Imi plac foarte mult sanii lasati; oare am o problema?

  •  
    • 282 mesaje
    9 Feb 2014, 19:29
    0 0
    A sarit milfa ofilita pe mine.
  •  
    • 184 mesaje
    9 Feb 2014, 23:19
    0 0
    Nu este o problema, este o fantezie :>
  •  
    • 15 mesaje
    9 Feb 2014, 23:31
    0 0

    da, sigur ca este doar o fantezie, numai ca e atat de usor si delicios din spatele tastaturii sa fii zmeu, si sa pozezi intr-o imagine pe care societatea te-a pacalit ca e una ideala, desi nu te reprezinta catusi de putin. Te face sa te simti mai bine!

     

    Eu nu condam pe cei care "ärunca cu pietre". Modul in care o persoana reactioneaza, mai ales in cazuri din astea, are prea putin de a face cu mine, si in majoritatea de a face cu ea, sistemul ei de credinte, educatie, frustrari, etc. Astfel ca un comment in care ma vorbeste pe mine intr-un fel sau altul, spune mai multe despre acea persoana, decat despre mine!

  •  
    • 184 mesaje
    10 Feb 2014, 11:30
    0 0
    Erikvanderty said:

    da, sigur ca este doar o fantezie, numai ca e atat de usor si delicios din spatele tastaturii sa fii zmeu, si sa pozezi intr-o imagine pe care societatea te-a pacalit ca e una ideala, desi nu te reprezinta catusi de putin. Te face sa te simti mai bine!

     

    Eu nu condam pe cei care "ärunca cu pietre". Modul in care o persoana reactioneaza, mai ales in cazuri din astea, are prea putin de a face cu mine, si in majoritatea de a face cu ea, sistemul ei de credinte, educatie, frustrari, etc. Astfel ca un comment in care ma vorbeste pe mine intr-un fel sau altul, spune mai multe despre acea persoana, decat despre mine!

    Trebuia sa te astepti la astfel de reactii. . Concluzia este ca nu ai o problema. 

     

  •  
    • 15 mesaje
    3 Mai 2021, 15:19
    0 0
    Au trecut 9 ani de atunci si fantezia a ramas aceiasi.
    Culmea ca sunt casatorit de 5 ani cu o femeie care are sanii mici, adolescentini.
    Deci karma are si ea rolul ei
  •  
    • 1 mesaje
    5 Mai 2021, 09:08
    0 0
    Ești doar un troll plictisit și intri odată la câțiva ani să confirmi asta. Fii fericit că ai inițiat destule contraziceri între oameni pe mai multe forumuri.