Ten sensibil,creme si produse de ingrijire

  •  
    • 127 mesaje
    25 Apr 2018, 15:09
    0 0

    Buna ziua! Eu folosesc de aproximativ jumatate de an balsamul calmant, ultra-reconfortant DEEP REPAIR BALM din gama de cosmeceutice Teoxane si pot spune ca tenul meu a avut o imbunatatire vizibila. Are un efect hidratant, iar pielea si-a recastigat dupa cateva folosiri echilibrul. Il poti comanda de pe www.teoxane-beauty.ro si cu siguranta vei fi multumita de rezultate.

  •  
    • 84 mesaje
    30 Oct 2018, 09:03
    0 0
    Un ten uscat necisita o ingrijire aparte. Eu m-am lovit de aceasta problema, mai ales in sezonul rece, cand efectiv nu stiam cu ce sa ma mai dau pe fata. Apoi, am aflat de fiolele de la Macon, Hydro Alga, si mi-au salvat trenul! Conțin un ser atat de concentrat incat pielea este hidratata la maxim! Inca de la prima aplicare am vazut o diferenta semnificanta! Recomand!! Le poti achizitiona de pe produse-frumusete.ro.
  •  
    • 84 mesaje
    10 Dec 2018, 20:51
    0 0
    Tenul meu a fost din totdeauna sensibil și mereu am fost în căutarea unor creme care să nu îmi irite pielea. O prietenă mi-a recomandat brandul Macon, fiind un brand de dermocosmetice de calitate înaltă. Și de aproape jumătate de an folosesc doar produsele lor. Au ei un produs numit, Face to Neck Skin Booster - BA 2 in 1 Re-întinerire față, gât și decolteu care mie îmi place foarte, foarte mult. După ce aplic acest produs, pielea este extraodinar de luminoasă și am observat și un efect de lifting. Eu recomand cu încredere! Produsele le comand de pe produse-frumusețe.ro
  •  
    • 37 mesaje
    3 Oct 2022, 23:34
    0 0
    Eu acuma de exemplu am pielea plina de bubite, gen cosuri sau puncte de grasime si mi-a zis dr dermatolog (https://www.dermatologiebaiamare.ro/) ca e si din cauza alimentatiei, intr-adevar am mancat mai haotic in ultima luna si am baut si alcool...
  •  
    • 2 mesaje
    19 Oct 2022, 16:25
    0 0
    StefaniaM said:Eu acuma de exemplu am pielea plina de bubite, gen cosuri sau puncte de grasime si mi-a zis dr dermatolog (https://www.dermatologiebaiamare.ro/) ca e si din cauza alimentatiei, intr-adevar am mancat mai haotic in ultima luna si am baut si alcool...

      Stefania ai reusit sa rezolvi problema?