ce faci in momentul asta?

  •  
    • 3765 mesaje
    9 Ian 2016, 15:27
    1 0
    io sunt in faza experimentala. am inceput anul cu ceva schimbari iar smothie este una din ele. testez piata de legume si fructe, caut retete, nu credeam ca poti combina laptele cu banane si scortiosara pana nu am gustat. am avut o revelatie, aproape ca un orgasm
  •  
    • 12208 mesaje
    9 Ian 2016, 15:27
    0 0
    Eu cu varza mea a la Cluj,picanta si ardei iute langa chiar am chef de ceva usor ...dar astept oaspetii sa ciocnim un spumant Angeli pentru Noul An !
  •  
    • 3765 mesaje
    9 Ian 2016, 15:28
    1 0
    poti sa amesteci sampanie cu banane .
  •  
    • 12208 mesaje
    9 Ian 2016, 15:30
    0 0
    Ai incercat :migdale , lapte cu banane congelate si putina miere e super ...http://www.edithskitchen.ro/smoothie-de-banane-cu-migdale/
  •  
    • 12208 mesaje
    9 Ian 2016, 15:33
    0 0
    igivansenior said:poti sa amesteci sampanie cu banane .

     Am incercat cu ananas si a iesit bestial , am pregatit trei pahare mari dintr-o sticla de spumant si un compot de ananas si putina zeama de lamaie , a avut un succes colosal la musafiri .... dar si mie mi-a placut ...
     


    Acest mesaj a fost editat de către gabriela42: 9 Ian 2016, 15:33
  •  
    • 3765 mesaje
    9 Ian 2016, 15:38
    1 0
    cum spuneam, sunt in faza experimentala. testez retete. cand gasesc ceva ce-mi aduce pacea interioara
  •  
    • 3765 mesaje
    9 Ian 2016, 16:01
    0 0
    gabriela42 said:
    igivansenior said:poti sa amesteci sampanie cu banane .

     Am incercat cu ananas si a iesit bestial , am pregatit trei pahare mari dintr-o sticla de spumant si un compot de ananas si putina zeama de lamaie , a avut un succes colosal la musafiri .... dar si mie mi-a placut ...
     

     

     

    sa-mi trimiti cateva retete.

  •  
    • 12208 mesaje
    9 Ian 2016, 16:07
    0 0
    igivansenior said:cum spuneam, sunt in faza experimentala. testez retete. cand gasesc ceva ce-mi aduce pacea interioara

     da da si marmota invelea ciocolata in staniol ...ha ha ..

  •  
    • 3765 mesaje
    9 Ian 2016, 16:17
    0 0
    gabriela42 said:
    igivansenior said:cum spuneam, sunt in faza experimentala. testez retete. cand gasesc ceva ce-mi aduce pacea interioara

     da da si marmota invelea ciocolata in staniol ...ha ha ..

     

    serios. am testat cateva combinatii si mi-au cazut cu tronc.  dar nu ma dau inapoi de la a testa si alte combinatii

  •  
    • 11561 mesaje
    9 Ian 2016, 16:54
    0 0
    igivansenior said:
    gabriela42 said:
    igivansenior said:cum spuneam, sunt in faza experimentala. testez retete. cand gasesc ceva ce-mi aduce pacea interioara

     da da si marmota invelea ciocolata in staniol ...ha ha ..

     

    serios. am testat cateva combinatii si mi-au cazut cu tronc.  dar nu ma dau inapoi de la a testa si alte combinatii

     Combinatii  de  femei???

  •  
    • 3765 mesaje
    9 Ian 2016, 17:01
    1 0
    da' rai sunteti. isi spune omu' cele mai adanci ganduri si voi radeti de el.
    ma duc sa-mi fac un smothie antidepresiv
  •  
    • 11561 mesaje
    9 Ian 2016, 17:03
    0 0
    igivansenior said:da' rai sunteti. isi spune omu' cele mai adanci ganduri si voi radeti de el.
    ma duc sa-mi fac un smothie antidepresiv

     Mai  bine  te  programezi  la  un  masaj!!!

  •  
    • 12208 mesaje
    9 Ian 2016, 18:08
    0 0
    Piti esti obraznic , treci la colt 5 min'. Adica ce vrei sa spui ca masajul e de ras sau ce ??? Eu merg la masaj in fiecare vineri ...Spui ca asta e de rau sau ce ...???
  •  
    • 11561 mesaje
    9 Ian 2016, 18:11
    1 0
    gabriela42 said:Piti esti obraznic , treci la colt 5 min'. Adica ce vrei sa spui ca masajul e de ras sau ce ??? Eu merg la masaj in fiecare vineri ...Spui ca asta e de rau sau ce ...???

     

     

      Cum  sa  fie  de  rau!!!??  Mamaaaaaaaaaaa , da  ce  bine  e , daca  se  pricepe  ......................

  •  
    • 11561 mesaje
    9 Ian 2016, 18:12
    0 0
    gabriela42 said:Piti esti obraznic , treci la colt 5 min'. Adica ce vrei sa spui ca masajul e de ras sau ce ??? Eu merg la masaj in fiecare vineri ...Spui ca asta e de rau sau ce ...???

       Pai  asa  se  zice , ca  femeilor  le  plac  barbatii "obraznici"!!!0

  •  
    • 12208 mesaje
    9 Ian 2016, 18:12
    0 0
    igivansenior said:da' rai sunteti. isi spune omu' cele mai adanci ganduri si voi radeti de el.
    ma duc sa-mi fac un smothie antidepresiv

     Ce e cu tine de esti asa depresiv si cinic , aveai umor inainte , ma distrau tare postarile tale , nici pe blog nu am mai intrat ca ma deprima ce scrii acolo  ...eu sunt o romantica , cred in iubire si in oameni buni , imi place zapada mult , imi creeaza starea aia de magie si poveste prin culoare ...asa cum si  ploaia  consider ca ma purifica.....

  •  
    • 11561 mesaje
    9 Ian 2016, 18:14
    0 0
    gabriela42 said:
    igivansenior said:da' rai sunteti. isi spune omu' cele mai adanci ganduri si voi radeti de el.
    ma duc sa-mi fac un smothie antidepresiv

     Ce e cu tine de esti asa depresiv si cinic , aveai umor inainte , ma distrau tare postarile tale , nici pe blog nu am mai intrat ca ma deprima ce scrii acolo  ...eu sunt o romantica , cred in iubire si in oameni buni , imi place zapada mult , imi creeaza starea aia de magie si poveste prin culoare ...asa cum si  ploaia  consider ca ma purifica.....

     

     

    O  fi  suferit  vreo  "dezamagire"!!!0

  •  
    • 12208 mesaje
    9 Ian 2016, 18:16
    0 0
    pitipoanca69 said:
    gabriela42 said:Piti esti obraznic , treci la colt 5 min'. Adica ce vrei sa spui ca masajul e de ras sau ce ??? Eu merg la masaj in fiecare vineri ...Spui ca asta e de rau sau ce ...???

     

     

      Cum  sa  fie  de  rau!!!??  Mamaaaaaaaaaaa , da  ce  bine  e , daca  se  pricepe  ......................

     Daca nu se pricepe, nu platesti e simplu !...Nimeni nu merge unde nu e multumit de prestatie nu ...??

  •  
    • 12208 mesaje
    9 Ian 2016, 18:17
    0 0
    pitipoanca69 said:
    gabriela42 said:
    igivansenior said:da' rai sunteti. isi spune omu' cele mai adanci ganduri si voi radeti de el.
    ma duc sa-mi fac un smothie antidepresiv

     Ce e cu tine de esti asa depresiv si cinic , aveai umor inainte , ma distrau tare postarile tale , nici pe blog nu am mai intrat ca ma deprima ce scrii acolo  ...eu sunt o romantica , cred in iubire si in oameni buni , imi place zapada mult , imi creeaza starea aia de magie si poveste prin culoare ...asa cum si  ploaia  consider ca ma purifica.....

     

     

    O  fi  suferit  vreo  "dezamagire"!!!0

     Nu te potolesti , 10 minute cu fata la perete , am zis ...sau vrei sa scot biciul ....!

  •  
    • 11561 mesaje
    9 Ian 2016, 18:18
    0 0
    gabriela42 said:
    pitipoanca69 said:
    gabriela42 said:
    igivansenior said:da' rai sunteti. isi spune omu' cele mai adanci ganduri si voi radeti de el.
    ma duc sa-mi fac un smothie antidepresiv

     Ce e cu tine de esti asa depresiv si cinic , aveai umor inainte , ma distrau tare postarile tale , nici pe blog nu am mai intrat ca ma deprima ce scrii acolo  ...eu sunt o romantica , cred in iubire si in oameni buni , imi place zapada mult , imi creeaza starea aia de magie si poveste prin culoare ...asa cum si  ploaia  consider ca ma purifica.....

     

     

    O  fi  suferit  vreo  "dezamagire"!!!0

     Nu te potolesti , 10 minute cu fata la perete , am zis ...sau vrei sa scot biciul ....!

     E  de  matase????  ai  si  catuse??)