Nimic nou, doar ma inseala

  •  
    • 12819 mesaje
    14 Apr 2012, 12:43
    1 0
    pushica said:n-are bre nici asta nicio treaba, iote asa se mai umfla muschii pe cate una/unu` sa vina pe forum sa se dea zmeu sau mama zmeilor .... cand nu mai razbate cu bantuiala, baga mare cu jignirea ...
    jignirea fiind, se stie, apanajul oamenilor slabi si lipsiti de argumente ....
    al naiba sa fie daca am vazut pe forumul asta un gica-contra care sa fie suficient de inteligent si sa aiba suficiente argumente logice sa ne faca praf, in schimb toti frustratii, toti emo si toti refuzatii in ale socializarii extra mediu virtual vin aici si incep sa scrie cearceafuri despre ce si cum ... cand vad ca nu le mai merge cu bantuiala, zdrang jignirea, urmata imediat de dispretul superior...

    da Doamne macar un gica-contra inteligent, cu inteligenta aia rasata si superioara care sa ma faca pe mine sa imi scot palaria

     

    eu, eu, eu, despre ce e vorba?

  •  
    • 3484 mesaje
    16 Apr 2012, 19:06
    0 0
    tsunnami said:

     
    eu, eu, eu, despre ce e vorba?

     

    tu nu esti gica-contra!

  •  
    • 1880 mesaje
    16 Apr 2012, 19:08
    0 0
    pushica said:
    tsunnami said:

     
    eu, eu, eu, despre ce e vorba?

     

    tu nu esti gica-contra!

     Testeaza-l

  •  
    • 3484 mesaje
    16 Apr 2012, 19:12
    1 0
    MECLOfenoxat said:
    pushica said:
    tsunnami said:

     
    eu, eu, eu, despre ce e vorba?

     

    tu nu esti gica-contra!

     Testeaza-l

     

    been there, done that

    nu e si gata !

  •  
    • 1880 mesaje
    16 Apr 2012, 19:15
    1 0
    Cum ai petrecut Pushico? Au iesit* toate bune
  •  
    • 32 mesaje
    17 Apr 2012, 15:29
    0 0
    Vai ce figura esti! Imi plac regulile astea si cu siguranta ca te scot dintr-un impas la un moment crucial in viata. Imi pare sincer rau pentru necazul femeii si e drept ca daca are pe altcineva e cam greu sa il tii cu forta langa tine, nu imposibil totusi. E simplu sa dam sfaturi pentru altii insa e greu sa le punem in aplicare cand e propria noastra experienta...dar fie ca vrem fie ca nu ORICE situatie placuta sau neplacuta are un incept, un mijloc si un SFARSIT...
  •  
    • 3484 mesaje
    19 Apr 2012, 16:32
    3 0
    MECLOfenoxat said:Cum ai petrecut Pushico? Au iesit* toate bune

     

    DA ! Mult mai bine decat ma asteptam! Am mancat niste chestii de te doare capul, plus ca nu m-a lasat nimeni sa fac nimic, m-am simtit ca o printesica ... am fost pe plaja am aruncat cu pietre in garla si am aflat ca la astia pietrele nu fac baldabac, ci plotz (plotz!!!) 

    tot cu ocazia asta am aflat ca nu exista ham-ham, cainii in Grecia latra : "gav gav"

    belea!

    ne-am prelungit sederea pana ieri dupa-amiaza, ca era prea mumos sa plecam

    deci Pastele grecesc: LIKE !

  •  
    • 626 mesaje
    19 Apr 2012, 16:46
    0 0
    MECLOfenoxat said:Cum ai petrecut Pushico? Au iesit* toate bune

     A avut scane regulate !

  •  
    • 3484 mesaje
    19 Apr 2012, 18:26
    1 0
    lamultiani said:

     A avut scane regulate !

     

    deci tu esti ala de statea la posteriorul meu si tinea scorul ...