Caut un psiholog bun in Cluj!

  •  
    • 2 mesaje
    11 Mar 2012, 17:57
    8 6
    Buna. Revin cu o rugaminte. Postez la rubrica asta pt ca a vazut ca aici e mai multa activitate. Am nevoie de un psiholog bun si daca se poate ieftin, in Cluj. Trebuie sa vorbesc neaparat cu cineva si nu stiu unde sa caut sau la cine sa apelez. Va rog, daca puteti, sa imi recomndati pe cineva.
  •  
    • 8578 mesaje
    11 Mar 2012, 18:07
    18 4
    Vorbeste aici ana, e gratuit
  •  
    • 1 mesaje
    11 Mar 2012, 18:33
    15 4
    Incercati  la d-ra Alexandra Gorea:

    Web:  www.ascu.ro
    /

    E-mail: alexandra.gorea@ascu.ro
  •  
    • 80 mesaje
    12 Mar 2012, 13:55
    7 0
    Eu am fost la Andra Diaconu. Cabinetul e undeva pe 21 decembrie, langa orange, daca stii zona.

    http://psihoterapeutcluj.ro/

    Asta e site-ul. Gasesti acolo toate datele de contact, nr de telefon, tot. Si pretul e ok. Mult succes!
  •  
    • 76 mesaje
    4 Apr 2012, 16:06
    6 0
    poate gasesti aici alte variante :http://www.medicidetop.ro/
  •  
    • 24 mesaje
    23 Apr 2012, 14:59
    5 1
    Buna,

    Un psiholog bun din Cluj nu stiu, insa stiu un site care iti poate oferi consiliere psihologica la orice ora, oriunde ai fi. Se numeste TopExperti.ro si este prima platforma de comunicare care ofera consiliere psihologica online. Astfel, de la tine de acasa, sau de oriunde te vei afla poti intra in legatura directa cun un psiholog pentru rezolvarea problemelor care le macina. Numai bine
  •  
    • 1 mesaje
    11 Apr 2013, 15:39
    8 3
    Incearca aici:
    www.psihodiagnoza.ro
    Psiholog Ana Moldovan


    Acest mesaj a fost editat de către MarinCj: 12 Apr 2013, 01:30
  •  
    • 1 mesaje
    5 Iun 2014, 11:34
    8 18
    Doamna Sigmirean Alexandra e un psiholog bun. E tanara si deschisa si poti vorbi orice fara sa ai retineri. 0755218908 e numarul pentru programari. Pe mine m-a ajutat sa depasesc o perioada foarte grea din viata mea.
  •  
    • 1 mesaje
    14 Iul 2014, 23:46
    12 7
    Salut,

    Iti recomand pe psiholog Carmen Ilea:

    http://carmenileapsiholog.ro.

  •  
    • 13 mesaje
    29 Iul 2014, 02:42
    5 3
    Aproape ca ti-e frica sa mai recomanzi pe cineva.
  •  
    fmp
    • 1 mesaje
    11 Sep 2014, 15:10
    8 0
    Buna,
    Daca mai cauti inca un psiholog bun, incearca sa o contactezi si pe Adela Militaru (0747.07.35.5
    S-ar putea sa ai o surpriza placuta. 
    Numai bine! 
  •  
    • 190 mesaje
    11 Sep 2014, 15:53
    1 1
    Interesant....
  •  
    • 9 mesaje
    21 Sep 2014, 08:33
    8 3
    Atacurile de panica sunt niste frici interioare , eventual din copilarie, suferinte phihice , emotii negative, dar si alte cauze.Nu se trateaza cu medicamente .Eu le-am tratat , avand foarte multe alte simptome printr-o terapie care a consta in mai multe aplicatii .Le-am facut cu terapeut la distanta ,Am primit tot materialul cu care am lucrat, pe email.Am pastrat legatura telenic.,zilnic.Astefel am facut intai o calatorie in emotinalul meu si am eliberat emotiile negative , am eliberat acestea , am ierta , mi-am programat mintea si gandurile pe partea pozitiva , mi-am insusit idei optimiste , toate conform aplicatiilor ,Aplicatiile sunt simple si dureaza cateva minute dar timp de 3 saptamani am facut toatea astea zilnic sub directa indrumare.Asa am reusit sa fiu din nou eu cea de caum linistita , impacata cu mine , eliberata si cu mult optimism ,Nu am mai facut nici atacuri si nu mai am nici un fel de simptom de frica , de insomnie sau de tremurat si alte fobii9de lift , de lume multa, etc )Scrieti-mi pe mesenger pentru indrumare catre terapeutul care m-a ajutat , la adresa afisata ,va doresc si voua sa aveti parte de liniste sufleteasca

  •  
    26 Nov 2014, 18:56
    2 12
    CristinaIacob, ai avut dreptate. Am mers si eu la domnisoara psiholog Alexandra si mi-a facut mult bine. Aveam multe probleme pe care nu stiam nici eu ce le provoaca, nu dormeam decat cateva ore pe noapte, nu reuseam sa ma atasez de nimeni, practic nu eram prezenta in viata mea. Acum sunt foarte bine. Se vede pe mine ca am inceput sa traiesc. O recomand cu maxima incredere, are rabdare, nu te judeca, e calma si pune problema corect (nu te prea menajeaza) si se vad rezultatele. Sper sa gasiti si voi o cale sa va rezolvati problemele. Toate cele bune
  •  
    • 1 mesaje
    11 Mai 2016, 20:54
    3 1
    www.cabinetpsihologcluj-napoca.ro

    Psihoterapeut Adriana Laszlo
    Cabinet Individual de Psihologie
    Calea Dorobantilor 69, ap.5
    Cluj-Napoca, 400609
    0744473869
    adrianalaszlo@gmail.com

     

     


    Acest mesaj a fost editat de către psihologcluj: 11 Mai 2016, 20:56
  •  
    • 1 mesaje
    5 Oct 2016, 23:06
    0 1
    Odata cu repatrierea dupa 15 ani de strainatate am cazut intr-o depresie in primul an si am apelat la un psiholog in Cluj Napoca si anume la dl Gabriel Budian care m-a ajutat enorm sa imi revin si sa reiau controlul asupra vietii mele. Il recomand cu placere. Recent am descoperit ca are si o pagina web care o gasesc utila www.gabrielbudian.ro acolo gasiti si datele de contact siadresa cabinetului sau de psihoterapie. Sanatate tuturor!
    Acest mesaj a fost editat de către MarcelBlaga: 5 Oct 2016, 23:08
  •  
    • 1 mesaje
    7 Feb 2017, 11:44
    3 1
    Pe mine ma ajuta foarte mult site-ul https://www.psihologi-cluj.ro  pentru ca sunt prezentate doar cabinetele acreditate de Colegiul Psihologilor din Romania si fiecare psiholog are afisate competentele pentru care are drept de libera practica. Aici poti sa vezi inclusiv un CV al acelui psiholog.
    Acest mesaj a fost editat de către Gabriela2017: 7 Feb 2017, 12:05
  •  
    • 1 mesaje
    11 Mar 2017, 13:24
    5 1
    Eu am fost la domnul Marius Pentilie si vreau sa spun ca este un profesionist foarte bun. Ma confruntam de mult timp cu o anxietate si atacuri de panica, am luat si medicamente, am fost la mai multi psihiatri si psihologi iar el a reusit sa ma ajute sa scap de problemele de anxietate. Deci, va recomand cu incredere sa mergeti la el, site-ul lui este acesta: http://mental-training.ro/ puteti sa cititi mai multe despre el acolo, plus ca are niste articole destul de bune.
  •  
    • 2 mesaje
    8 Sep 2018, 16:25
    2 3
    Atacuri de panica !de doua săptămâni ma confrunt cu aceasta problema,nu reușesc sa scap de frica si numi pot lua gândul de la asta!problema mea este la metrou ,nu am suficient aer ,bătăile inimii cresc ,sunt foarte speriata,devin agitata si fac tot posibilul sa evit mersul cu metro pt a scapa de frica care nu ma lasa de doua săptămâni !ce ar trebui sa fac?
  •  
    • 2 mesaje
    8 Sep 2018, 16:28
    3 5
    Mai Menționez ca am avut problema si cu liftul ,spații închise dar imi trecuse de la sine,acum toata ziua ma concentrez pe respirație am impresia ca nu am suficient aer ,si este o frica Constanta in mine