Ce stiti despre Parintele Ciprian Gradinaru de la manastirea Sih

•  
    • 2 mesaje
    1 Apr 2012, 09:21
    9 0
    Buna ziua.
    As dori cateva informatii despre Parintele Ciprian Gradinaru, daca stie cineva si a mers cineva sa vorbeasca cu parintele la Sihastria.As vrea sa stiu cum decurge?
    Pentru ca vreau sa merg si eu sa-i cer un sfat intr-o problema personala si nu stiu cum se face, nu am mai mers pana acum la preoti sa discut problemele mele si ma simt un pic jenata.
    Am auzit ca ar sluji si la biserica prin Bucuresti. Stie cineva unde anume il pot gasi? Pentru ca imi vine mai aproape Bucurestiul, sa ajung la Parintele.
    Multumesc din suflet.
  •  
    • 138 mesaje
    1 Apr 2012, 16:29
    3 11
    daca nu este o problema foarte grava, mai degraba vorbeste cu o prietena, cu cineva din familia ta...
    daca ai un blocaj ...mai bine mergi la psiholog....
    vrei sa ajungi la preot deorece crezi ca ti s-au facut farmece sau alte prostii de genul acesta....
    NU EXISTA NICI FARMECE, NICI BLESTEME !!!!!!!
  •  
    • 1 mesaje
    1 Apr 2012, 21:34
    13 1
    _ginseng said:Buna ziua.
    As dori cateva informatii despre Parintele Ciprian Gradinaru, daca stie cineva si a mers cineva sa vorbeasca cu parintele la Sihastria.As vrea sa stiu cum decurge?
    Pentru ca vreau sa merg si eu sa-i cer un sfat intr-o problema personala si nu stiu cum se face, nu am mai mers pana acum la preoti sa discut problemele mele si ma simt un pic jenata.
    Am auzit ca ar sluji si la biserica prin Bucuresti. Stie cineva unde anume il pot gasi? Pentru ca imi vine mai aproape Bucurestiul, sa ajung la Parintele.
    Multumesc din suflet.

Pe pr Ciprian il cunosc de 14 ani, si este ingerul pazitor al casei mele si al copiilor mei. pentru detalii sunati-ma 0765 274 274

•  
    • 18347 mesaje
    1 Apr 2012, 23:24
    0 8
    siguuuuur!
  •  
    • 3 mesaje
    19 Iul 2012, 14:30
    4 4
    Hello!

Parintele Ciprian de la Sihastria poate fi gasit in Bucuresti la Paraclisul Catedralei Mantuirii Neamului (Piata Arsenalului).

Toate cele bune!