Nimic nou, doar ma inseala

  •  
    svi
    • 553 mesaje
    12 Apr 2012, 00:15
    0 0


    Acest mesaj a fost editat de către svi: 2 Oct 2012, 00:24
  •  
    svi
    • 553 mesaje
    12 Apr 2012, 00:16
    0 0


    Acest mesaj a fost editat de către svi: 2 Oct 2012, 00:24
  •  
    • 3484 mesaje
    12 Apr 2012, 00:17
    0 0
    svi said:
    samoa said:

     
    In Ardeal nu exista asa ceva. Minti si minti prost! Limba romana are aceleasi reguli in scris, nu are importanta zona. Exprimarea de genul "si la zid ii place" o folosesti cu copiii in fata blocului. Nu cand daialtora lectii de gramatica! 
    Esti pulbere, du-te si culca-te! Luptasi destul pe ziua de azi, amarato!  

     

    Nu, nu mint. Este o exprimare acceptata in limbajul vorbit. Poate n-ai auzit tu. Pe ce lume traiesti atunci?

     

    Amarata esti tu, fato! UIte, un sfat bun asta cu culcatul. De ce nu il urmezi?

     

    acceptata de catre cine? ia da link sa vedem ce zice Academia Romana ... sau tu cand zici acceptat te referi asa la grupul tau de emo kidds ....

  •  
    • 9724 mesaje
    12 Apr 2012, 00:18
    1 0
    svi said:
    samoa said:

     
    In Ardeal nu exista asa ceva. Minti si minti prost! Limba romana are aceleasi reguli in scris, nu are importanta zona. Exprimarea de genul "si la zid ii place" o folosesti cu copiii in fata blocului. Nu cand daialtora lectii de gramatica! 
    Esti pulbere, du-te si culca-te! Luptasi destul pe ziua de azi, amarato!  

     

    Nu, nu mint. Este o exprimare acceptata in limbajul vorbit. Poate n-ai auzit tu. Pe ce lume traiesti atunci?

     

    Amarata esti tu, fato! UIte, un sfat bun asta cu culcatul. De ce nu il urmezi?

     
    In limbajul vorbit! De cine bre? De ciobanii din Poplaca?
    Rusinica! Ditamai razboinica, prinsa cu minciunica!

  •  
    • 4455 mesaje
    12 Apr 2012, 00:23
    0 0
    Regina_Neagra said:opium ..... deci:

    1. dovleacul il meriti ca nu te faci ca nu ploua cu nebuni pe eva
    2. io as vrea sa o ajut, de aia am pus linkul....sa faca si ea ceva exercitii de dictie, sa mai desclesteze maxilarele, ca la cati clabuci sunt la gura ei o si vad cum are ochii rosii de azi dimineata, cum tasteaza furioasa si vanata de suparare, ma gandesc ca maine de o fi sa se duca undeva....desi putin probabil ..... si o sa aiba maxilarele inclestate. da-o in masa de gramatica ca sarmana nu va reusi sa deschida gura

    PS: deci ai priceput da....era intentionat gresit


    hai ca de data asta am zburat spre dormitor ca maine eu nu frec duda injurandu-ma pe eva, deci va las cu nebuna.

    plus de asta....io spre deosebire de ea, chiar am o viata si precis aveti si voi, deci inchideti potaia turbata si la culcare cu voi.


     

    eh, is zen azi. a batut-o mama natura suficient, mai dau si eu?

    si ma duc sa ma culc, desi probabil mi-ar trebui un anti tetanos.

  •  
    • 6798 mesaje
    12 Apr 2012, 00:25
    0 0
    voi macar aveti cu cine sa va culcati, dar ea saraca ce face? ea cu cine ramane, o lasati toate singura?
  •  
    • 3484 mesaje
    12 Apr 2012, 00:25
    3 1
    n-are bre nici asta nicio treaba, iote asa se mai umfla muschii pe cate una/unu` sa vina pe forum sa se dea zmeu sau mama zmeilor .... cand nu mai razbate cu bantuiala, baga mare cu jignirea ...
    jignirea fiind, se stie, apanajul oamenilor slabi si lipsiti de argumente ....
    al naiba sa fie daca am vazut pe forumul asta un gica-contra care sa fie suficient de inteligent si sa aiba suficiente argumente logice sa ne faca praf, in schimb toti frustratii, toti emo si toti refuzatii in ale socializarii extra mediu virtual vin aici si incep sa scrie cearceafuri despre ce si cum ... cand vad ca nu le mai merge cu bantuiala, zdrang jignirea, urmata imediat de dispretul superior...

    da Doamne macar un gica-contra inteligent, cu inteligenta aia rasata si superioara care sa ma faca pe mine sa imi scot palaria
    Acest mesaj a fost editat de către pushica: 12 Apr 2012, 00:28
  •  
    • 9724 mesaje
    12 Apr 2012, 00:30
    1 0
     A tacut! Oare de ce?Ipoteze:
    1. A lesinat de deshidratare
    2.A rapus-o somnul
    3. I-a picat netul 
  •  
    • 4455 mesaje
    12 Apr 2012, 00:31
    1 0
    bertha_ said:voi macar aveti cu cine sa va culcati, dar ea saraca ce face? ea cu cine ramane, o lasati toate singura?

     bertha, nu e singura. vocile alea pe care le aude au si ele un rol...

  •  
    • 18346 mesaje
    12 Apr 2012, 00:45
    0 1
    svi said:
    me_eva said:

     

    cred ca toti suntem adulti si vaccinati pe aici. serios. unii trebuie sa se opreasca, altfel showul asta continua la infinit. si cred ca-ti poti da seama din doua fraze ca nu ai cu cine sa o scoti la capat.

    intelegi ideea?

     

    Exactly mu point. Fetele nu inteleg ca nu au cu cine sa iasa invingatoare. Le place sa se loveasca de zid. Nu-i nimic, si la zid ii place. Sa vedem cine crapa primul.

     

    Jur, nici daca va plateau astia de la eva nu faceati atata trafic.

     

    Tu faci traficul, ca tu starnesti aiurea lumea. si ca fetele se distreaza pe seama ta, nu vezi?

     

    mi-am dat seama de mai demult ce fel de om esti, si de-aia nu m-am intins la vorba cu tine. esti un fel de Geisterfahrer. adica una care merge in sensul invers si i se pare ca de fapt toti ceilalti sunt nebuni.

    cum era: "ferice de cei saraci cu duhul". nu poti mai mult...

     

    aaa. ca o sa-mi vii cu replice, nu e relevant.

  •  
    • 7967 mesaje
    12 Apr 2012, 08:09
    0 0
    svi said:Fetelor: creata, crush, bertha, salma, trili, opium si toate celelalte vampirite razboinice, sunteti ca piatra abraziva - faceti calcaiul moale. Merci!

    The switch virtual interface  
    Fata, daca nu merge bine cu videochatul, sa stii ca nu e nevoie sa stai pe eva...Poti sa-ti calmezi  frustrarile si citind o carte sau impletind ciorapi. La IQul tau poti chiar sa te joci cu plastilina...

  •  
    svi
    • 553 mesaje
    12 Apr 2012, 09:26
    0 0


    Acest mesaj a fost editat de către svi: 2 Oct 2012, 00:25
  •  
    • 7743 mesaje
    12 Apr 2012, 09:28
    1 0

    mda, ati luat-o de la cap.
    si ea v-a luat energia si timpul vampirizare intensa, reciproca si in grup.

    ptiu drace si de trei ori cruce!

  •  
    svi
    • 553 mesaje
    12 Apr 2012, 10:15
    2 0


    Acest mesaj a fost editat de către svi: 2 Oct 2012, 00:25
  •  
    • 7967 mesaje
    12 Apr 2012, 10:25
    0 0
    svi said:

     

    Eu merg sa zbor in inaltul cerului, eu sunt un fluture. Ba nu, sunt doi. Ma indrept spre infinit si va las pe voi....

    Amin!  


    Acest mesaj a fost editat de către salmarose: 12 Apr 2012, 10:26
  •  
    • 392 mesaje
    12 Apr 2012, 11:58
    0 1
    Trecand peste ce discutati voi, recomand un articol initiatoare. m-am gandit la ea cand l-am citit si de aceea il recomand.
    http://www.formula-as.ro/2012/1008/asul-de-inima-45/despre-bucurie-si-ras-cu-stela-popescu-in-afara-de-boala-si-de-moarte-nimic-nu-ma-mai-poate-intrista-14791 
    eu nu dau sfaturi pentru ca nu am patit asa ceva. dar cred ca daca as fi in o asemenea situatie nu stiu cum as reactiona.  multa intelepciune iti doresc in luarea unei decizii.

    Acest mesaj a fost editat de către cristiana_: 12 Apr 2012, 12:01
  •  
    • 3484 mesaje
    12 Apr 2012, 13:20
    3 3
    svi said:

     

    Acum, pushica, aseara tot dadeai din fund ca sa te regulez dar, pur si simplu, nu puteam si nici n-am sa pot. Si chestia asta m-a pus pe ganduri. N-ai zvac nici cat sa provoci pe cineva. Esti un caz izolat si interesant de studiat. Sau foarte plictisitor? Esti seaca, seaca, seaca. Esti pe zero. Ma intreb cum stau barbatii cu erectia in prezenta ta. Dar stiu deja raspunsul: nu. Nu ai energie nici macar sa le trezesti interesul. Erectia iese din discutie.

     

    1. sa ne intelegem: nu ai tu cum sa ma regulezi, iti lipseste respectivul organ: creier ... ai refuzat sa te iei la tranta cu mine pentru ca in prealabil nu ti-am oferit nimic de care sa te agati, provocarea a fost directa: arata ce poti ! moment in care tu fas, ca sampania ramasa fara dop, te-ai blocat ca nu aveai nimic in punguta pregatit pentru o asemenea situatie, tu aveai nevoie sa ti se dea ceva intainte ca sa ai din ce sa iti croiesti replicile alea de curca trista

    2. sa moara Bibi daca imi doresc sa stea barbatii cu erectie in prezenta mea, Doamne fereste !!!! nene, stai sa te destup un pic: eu cand vreau ceva imi iau ! uite asa simplu si direct: daca vreau o erectie, provoc una ! nu trebuie sa arat sau sa ma comport ca o pisica pe acoperis sa ma asigur ca sunt "dorita" ... sper ca ai un dram de iq sa intelegi ca bat un apropos direct la tine ... la cat de des mentionezi treaba cu erectia e clar ca ai o problema in domeniu

    3. plecand de la premisa ca eu sunt vampir (deci imi iau energia de la altii) + afirmatia ta ca sunt seaca, nu am energie deloc, acesta fiind motivul pentru care ai refuzat sa te iei la tranta cu mine, ce rezulta de aici? ca tu esti de fapt vampirul si iti cauti "vicitme" cu energia full level, huh? ... nu ca as crede bantuiala asta a ta, dar chiar coborandu-ma la nivelul tau si plecand de la premisa ca bantuielile tale sunt pe bune, tot pot sa iti demonstrez ca nici macar in bantuieli nu esti consistenta ...

    4. eu acum stiu ca tie ti-ar fi placut sa iti zic vreo doua din alea cu shizofrenia, spitalul de nebuni s.a.m.d. ca sa iti dau material de sarit la jugulara, ar fi fost prea usor pentru tine sa intorci astea impotriva mea, cum ai facut ce celelalte, de aceea nu ti-am dat nimic si de aceea ai ajuns tu la concluzia ca "nu are rost" sa te pui cu mine ... esti foarte transparenta si asta pentru ca iti lipseste substanta, esti doar o alta fiinta disperata si respinsa care vine pe forum sa isi puna poalele in cap si care spera ca va puncta cateva mici victorii care sa ii indulceasca rahatul pe care il serveste zilnic cu polonicul in patetica sa existenta ... spunea cineva ca trebuie sa ne fie mila de tine, ei bine, mie nu imi este ... si stii de ce? nu meriti ! atat timp cat te stii cine esti si cum esti si tot iti permiti sa jignesti si sa ataci persoane pe care nu le cunosti si care nu ti-au facut nimic, doar dintr-o bolnavicioasa dorinta de suprematie ... nu meriti mah niciun dram de compasiune, esti varza si nici creierul nu te ajuta prea mult ...

    5. ai observat deja ca nu ma atinge nimic si ca nu vei reusi sa imi provoci nicio reactie, in afara de dispret (de asta m-ai refuzat) si ai dreptate ... doi bani nu dau ... de aceea mi-ar fi placut sa iti indrepti tirul impotriva mea, ca pe mine ma doare la bashchetzi, dar nu pot sa nu iti trag vreo doua peste bot cand vad cum vorbesti cu fete care mie imi sunt dragi ... din punctul meu de vedere esti doar o fiinta patetica, o vai-steaua-ei care a citit 2-3 carti si are impresia ca e undeva la un nivel superior, imposibil de atins de catre muritorii de rand ... let me tell you sth bitch: poate ti-ai depasit cumva nivelul tau, dar asta nu inseamna ca l-ai atins pe al nostru

  •  
    • 13910 mesaje
    12 Apr 2012, 14:19
    2 1
    pushica, tu te plictisesti?

    s-a zis mai sus "amin".......gata, pune si tu punct.
  •  
    • 3484 mesaje
    12 Apr 2012, 14:30
    0 1
    ellado said:pushica, tu te plictisesti?

    s-a zis mai sus "amin".......gata, pune si tu punct.

     

    relax, ma lasa rece dislike-ul tau, ce pacat ca nu poti da decat unul,  nu-i asa?

    las`, nu mai imi duce tu mie grija, iar daca tot te facusi avocatul diavolului, transmite-i clientei tale sa se abtina in a mai jigni fetele si zau daca mai auziti de mine ...

  •  
    • 4 mesaje
    14 Apr 2012, 12:13
    0 0
    CU MINE SIGUR NU MAI STATEA IN CASA , AFARA !!!