 Mai 2012, 18:07
    0 0
    MECLOfenoxat said:
    ScorpioM said:Crezi ca au raspuns?
    Baga-le-as ....

    Asa macar sa le sara topicul asta in ochi pe forum. O sa fac 1000 de topicuri daca e nevoie. Le dau de lucru. 

     

    . Ce vb. prostii? de pe iPad merge einbahnfrei"

     

     

    pam-pam!

  •  
    • 1880 mesaje
    19 Mai 2012, 18:12
    0 0
    Sa lasam gluma la o parte. Postez de pe iPad fara probleme, in schimb de pe laptop nu merge, indiferent de cate refreshuri fac. Nu sunt singurul user cu problema asta, unii sau retras altii se mai chinuie pina cind le vor ceda nervii- gen Scorpionu
    Acest mesaj a fost editat de către MECLOfenoxat: 19 Mai 2012, 18:14
  •  
    • 1880 mesaje
    19 Mai 2012, 18:16
    0 0
    Tresor1 said:
    MECLOfenoxat said:
    ScorpioM said:Crezi ca au raspuns?
    Baga-le-as ....

    Asa macar sa le sara topicul asta in ochi pe forum. O sa fac 1000 de topicuri daca e nevoie. Le dau de lucru. 

     

    . Ce vb. prostii? de pe iPad merge einbahnfrei"

     

     

    pam-pam!

     

    . Te-au bagat in galeata ca nu esti cuminte. -- pamparampam"
    Acest mesaj a fost editat de către MECLOfenoxat: 19 Mai 2012, 18:17
  •  
    • 9724 mesaje
    19 Mai 2012, 18:19
    0 0
    MECLOfenoxat said:Sa lasam gluma la o parte. Postez de pe iPad fara probleme, in schimb de pe laptop nu merge, indiferent de cate refreshuri fac. Nu sunt singurul user cu problema asta, unii sau retras altii se mai chinuie pina cind le vor ceda nervii- gen Scorpionu

    Eu postez de pe laptop,  nu am nici un fel de probleme. Nici reclame, nici nevoie de refresh. Sunt pe Chrome, nu am instalate add-block-uri, nu am cine stie ce inventii destepte, nici macar un antivirus de top (Microsoft Essentials).
     

  •  
    • 1798 mesaje
    19 Mai 2012, 18:23
    0 0
    MECLOfenoxat said:Sa lasam gluma la o parte. Postez de pe iPad fara probleme, in schimb de pe laptop nu merge, indiferent de cate refreshuri fac. Nu sunt singurul user cu problema asta, unii sau retras altii se mai chinuie pina cind le vor ceda nervii- gen Scorpionu

     

    fara suport flash n-ai cum sa ''prinzi'' reclame

  •  
    • 1880 mesaje
    19 Mai 2012, 18:27
    0 0
    samoa said:
    MECLOfenoxat said:Sa lasam gluma la o parte. Postez de pe iPad fara probleme, in schimb de pe laptop nu merge, indiferent de cate refreshuri fac. Nu sunt singurul user cu problema asta, unii sau retras altii se mai chinuie pina cind le vor ceda nervii- gen Scorpionu

    Eu postez de pe laptop,  nu am nici un fel de probleme. Nici reclame, nici nevoie de refresh. Sunt pe Chrome, nu am instalate add-block-uri, nu am cine stie ce inventii destepte, nici macar un antivirus de top (Microsoft Essentials).
     

     

    . Am incercat de pe chrom, firefox si explorer, nu merge si pace. In schimb nu vad reclamele - macar atat
  •  
    • 2965 mesaje
    19 Mai 2012, 18:34
    0 1
    Era sa zic eu acum ce fac pe iPad. Ma doare in cur ca merge pe iPad, nu am si nu-mi iau iPad ca sa intru pe eva, ce pana mea. 
    Recunosc ca pana acum 2 zile n-am avut nici eu probleme mari cu reclamele. Singura problema era ca nu puteam sa postez folosind raspunsul rapid.
    N-am facut nimic intre timp, n-am schimbat browser, nimic nimic...si acum trebuie sa dau refresh de foarte multe ori ca sa postez. Este frustrant... 
  •  
    • 4208 mesaje
    19 Mai 2012, 18:40
    0 0
    Mesaj şters de administrator