Imi plac foarte mult sanii lasati; oare am o problema?

  •  
    • 15 mesaje
    29 Apr 2012, 18:01
    0 4
    Trebuie sa incep prin a spune Bine v-am gasit, Scriu aici pentru ca pur si simplu simt nevoia sa ma descarc, sa discut cu cineva despre acest subiect, si avand in vedere ca in viata reala este exclus sa imi iasa asta, imi ramane ca alternativ internetul.

    Desi se intelege din titlu am sa dezovlt despre ce este vorba. Mentionez de pe acum ca cine are chef de mistouri (in general ieftine) ar fi mai bine sa se abtina.

    Acum 5 ani eram la mare, si acolo dupa cum toti stim, vedem nuduri la discretie, pana ne saturam si nu mai reactionam la nici un "stimul" vizual.
    Si stand eu asa bronzandu-ma si bucurandu-ma de soare si de priveliste, am vazut o doamna matura, blonda, si cu sanii lasati. Instantaneu am avut senzatia aia ca tot iti vine sa te uiti si nu iti poti lua ochii de la ea, pulsul a crescut, la fel si tensiunea sangvina intr-o anumita parte a corpului
    Seara , in timp ce faceam dragoste cu prietena mea de atunci, m-am terminat gandindu-ma la doamna de care v-am spus mai sus.

    Asa mi-am dat seama de preferinta aceasta a mea. Ca imi plac sanii lasati. si cand zic asta nu ma refer ca imi plac SI ei, ci ca ii prefer oricand celor cu aspect adolescentin.
    Preferinta era mai demult, insa abia atunci s-a conturat, abia atunci am devenit constient de ea.

    Daca se intampla sa merg pe strada si sa vad o doamna sau domnisoara cu astfel de sani, mai ales daca nu are sutien, imediat simt o atractie si o dorinta foarte puternica pe care nu o pot controla.
    Cand ma uit la p0rn , la fel, caut tipe cu "saggy tits".

    Initial am crezut ca e o preferinta de moment, dar anii au trecut peste mine si preferinta a ramas...
    Simteam nevoia sa scriu undeva sa aflu mai multe despre asta sau doar sa ma descarc.

    De prisos sa mai spun ca nimeni din jurul meu nu banuieste aceste lucru despre mine!
  •  
    • 4503 mesaje
    29 Apr 2012, 18:20
    9 0
    eu cred ca tu faci misto de noi nu noi de tine

    frateeeee, la cate tzatze lasate exista pe lumea asta unde vezi tu problema?... cupleaza-te cu o gagica d'asta pe gustul tau si ai rezolvat problema...

     

  •  
    • 498 mesaje
    29 Apr 2012, 18:35
    0 0
    Mara77 said:
    eu cred ca tu faci misto de noi nu noi de tine

    frateeeee, la cate tzatze lasate exista pe lumea asta unde vezi tu problema?... cupleaza-te cu o gagica d'asta pe gustul tau si ai rezolvat problema...

     

     

  •  
    • 264 mesaje
    29 Apr 2012, 18:37
    1 1
    bine ca-ti plac totusi pepenii,merele si lamaiale si nu altceva...doamne feri' baietas ce crudutz esti!
  •  
    • 498 mesaje
    29 Apr 2012, 18:38
    1 0
    mah, dar cit de lasati iti plac???
    d'aia, de atirna ca talangile' vacii pina la genunchi, sau numai asa pina la buric 
  •  
    • 4034 mesaje
    29 Apr 2012, 18:39
    6 1
    mere pere si flanele sunt pt toate gusturile. nu i bai. ce doresti de la noi de fapt? sa ti le aratam?))
  •  
    • 5575 mesaje
    29 Apr 2012, 19:06
    0 0
    creatzo, ai grija ce intrebi, ca s-ar putea sa zica da si sa te vaz atunci ce faci, iti pui pepenasii la vedere sau ii camuflezi?
  •  
    • 5575 mesaje
    29 Apr 2012, 19:13
    0 0
    hai sa vedem acum, sa stabilim cat de lasati ii plac
    and the winner is:

    1. http://images.tribe.net/tribe/upload/photo/a1f/a95/a1fa957b-0941-4240-a223-f47b3548e3b0

    2. http://www.antena3.ro/thumbs/big/2011/06/27/record-mondial-cei-mai-mari-sani-din-lume-ii-are-o-femeie-din-sua-fiecare-cantareste-peste-25-de-kg-99647.jpg

    3. http://www.chirurgie-estet.ro/UserFiles/Image/DSC04332.JPG

    4. http://www.agentiadepresamondena.com/wp-content/uploads/2010/12/lifting-sani.jpg

    5. http://www.radardemedia.ro/wp-content/uploads/2010/04/alicia1.jpg

    care-i mai aproape de preferinte?
    Acest mesaj a fost editat de către ultimul_mohican: 29 Apr 2012, 19:16
  •  
    • 12625 mesaje
    29 Apr 2012, 19:14
    3 0
    Imi plac foarte mult sanii lasati; oare am o problema?
    ceea ce ai tu se numeste fetish
    ceea ce ma deranjeaza din postarea ta e ca te-ai gandit la femeia aia de pe plaja si nu la prietena
    sper sa fie doar ocazionala...gandirea
  •  
    • 1787 mesaje
    29 Apr 2012, 19:15
    16 0
    Tu erai tipul ala de la mare?

    "Fac azi o baie rapida, pun ochelarii de inot pentru impresionarea audientei, dau puternic de 8 ori din brate, vad pe sub apa ceva umbre, ma ia panica si ma intorc. Ajunge sa mai dau de 4 ori din brate si ajung la apa mica. Pun picioarele pe nisip, imi zic ca-mi e de ajuns 1 minut si 24 de secunde de baie si e cazul sa ies la soare.
    Dar stii prea bine, prietene cetitor, ca iesitul din apa nu se face oricum. Pe plaja-i lume multa, poate se uita cineva la tine. Daca tii cat de cat la imaginea ta, mai indrepti una-alta. Tragi de slip sa aranjezi cucu subacvatic, bagi un pic mana prin par (cat mai ai) sa-l faci „sauvage”, ridici pieptul, sugi burta…
    Apoi iesi pe tarm calcand hotarat, pentru impresie. Privind undeva departe, nicaieri, tot pentru impresie. Dar stii ca macar 3 babe hodoroage tot se uita la tine. Poate una nici nu vede, nu conteaza. Ei bine eu am avut bafta sa ies taman langa 3 fatuci ce se bronzau pe ţâţisoare. M-am gandit ca bine am facut ca m-am primenit. Si am calcat mai hotarat, fara sa privesc spre ele. Bineinteles, doar la inceput....
    Cand am ajuns cam la juma de metru de sezlongurile lor, le-am traznit o privire de, teoretic, trebuia sa le ingrop sub nisip. Ai tu habar, cetitorule, cum arata ochii mei verzi pe fata mea bronzata, cand ies din mare?! Nu, nu ai. Ei bine, fetisoarele au ramas incremenite. Ma priveau cu ochi mari, toate trei. Am trecut pe langa ele multumit de traznetul transmis, de impresia facuta.
    Ajung langa propria sotie, zambind multumit de mine. Si propria sotie imi spune:
    - Sterge-te pe fata, esti plin de muci."
  •  
    • 5575 mesaje
    29 Apr 2012, 19:18
    0 0
    Midorri said:Tu erai tipul ala de la mare?

    "Fac azi o baie rapida, pun ochelarii de inot pentru impresionarea audientei, dau puternic de 8 ori din brate, vad pe sub apa ceva umbre, ma ia panica si ma intorc. Ajunge sa mai dau de 4 ori din brate si ajung la apa mica. Pun picioarele pe nisip, imi zic ca-mi e de ajuns 1 minut si 24 de secunde de baie si e cazul sa ies la soare.
    Dar stii prea bine, prietene cetitor, ca iesitul din apa nu se face oricum. Pe plaja-i lume multa, poate se uita cineva la tine. Daca tii cat de cat la imaginea ta, mai indrepti una-alta. Tragi de slip sa aranjezi cucu subacvatic, bagi un pic mana prin par (cat mai ai) sa-l faci „sauvage”, ridici pieptul, sugi burta…
    Apoi iesi pe tarm calcand hotarat, pentru impresie. Privind undeva departe, nicaieri, tot pentru impresie. Dar stii ca macar 3 babe hodoroage tot se uita la tine. Poate una nici nu vede, nu conteaza. Ei bine eu am avut bafta sa ies taman langa 3 fatuci ce se bronzau pe ţâţisoare. M-am gandit ca bine am facut ca m-am primenit. Si am calcat mai hotarat, fara sa privesc spre ele. Bineinteles, doar la inceput....
    Cand am ajuns cam la juma de metru de sezlongurile lor, le-am traznit o privire de, teoretic, trebuia sa le ingrop sub nisip. Ai tu habar, cetitorule, cum arata ochii mei verzi pe fata mea bronzata, cand ies din mare?! Nu, nu ai. Ei bine, fetisoarele au ramas incremenite. Ma priveau cu ochi mari, toate trei. Am trecut pe langa ele multumit de traznetul transmis, de impresia facuta.
    Ajung langa propria sotie, zambind multumit de mine. Si propria sotie imi spune:
    - Sterge-te pe fata, esti plin de muci."

     

    dementzial, dori!

     

  •  
    • 1841 mesaje
    29 Apr 2012, 19:23
    0 0
    Midorri, si tu esti fan dono.ro? Tare rau imi pare ca de cand i s-a nascut fetita n-a mai scris pe blog, era savuros baiatul asta!
  •  
    • 1787 mesaje
    29 Apr 2012, 19:28
    0 0
    Nu, Out, nu cunosteam site-ul, dar mi-ai dat subiect de lectura
  •  
    • 1015 mesaje
    29 Apr 2012, 19:38
    5 1
    Ai o problema, dar nu cu sanii lasati, ci cu neuronii proprii, pentru ca placerea asta a ta tu singur o consideri o problema, nu ceilalti,  cand de fapt, este o chestie atat de banala, avand in vedere ca gasesti la tot pasul sani lasati.
    Posibil sa asociezi sanii lasati cu sanii mamei si s-o consideri, oarecum, o perversitate, din moment ce o percepi ca pe o problema. Ia si gaseste-ti  o astfel de femeie, cine te opreste, unde e problema??? Ai plictisit lumea de pe kudika sau garbo, nu mai retin, cu problema asta a ta inchipuita si ti-ai facut aparitia  si aici, deci da, ai o problema.
    Unde urmeaza sa-ti mai postezi preferinta asta a ta? Pe frunte? Nu-i nicio problema sa ai astfel de preferinte, mergi la medic si-ti va spune si el acelasi lucru. Tu de fapt singur te miri de placerea asta a ta? Ce-i asa de spectaculos? E ok. Ca si cum o femeie ar spune ca-i plac barbatii cu burta, asa si?? Unde-i wow-ul??!!
    Oricum ti se pare atat de "fantastic" preferinta asta a ta, incat sigur iti deschizi blog propriu cu asa ceva...Rezolva-ti problema si ia-ti acasa o femeie cu astfel de sani si nu stiu cat iti vor mai placea. Macar faci un test si poate scapi si de astfel de nedumeriri si ii scapi si pe ceilalti
  •  
    • 4034 mesaje
    29 Apr 2012, 19:40
    0 0
    da da da! mie mi plac barbatii cu putina burta. bine "legati". OARE AM O PROBLEMA?)


    hmmmm BEN  unde esti sa ne zici tu cum e treaba
  •  
    • 1015 mesaje
    29 Apr 2012, 19:43
    0 0
    http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/53983/Imi-plac-foarte-mult-sanii-lasati-oare-am-o-problema/1.html
  •  
    • 4034 mesaje
    29 Apr 2012, 19:45
    0 0
    bluehappylica said:http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/53983/Imi-plac-foarte-mult-sanii-lasati-oare-am-o-problema/1.html

     


    pai da ma. omu intreaba pe toate forumurile. e disperat clar. poate poate i o arata vreuna vreo tzatza 

  •  
    • 1015 mesaje
    29 Apr 2012, 19:49
    1 0
    Si eu care credeam ca visul oricarui barbat e s-o vada la 2 m distanta pe Heidi Klum
    Deci, se pare, ca unii chiar au pretentii, daca ne uitam la deschizatorul topicului
     
  •  
    • 498 mesaje
    29 Apr 2012, 19:56
    4 0

    Dr. Bula in America …

    Merge el prin oras si vede un cabinet: “Dr. John. Vindec toate bolile din lume”..

    Mai merge ce mai merge si vede alt cabinet: “Dr. Smith. Vindec toate bolile din lume”.
    Se gîndeste el sa-si deschida un cabinet asemanator.
    Zis si facut: “Dr. Bula. Vindec toate bolile din lume”.
    Acum concurentii s-au gîndit sa-l elimine si trimit la el un om sa se planga ca i-a disparut simtul gustului.
    Pacient: Dom’ doctor, orice manînc nu pot simti gustul mîncarii. Nu stiu ce sa fac!
    Bula: Se rezolva. Asistenta, vezi dulapul 6, sertarul 5, 2 lingurite.
    Pacientul inghite o lingurita: Pai dom’ doctor, asta-i cacat.
    Bula dicteaza asistentei: Pacient recapatat gustul.
    A doua zi pacientul vine din nou.
    Pacient: Dom’ doctor, am o mare problema… Nu tin minte nimic. Uit de la mîna pin’ la gura…
    Bula: Nici o problema. Se rezolva. Asistenta, vezi dulapul 6, sertarul 5, 3 lingurite..
    Pacientul: Pai, dom’ doctor, daca-mi dati iar cacat…
    Bula: Pacient recapatat memoria.
    A treia zi pacientul vine iar.
    Pacientul: Stiti, dom’ doctor, am o mare problema; stiti, eu cu femeile nu prea mai pot, ce mai, nu mi se scoala.
    Bula: Se rezolva si asta. Asistenta, te rog dezbraca-te.
    Se dezbraca asistenta, se misca pe lînga pacient, nimic.
    Bula: Da, e adevarat, dar stati linistit, se rezolva. Asistenta, dulapul 6, sertarul 5, 4 lingurite.
    Pacientul: Dom’ doctor, daca-mi dati iar cacat, va f.. si pe dvs si pe asistenta de nu va vedeti.
    Bula: Pacient recapatat potenta.

     

     

     

     

    mah, dupa 2 lingurite din sertarul nr.6 - te-ai lecuit si tu  

  •  
    • 10876 mesaje
    29 Apr 2012, 22:10
    0 1
    Bluehapi, daca sunt mamă am țîțele lasate?