Cum sa fii atat de nesimtit?

  •  
    • 478 mesaje
    7 Mai 2012, 16:36
    0 0
    sweet_child said:
    marycory said:

     Mamaaa!!El stie ce-l asteapta?? calmeaza-te.....asa e dragostea cu bune si cu rele...impartasinata...neimpartasita.

     
    nu sunt indragostita de el doar mi-e necaz ca si-a batut joc, nu-mi vine sa cred ahhh!!!

     Pai nu esti indragostita de el,esti inebunita dupa el...poti sa negi cat vrei

  •  
    • 478 mesaje
    7 Mai 2012, 16:38
    1 0
    ScorpioM said:
    marycory said:
    sweet_child said:
    marycory said:
    sweet_child said:
    marycory said:Aoleu!!!Si eu care am crezut ca te-ai linistit si l-ai lasat in pace.....vezi daca nu te inveti minte!!!!

     
     nu pot, ma oftica la culme, acum da vina pe mine ca sunt eu copilaroasa si nu stiu ce pfoai, pfoaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaai imi vine sa l omor  

     Esti ca un cal legat la ochi care o tine pe a lui....!!! Iti faci rau singura, dar lasa ca ai sa te inveti tu mine daca nu vrei sa asculti!!

     
    Gata, gata!!! Nu mai fac! Imi ajunge, vad ca el nu termina cu tampeniile lui, nu pot sa-i mai tolerez comportamentul, imi vine sa-l dau cu capu' de pereti  

     Mamaaa!!El stie ce-l asteapta?? calmeaza-te.....asa e dragostea cu bune si cu rele...impartasinata...neimpartasita.

     

    Mary,  numai pe spate stai? Nu mai schimbi deloc pozitia?

     Pai daca asta e mai comodavezi ca iar ne intindem pe topicul fetei aici si nu e frumos

  •  
    • 2965 mesaje
    7 Mai 2012, 18:51
    0 0
    marycory said:
    ScorpioM said:
    marycory said:
    sweet_child said:
    marycory said:
    sweet_child said:
    marycory said:Aoleu!!!Si eu care am crezut ca te-ai linistit si l-ai lasat in pace.....vezi daca nu te inveti minte!!!!

     
     nu pot, ma oftica la culme, acum da vina pe mine ca sunt eu copilaroasa si nu stiu ce pfoai, pfoaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaai imi vine sa l omor  

     Esti ca un cal legat la ochi care o tine pe a lui....!!! Iti faci rau singura, dar lasa ca ai sa te inveti tu mine daca nu vrei sa asculti!!

     
    Gata, gata!!! Nu mai fac! Imi ajunge, vad ca el nu termina cu tampeniile lui, nu pot sa-i mai tolerez comportamentul, imi vine sa-l dau cu capu' de pereti  

     Mamaaa!!El stie ce-l asteapta?? calmeaza-te.....asa e dragostea cu bune si cu rele...impartasinata...neimpartasita.

     

    Mary,  numai pe spate stai? Nu mai schimbi deloc pozitia?

     Pai daca asta e mai comodavezi ca iar ne intindem pe topicul fetei aici si nu e frumos

     
    Nu-i nimic, mie-mi place sa ma intind cu tine oriunde.  

    PS: sa nu-mi spui ca tu esti cea de la avatar... 

  •  
    • 478 mesaje
    7 Mai 2012, 20:01
    1 0
    ScorpioM said:
    marycory said:
    ScorpioM said:
    marycory said:
    sweet_child said:
    marycory said:
    sweet_child said:
    marycory said:Aoleu!!!Si eu care am crezut ca te-ai linistit si l-ai lasat in pace.....vezi daca nu te inveti minte!!!!

     
     nu pot, ma oftica la culme, acum da vina pe mine ca sunt eu copilaroasa si nu stiu ce pfoai, pfoaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaai imi vine sa l omor  

     Esti ca un cal legat la ochi care o tine pe a lui....!!! Iti faci rau singura, dar lasa ca ai sa te inveti tu mine daca nu vrei sa asculti!!

     
    Gata, gata!!! Nu mai fac! Imi ajunge, vad ca el nu termina cu tampeniile lui, nu pot sa-i mai tolerez comportamentul, imi vine sa-l dau cu capu' de pereti  

     Mamaaa!!El stie ce-l asteapta?? calmeaza-te.....asa e dragostea cu bune si cu rele...impartasinata...neimpartasita.

     

    Mary,  numai pe spate stai? Nu mai schimbi deloc pozitia?

     Pai daca asta e mai comodavezi ca iar ne intindem pe topicul fetei aici si nu e frumos

     
    Nu-i nimic, mie-mi place sa ma intind cu tine oriunde.  

    PS: sa nu-mi spui ca tu esti cea de la avatar... 

     Opaaa.....  Si daca as fi???

  •  
    • 2965 mesaje
    7 Mai 2012, 20:05
    0 0
    Poate ma indragostesc  
  •  
    • 478 mesaje
    7 Mai 2012, 20:48
    1 0
    ScorpioM said:Poate ma indragostesc  

     Eu zic ca nu e posibil...esti un pic cam vulnerabil emotional in perioada asta

  •  
    • 2965 mesaje
    7 Mai 2012, 20:48
    0 0
    Oh, really? 

    Bineeeeeee  
  •  
    • 478 mesaje
    7 Mai 2012, 23:25
    0 0
    ScorpioM said:Oh, really? 

    Bineeeeeee  

      hai hai!!!

  •  
    • 2965 mesaje
    7 Mai 2012, 23:50
    0 0
    marycory said:
    ScorpioM said:Oh, really? 

    Bineeeeeee  

      hai hai!!!

     
    Unde? Ca vin acum...  

  •  
    • 478 mesaje
    7 Mai 2012, 23:57
    0 0
    ScorpioM said:
    marycory said:
    ScorpioM said:Oh, really? 

    Bineeeeeee  

      hai hai!!!

     
    Unde? Ca vin acum...  

      era ceva gen:nu te-ntinde ca te rupi

  •  
    • 2965 mesaje
    7 Mai 2012, 23:59
    0 0
    Sa stii ca sunt destul de flexibil, din multe puncte de vedere.

    Stii ca eu glumesc. Nu?  
  •  
    • 478 mesaje
    8 Mai 2012, 00:01
    0 0
    ScorpioM said:Sa stii ca sunt destul de flexibil, din multe puncte de vedere.

    Stii ca eu glumesc. Nu?  

     Si eu glumesc cateodata...


    Acest mesaj a fost editat de către marycory: 8 Mai 2012, 00:01
  •  
    • 2965 mesaje
    8 Mai 2012, 00:24
    0 0
    marycory said:
    ScorpioM said:Sa stii ca sunt destul de flexibil, din multe puncte de vedere.

    Stii ca eu glumesc. Nu?  

     Si eu glumesc cateodata...

     
    Sau poate ca nu glumesc chiar de fiecare data.

     

  •  
    • 478 mesaje
    8 Mai 2012, 00:25
    0 0
    ScorpioM said:
    marycory said:
    ScorpioM said:Sa stii ca sunt destul de flexibil, din multe puncte de vedere.

    Stii ca eu glumesc. Nu?  

     Si eu glumesc cateodata...

     
    Sau poate ca nu glumesc chiar de fiecare data.

     

     O dai la intors...nu tine

  •  
    • 2965 mesaje
    8 Mai 2012, 00:36
    0 0
    marycory said:
    ScorpioM said:
    marycory said:
    ScorpioM said:Sa stii ca sunt destul de flexibil, din multe puncte de vedere.

    Stii ca eu glumesc. Nu?  

     Si eu glumesc cateodata...

     
    Sau poate ca nu glumesc chiar de fiecare data.

     

     O dai la intors...nu tine

     
    Voiam sa vad ce zici.  

  •  
    • 478 mesaje
    8 Mai 2012, 00:41
    0 0
    ScorpioM said:
    marycory said:
    ScorpioM said:
    marycory said:
    ScorpioM said:Sa stii ca sunt destul de flexibil, din multe puncte de vedere.

    Stii ca eu glumesc. Nu?  

     Si eu glumesc cateodata...

     
    Sau poate ca nu glumesc chiar de fiecare data.

     

     O dai la intors...nu tine

     
    Voiam sa vad ce zici.  

      ce dulce esti

  •  
    • 2965 mesaje
    8 Mai 2012, 00:44
    1 0
    marycory said:
    ScorpioM said:
    marycory said:
    ScorpioM said:
    marycory said:
    ScorpioM said:Sa stii ca sunt destul de flexibil, din multe puncte de vedere.

    Stii ca eu glumesc. Nu?  

     Si eu glumesc cateodata...

     
    Sau poate ca nu glumesc chiar de fiecare data.

     

     O dai la intors...nu tine

     
    Voiam sa vad ce zici.  

      ce dulce esti

     
    Probabil fiindca am mancat 6 bomboane cu lichior. Daca-i stii ce bune sunt, dar m-am ametit oleaca.  

  •  
    • 478 mesaje
    8 Mai 2012, 00:45
    0 0
    ScorpioM said:
    marycory said:
    ScorpioM said:
    marycory said:
    ScorpioM said:
    marycory said:
    ScorpioM said:Sa stii ca sunt destul de flexibil, din multe puncte de vedere.

    Stii ca eu glumesc. Nu?  

     Si eu glumesc cateodata...

     
    Sau poate ca nu glumesc chiar de fiecare data.

     

     O dai la intors...nu tine

     
    Voiam sa vad ce zici.  

      ce dulce esti

     
    Probabil fiindca am mancat 6 bomboane cu lichior. Daca-i stii ce bune sunt, dar m-am ametit oleaca.  

    mmm imi faci pofta...deja?de la 6 bomboane?

  •  
    • 2965 mesaje
    8 Mai 2012, 00:52
    0 0
    Imi pare rau, ti-as fi dat si tie o bombonica (da' doar una! restul sunt ale mele! ). 

    Da, pai sunt destul de maricele (deci e destul loc pentru suficient lichior) + ca eu le si bag una dupa alta. Sunt foarte copilaros cand vine vorba de dulciuri, bag in mine de zici ca-s sac fara fund (ironia sortii face ca eu sa fiu oarecum slabut, nu grasut...asa cum ar trebui ).  
  •  
    • 478 mesaje
    8 Mai 2012, 00:57
    0 0
    ScorpioM said:Imi pare rau, ti-as fi dat si tie o bombonica (da' doar una! restul sunt ale mele! ). 

    Da, pai sunt destul de maricele (deci e destul loc pentru suficient lichior) + ca eu le si bag una dupa alta. Sunt foarte copilaros cand vine vorba de dulciuri, bag in mine de zici ca-s sac fara fund (ironia sortii face ca eu sa fiu oarecum slabut, nu grasut...asa cum ar trebui ).  

     da poi te poti lua de mana cu mama cand e vorba de dulciuri declara razboi oricuieu prefer fructele si sincer ma bucur ca am impresia cateodata ca si apa se prinde de mine.