Imi plac foarte mult sanii lasati; oare am o problema?

  •  
    • 264 mesaje
    30 Apr 2012, 01:02
    0 1
    BenOne71 said:
    creatza23 said:da da da! mie mi plac barbatii cu putina burta. bine "legati". OARE AM O PROBLEMA?)


    hmmmm BEN  unde esti sa ne zici tu cum e treaba

     aici sunt,care treaba?

     

    pe unde umbli draga??are lumea treaba cu tine.
  •  
    • 4034 mesaje
    30 Apr 2012, 01:06
    2 2
    amanta_ta said:
    BenOne71 said:
    creatza23 said:da da da! mie mi plac barbatii cu putina burta. bine "legati". OARE AM O PROBLEMA?)


    hmmmm BEN  unde esti sa ne zici tu cum e treaba

     aici sunt,care treaba?

     

    pe unde umbli draga??are lumea treaba cu tine.

     

    io am treaba ,nu tu. ce draga visezi? sau esti in calduri? 

  •  
    • 2838 mesaje
    30 Apr 2012, 01:13
    1 3
    Hey ,delete esti obsedat de balcoanele mele....sau nu-ti convine ca economisesc  in  suporturi pt flori
  •  
    • 5575 mesaje
    30 Apr 2012, 01:50
    2 0
    io cred ca vrea sa le vada, mary.
    propun sa pui taxa, ca atunci cand circuli pe highway.
  •  
    • 1015 mesaje
    30 Apr 2012, 02:24
    2 0
    mikizda said:Bluehapi, daca sunt mamă am țîțele lasate?

     Nu am astfel de curiozitati si nu eu, ci eric face studiu de caz.

    Nu era vorba de-un caz particular, ci de-o posibila explicatie pentru asemenea "vina" de-a avea o astfel de  mega-extra-fantastico placere...si-ntr-adevar majoritatea mamelor trecute de-o anumita varsta au sanii "cu aspect adolescentin"(nu ca asta ar fi de bine sau de rau...)

    Despre ce vorbim aici?!


    Acest mesaj a fost editat de către bluehappylica: 30 Apr 2012, 06:51
  •  
    • 10876 mesaje
    30 Apr 2012, 05:31
    0 0
    Pai vorbim de ipoteza pe care o bagasi ca poate omu vazu la ma-sa tite lasate. Si mie imi sari in ochi ideea de mama automat tite lasate. Ceea ce l-a facut pe domnul Erik aici da fata sa -mi trimita un mesaj in care se ofera sa-mi vada titele si sa imi spuna el daca sunt destul de lasate. Cu deosebita dezamagire tin sa anunt ca nu am tite lasate, dar voi lucra inens la asta. O mama.
  •  
    • 1015 mesaje
    30 Apr 2012, 06:59
    0 0
    Fiecare cu ce-l doare. Tu stii mai bine ce ai de facut sau nu
    Eu sunt responsabila doar cu ce spun, nu si cu  intelege fiecare.
    O zi minunata sa avem cu totii cu sau fara sani lasati!
  •  
    • 5575 mesaje
    30 Apr 2012, 08:12
    1 0
    mah, voi nu stiati pana acum ca gagicile de pe eva sfideaza gravitatia? si alte reguli ale fizicii, matematicii, etc.? de exemplu, io cu cat imbatranesc, cu atat mai tanara imi prezint varsta
    momentan sunt la 21, am zis sa fiu cu bun simt ca ultima oferta a fost 16
    nici chiar asa, am o limita si eu.
  •  
    • 10876 mesaje
    30 Apr 2012, 09:04
    0 0
    Da, m-am lamurit si cu tine. Acu fiecare intelege ce vrea, nu ce am vrut sa spui de fapt.
  •  
    • 12625 mesaje
    30 Apr 2012, 09:26
    0 0
    pana la urma e o problema sau nu?
  •  
    • 1015 mesaje
    30 Apr 2012, 09:55
    3 0
    mikizda said:Da, m-am lamurit si cu tine. Acu fiecare intelege ce vrea, nu ce am vrut sa spui de fapt.

        Eu inca nu m-am lamurit definitiv in ceea ce ma priveste pana la varsta asta, ma bucur ca tu ai facut-o, la fel de bine cum stiu mai bine decat oricine ce-am vrut sa spun si nu trebuie sa-mi explice altcineva intelesul cuvintelor mele

    Relax, ai inteles exact ce nu era de inteles din replica mea...care-i problema ca unele mame au sau nu sanii lasati, sau ca eu nu-mi amintesc notiunea de mama cu niste sani feciorelnici(repet, nu c-ar fi rau asa ceva)?

    Problema nu-i la tine, nu-i la mine, e la eric...asa ca eu nu intru in polemici cu nimeni pe-un subiect ce nu ma pasioneaza sau ma nedumereste cu absolut nimic.

     

  •  
    • 2838 mesaje
    30 Apr 2012, 10:26
    0 2
    Io zic ca nu-i o problema....deci : "De gustibus non disputandum est  " parera mea....
  •  
    • 1038 mesaje
    30 Apr 2012, 10:36
    0 0
    Gretchen said:pai, parca imi si imaginez discutia:
    "iubito, ador cum iti atarna sanii pana la buric, nici nu ti se vede burta!"
    "iubitule, mai bine faci si tu ca penisul tau si nu-ti mai ridici capul din pamant!" 

     

    Apropos de partea marcata, desi filmuletul de mai jos poate avea un impact emotional negativ asupra unor persoane, nu ma pot abtine sa nu vi-l arat

     

    http://marlani.ro/2012/04/26/poti-sa-faci-asa-2/

     

    .


    Acest mesaj a fost editat de către winter_rose: 30 Apr 2012, 10:36
  •  
    • 15 mesaje
    30 Apr 2012, 11:18
    0 0
    Mohicanul, esti tare ) M-a amuzat teribil faza cu "Avatarul de urs panda" ))

    iubito, ador cum iti atarna sanii pana la buric, nici nu ti se vede burta!

    Aici exagerati putin. Voi cand ati citit sani lasati, va inchipuiti sanii aia f. f. lasati ai femeilor f. in varsta. Eu ma referam la sanii aceias cu aspect matur, care le au fetele si femeile pana in 40 de ani. Nu mergetzi cu gandul la varste mai si mult mai inaintate ca iese din sfera mea de interes.
  •  
    • 1015 mesaje
    30 Apr 2012, 14:01
    0 0
    O singura intrebare logica, asa, ca de la femeie la barbat: cine te opreste(in afara de tine)  sa fii cu o astfel de femeie??
    Sau o pastrezi doar la stadiul de fantezie, ca sa ti se para mai interesant?
  •  
    • 15 mesaje
    30 Apr 2012, 19:06
    0 0
    bluehappylica said:O singura intrebare logica, asa, ca de la femeie la barbat: cine te opreste(in afara de tine)  sa fii cu o astfel de femeie??
    Sau o pastrezi doar la stadiul de fantezie, ca sa ti se para mai interesant?

     Pai aia e, ca tu incerci sa sa justifici logic, ceva ce isi are aria si zona emotionalului. Atractia, atasamentul, sexul, toate sunt legate de emotional nu de logic. A incerca sa explici logic ceva emotional, e ca si cum ai incerca sa faci un comentariu literar folosind analiza matematica.

  •  
    • 1015 mesaje
    30 Apr 2012, 19:43
    3 0
    Aoleu! Tu chiar nu vezi ca te invarti in jurul cozii?
    Raspunde simplu la o intrebare si mai simpla: ce te opreste sa fii cu o femeie care te-a dat gata "emotional" in sensul mai sus expus de tine?
    Esti insurat?
    Eu zic ceva tu raspunzi cu totul altceva...important e ca-ti plac sanii lasati. Asa, si? De ce nu esti cu-o femeie cu astfel de sani? M-am facut inteleasa acum?
  •  
    • 1015 mesaje
    30 Apr 2012, 19:46
    1 0
    Am o presimtire ca nici macar tu nu stii raspunsul la intrebarea asta, de te eschivezi atat
  •  
    • 15 mesaje
    1 Mai 2012, 10:51
    0 2
    AM fost pana acum cu doua femei cu astfel de sani, ambele maritate
    Problema este ca , cel putin prima, nu m-a crezut si s-a simtit f. nashpa cand i-am zis ca imi plac sanii ei, fara sa ii mai zic si de ce

    Chestia este ca ma atrage f. tare asta nu e doar o preferinta, la asta ma refeream. De ex daca merg pe strada fara nici un chef de sex, si vad o tipa cu sanii lasati, sau care mi se pare mie ca sunt lasati, imediat imi fuge mintea la prostii si imi vine sa o abordez.... deci e mai mult decat o preferinta.
  •  
    • 9728 mesaje
    1 Mai 2012, 11:33
    1 0
    Erikvanderty said:AM fost pana acum cu doua femei cu astfel de sani, ambele maritate
    Problema este ca , cel putin prima, nu m-a crezut si s-a simtit f. nashpa cand i-am zis ca imi plac sanii ei, fara sa ii mai zic si de ce

    Chestia este ca ma atrage f. tare asta nu e doar o preferinta, la asta ma refeream. De ex daca merg pe strada fara nici un chef de sex, si vad o tipa cu sanii lasati, sau care mi se pare mie ca sunt lasati, imediat imi fuge mintea la prostii si imi vine sa o abordez.... deci e mai mult decat o preferinta.

     

    Ok, ai un fetish, esti setat pe o chestie.
    Asa, si?? Bun, ok,  am citit, am retinut  De ce ar trebui sa ne intereseze pe noi? Care e chestia, deci?